Virtualna stvarnost ublažava bol pacijenata u boln

poruka: 7
|
čitano: 3.079
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virtualna stvarnost ublažava bol pacijenata u boln".
15 godina
offline
Virtualna stvarnost ublažava bol pacijenata u boln

aj nek to probaju prodati onome kojemu treba načiniti gastro- ili kolonoskopiju. mislim, kajgod gluparije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Virtualna stvarnost ublažava bol pacijenata u boln

Kolonoskopija boli samo ljude koji se ne pripreme dobro, odn. ne očiste se od govana kako treba.

Inače, da.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Virtualna stvarnost ublažava bol pacijenata u
Anđeo bez falinge kaže...

Kolonoskopija boli samo ljude koji se ne pripreme dobro, odn. ne očiste se od govana kako treba.

Inače, da.

 ma nije štos u boli. spominje se "neugoda". baš će vr pomoći kad ti uzimaju bris iz pimpeka za hpv ili slične vesele invazivne metode. rađanje da i ne spominjem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Virtualna stvarnost ublažava bol pacijenata u boln

Zašto me ovo pomalo podsjeća na Komu?

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Virtualna stvarnost ublažava bol pacijenata u boln

VR pomaže u smislu da ti se vrti u glavi, počne bljuvati i krene boliglava u tolikoj mjeri da više ni ne osjećaš prave trice i kučine?

 
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Virtualna stvarnost ublažava bol pacijenata u boln

zamisljas da ides bananu jel?

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Virtualna stvarnost ublažava bol pacijenata u
Ja pokrecem start-up...virtualno uklanjanje gladi iz vašeg zeluca...cilj mi nije materijalna korist...nego smajenje gladnih u svijetu😎
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice