Virgin Hyperloop One ima funkcionalan prototip put

poruka: 4
|
čitano: 2.290
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virgin Hyperloop One ima funkcionalan prototip put".
16 godina
online
Virgin Hyperloop One ima funkcionalan prototip put

Zanimljivo kako su se u zadnje vrijeme utišali oni dežurni seratori protiv ovoga.

Svemir.
 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Virgin Hyperloop One ima funkcionalan prototip

Ajmo recimo da imamo mi u Hrvatskoj bogatuna Šeika koji želi uvesti hyperloop u Hrvatsku bili imalo smisla to uvesti u Hrvatsku kao zamjenu za našu željeznicu ??? Recimo povežemo velike gradove 

Dubrovnik-Zagreb 

Zagreb-Osijek

Rijeka-Zagreb

Dubrovnik- Osijek 

itd

uglavnom išlo bi po našem teritoriju 

 

Vlakovi bi i dalje postojali jer hyperloop nije za kratke relacije pa ajmo recimo Dođes iz Splita u Zagreb u 20 minuta i onda uzimas klasićan vlak da dođeš do Zaboka 

 

 

15 godina
offline
Re: Virgin Hyperloop One ima funkcionalan prototip
PaleRider kaže...

Zanimljivo kako su se u zadnje vrijeme utišali oni dežurni seratori protiv ovoga.

Slažem se, lijepo je bez njihovih komentara.

Ali nemoj se prebrzo veseliti. Trolovi su to. Danas su im mete Musk i Rimac, jučer Tito i partija, a sutra netko treći. Dugi jezik i kratko pamćenje. Nije bitna meta. Važno je liječenje vlastitih frustracija. 

Ipak, moram priznati da se divim njihovoj volji. Treba održavati po nekoliko računa na svakom bitnijem portalu, forumu ili društvenoj mreži.

Respect! 

14 godina
offline
Re: Virgin Hyperloop One ima funkcionalan prototip
Markić7 kaže...

Ajmo recimo da imamo mi u Hrvatskoj bogatuna Šeika koji želi uvesti hyperloop u Hrvatsku bili imalo smisla to uvesti u Hrvatsku kao zamjenu za našu željeznicu ??? Recimo povežemo velike gradove 

Dubrovnik-Zagreb 

Zagreb-Osijek

Rijeka-Zagreb

Dubrovnik- Osijek 

itd

uglavnom išlo bi po našem teritoriju 

 

Vlakovi bi i dalje postojali jer hyperloop nije za kratke relacije pa ajmo recimo Dođes iz Splita u Zagreb u 20 minuta i onda uzimas klasićan vlak da dođeš do Zaboka 

 

 

 

Zasto hyperloop nije dobar za krace lokacije? Pa cak i da je nesto 40-50 KM daleko, svejedno moze biti i te kako korisno i brzo. Nece hyperloop trebati 100 kilometara da se zaleti. Dapace, ja mislim da bi na kratkim lokacijama mogao biti odlican, pogotovo za teret i slicne stvari (gdje nisu ljudi teret)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice