VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Future

poruka: 11
|
čitano: 2.632
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Future ".
16 godina
offline
VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Future

Pa jel vam baš mora ovaj naporan kvazi zabavljač biti glavni na tim ceremonijama? Gura se po 24sata i kodvas ko navojec u domaće filmove. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
7 2 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Future

Hoće bit cijele snimke?

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Future

 

Super je ovaj video presjek glavnih stvari koje su se događale na BFS.

Lajkam.

 

Well, I.Šarić nije nikakav "kvazi", nego stvarni zabavljač. On okuplja mase, tisuće ljudi na svojim nastupima. To nikako ne bi mogao, neki tamo "kvazi", nego samo stvarni zabavljač.

To je činjenica. A, glavno je u svemu tome što je I. Šarić podnio najveću privatnu žrtvu koju je utukao u kvalitetu BFS. Naime, čovjek je nedavno operirao leđa. Ne može stajati dugo na nogama, niti sjediti. 

Trpi bol. Tako to rade samo najveći među nama. Za opće dobro.

 

Što se tiče spomenutog glumca Navojec. Ima ih dvojica. Dva brata. Nigdje se oni ne guraju, jer te ipak netko zove u film da igraš. Nisu oni glumili samo kod jednog redatelja.

 

Ljudi, nemojte miješati privatne doživljalje o ljudima, stvarima i pojavama oko vas sa objektivnom stvarnoću.

Rađe gledajte kvalitetu, plemenitost i ono što drugi ljudi dobro rade. Nitko nije savršen, ali morali bi uvijek prije svega gledati ono dobro, te onda neke druge stvari ako se te druge stvari tiču nas.

 

----

Bilo je rečeno na BFS da video sa predavanja idu kroz deset dana, Tako je rekao Dragan. 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
1 4 hvala 1
16 godina
moderator
online
Re: VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Fut
Riot kaže...

Hoće bit cijele snimke?

PzKpfw kaže...

Bilo je rečeno na BFS da video sa predavanja idu kroz deset dana, Tako je rekao Dragan. 

Samo nebo zna... 

 

16 godina
offline
VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Future

Šarić mi ne leži što se stand up humora tiče, ali čovjek je zaljubljenik u tehnologiju i uživa radeći na ovakvim projektim tako da je on pun pogodak.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Fut
PzKpfw kaže...

 

Super je ovaj video presjek glavnih stvari koje su se događale na BFS.

Lajkam.

 

Well, I.Šarić nije nikakav "kvazi", nego stvarni zabavljač. On okuplja mase, tisuće ljudi na svojim nastupima. To nikako ne bi mogao, neki tamo "kvazi", nego samo stvarni zabavljač.

To je činjenica. A, glavno je u svemu tome što je I. Šarić podnio najveću privatnu žrtvu koju je utukao u kvalitetu BFS. Naime, čovjek je nedavno operirao leđa. Ne može stajati dugo na nogama, niti sjediti. 

Trpi bol. Tako to rade samo najveći među nama. Za opće dobro.

 

Što se tiče spomenutog glumca Navojec. Ima ih dvojica. Dva brata. Nigdje se oni ne guraju, jer te ipak netko zove u film da igraš. Nisu oni glumili samo kod jednog redatelja.

 

Ljudi, nemojte miješati privatne doživljalje o ljudima, stvarima i pojavama oko vas sa objektivnom stvarnoću.

Rađe gledajte kvalitetu, plemenitost i ono što drugi ljudi dobro rade. Nitko nije savršen, ali morali bi uvijek prije svega gledati ono dobro, te onda neke druge stvari ako se te druge stvari tiču nas.

 

----

Bilo je rečeno na BFS da video sa predavanja idu kroz deset dana, Tako je rekao Dragan. 

 
Joj što ne mogu ovih proljeva... Pa pobogu čovjeku je to posao i za to je sigurno dobro plaćen.

Kakvo opće dobro, sunce mu poljubim?!? 
Žrtvovao se da otkrije lijek protiv uklještenja leđa?

14 godina
offline
Re: VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Fut
Nek se za opće dobro makne od buga
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Future

kad hrvatski stand-upovci budu na ovim razinama,nek se onda jave...a do tada.................

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Fut
HCMAA kaže...

kad hrvatski stand-upovci budu na ovim razinama,nek se onda jave...a do tada.................

 

Za biti stand up komičar (pa čak i loš) treba imati muda, a za biti običan forumaš/serator?

Koristite blage riječi i jake argumente
5 godina
protjeran
offline
VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Future

Po meni jedini stand up komičar kojeg mi imamo je Željko Pervan.

 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
VIDEO: Reportaža s najboljim trenucima Bug Future

Crni labud, pa je skupina starih ljudi pricala kako cemo zivjeti sa tehnologijama u buducnosti, na kraju Ida Prester kao predstavnik umjetnika, uz povremeno reklaminje firmi kao hrvatski telekom, neostar itd.

Jedini tehnoloski show kod nas, pa bolje ista nego nista.

 

Da li Šarić 17:02 Microsoft izgovara isto tako kako se pise zato jer ne zna ili je to neka šala koju nisam skuzio?

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 20:33 (texas.bug).
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice