Velika rasprodaja na Epic Games Storeu, Sea of Thi

poruka: 4
|
čitano: 1.789
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Velika rasprodaja na Epic Games Storeu, Sea of Thi".
16 godina
offline
Velika rasprodaja na Epic Games Storeu, Sea of Thi

Najbolje da cijeli prvi odlomak o epic games rasprodaji izbrisete, jer je sve što ste napisali krivo,  osim da postoji rasprodaja trenutno. A drugi put provjerite informacije prije nego počnete širiti totalne dezinformacije. 

Naime, rasprodaja ne traje do 1.5. nego do 16.4. Nije mi bas jasno  kako ste to uspjeli ne vidjeti, budući da cim otvorite epic store ogromnim slovima pise Spring sale April 2 - 16

Ono što traje do 1.5. su kuponi, koji su dobiveni na prošlom saleu i koji se jos sad mogu iskoristit. Ali necete dobiti nikakve nove kupone za kupnju sad. Tko ima moze iskoristiti, tko nema, placa punu (snizenu) cijenu igre

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Velika rasprodaja na Epic Games Storeu, Sea of Thi

A to sve znam ne zato jer imam nekakav inside info, nego jer sam samo citao sto pise na njihovoj stranici:

 

The Spring Sale is now here with fresh offers across a range of top content! Don't forget, Epic Coupons acquired in our Holiday Sale are expiring May 1, 2020 2:59am EST and able to be used on any eligible purchase $14.99 or above! To learn more, check out our FAQ HERE.

 

A link vas odvede na stranicu od Holiday sale 2019 gdje pise:

 

Receive Your Epic Coupon Now

Sign in to your Epic Games account, then click the button to claim one $10 Epic Coupon (to use on eligible games of $14.99 or above or local currency equivalent). The $10 Epic Coupon will be applied automatically at checkout. Note: If you make your first purchase or grab your first free game during the promotion before clicking on the button you will automatically receive your first $10 Epic Coupon. Coupons expire on May 1, 2020 2:59am EST.

 

We Give You Another $10 Epic Coupon After Every Eligible Purchase

Use the $10 Epic Coupon to buy an eligible game of $14.99 or more on the store (during the promotional period) and you’ll receive another $10 Epic Coupon. Note: Coupons expire on May 1, 2020 2:59am EST.

 

An Extra Week of Discounts on Top Titles!

Continue to get deals on great games like Borderlands 3, The Outer Worlds, Red Dead Redemption 2, World War Z, Control and more. Ends January 7 at 11am EST.

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Velika rasprodaja na Epic Games Storeu, Sea of Thi

Zakon, hvala na info, Metro Exodus gold edition za 19EUR! Chin Chin.

TheVeka
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Velika rasprodaja na Epic Games Storeu, Sea of
Već neko vrijeme pikiram Detroit: Become Human, sad je snižen 10% - s 39.90€ na 35.91€ 😆
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice