VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi i mo

poruka: 10
|
čitano: 6.430
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi i mo".
15 godina
offline
VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi i mo

Samo postavljanje pitanja steti li nasem zdravlju je srozavanje znanosti na razinu zutila...moja pekara ima novi kroasan, jel steti zdravlju? takodjer imam nove zimske gume, jel stete zdravlju?dobio sam update za android, jel steti zdravlju?

 

Zasto nebi bili jos 'pluralniji' pa postavili pitanje: kreacionizm ili evolucija? fino dovest markcicku i nekog znanstvenika, pa ajmo bit pruralni...

 

Zato i imamo 30% ravnozemljasa....

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 10:05 (zlosobno).
 
8 8 hvala 1
5 godina
offline
Re: VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi
U slijedećoj epizodi...kontrola uma cjepivom...dali je to moguće?
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi
zlosobno kaže...

Samo postavljanje pitanja steti li nasem zdravlju je srozavanje znanosti na razinu zutila...moja pekara ima novi kroasan, jel steti zdravlju? takodjer imam nove zimske gume, jel stete zdravlju?dobio sam update za android, jel steti zdravlju?

 

Zasto nebi bili jos 'pluralniji' pa postavili pitanje: kreacionizm ili evolucija? fino dovest markcicku i nekog znanstvenika, pa ajmo bit pruralni...

 

Zato i imamo 30% ravnozemljasa....

 

Ne bih se složio s tobom jer netko pitanje štetnosti 5G zračenja može postaviti čisto sa znanstvenog aspekta. Jednako kao i sva ostala pitanja koja nam možda na prvi pogled djeluju glupo. Recimo, da li bi se itko sjetio da dječji "ljigavci" mogu biti opasni po zdravlje? Pa opet je netko postavio takvo pitanje i ispalo je da su neki ljigavci štetni.

povlačenje ljigavaca iz prodaje - Google Search

 

Da nema osoba koje postavljaju takva pitanja, ne bismo imali napredak znanosti. Sjeti se samo srednjeg vijeka i prelaska na heliocentričan sustav. Galileo je postavljao i pitanja i teorije koje ne samo da su u ono vrijeme bila "glupe" zbog općeprihvaćene teorije geocentričnosti - da je Zemlja u središtu svemira - već su bile kažnjive i opasne po život.

15 godina
online
Re: VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi
zlosobno kaže...

Samo postavljanje pitanja steti li nasem zdravlju je srozavanje znanosti na razinu zutila...moja pekara ima novi kroasan, jel steti zdravlju? takodjer imam nove zimske gume, jel stete zdravlju?dobio sam update za android, jel steti zdravlju?

 

Zasto nebi bili jos 'pluralniji' pa postavili pitanje: kreacionizm ili evolucija? fino dovest markcicku i nekog znanstvenika, pa ajmo bit pruralni...

 

Zato i imamo 30% ravnozemljasa....

 Kakvo je to razmišljanje i ponašanje? Ništa nije "sveta krava" i sve je podložno ispitivanju/propitkivanju.

15 godina
offline
Re: VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi
Izzy kaže...

 Kakvo je to razmišljanje i ponašanje? Ništa nije "sveta krava" i sve je podložno ispitivanju/propitkivanju.

 sve te krave su svete krave. u indiji. nimalo upitne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi i mo

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi
Nismo baš previše saznali iz ovog videa. Svi uglavnom pričaju o utjecaju na čovjeka, a što je sa utjecajem 5g mreže na pčele bez kojih nema ni čovjeka. Ima li netko informacije?
 
8 0 hvala 0
10 godina
offline
VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi i mo

Govoriti u prilog nečemu je beskorisno ako nije poduprto istraživanjima o utjecaju na okoliš i zdravlje.

 

Bez zamjerke, ali ovakva razina rasprave je za očekivati od sudionika Oprah showa, dr. Phil i sličnih. 

 
1 2 hvala 0
10 godina
offline
VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi i mo

 

Dobra emisija koja razbija predrasude o novim tehnologijama kao što je 5G.

 

Tehnologija pomaže ljudima, te nije tu da im narušava kvalitetu života.

To ljudi rade sami sebi svojim neznanjem.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: VIDEO: Koliko je 5G stvarno koristan u praksi

Nisi me razumio, ocito nisam bio jasan, naravno da se moraju postovat  svi standardi implementacije nove tehnologine, pa tako i zdrastveni aspekt.

Pricamo o updateu postojece tehnogije koja na ovaj ili onaj nacin postoji desetljecima. Ne vidim nikakv razlog za posebnim apostrofiranjem utjecaja na zdravlje, osim ludovanja neobrazovanih masa pa tu temu cini trenutno popularnom.

Ne podrzavam...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice