UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

poruka: 155
|
čitano: 38.212
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR".
5 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
overhaul kaže...

Nisam u toku, jel su prestali likovi stajati u redovima tjednima prije predstavljanja?

 inace to je appleovapr strategija plati radnicima njihovim frendovima da stoje

da se ljudi pitaju pa ako stoje toliko mora da je nesta super

 

13 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
Imaš 2 godine garancije na uređaj. 1 godinu world wide a druga tamo gdje si kupio (zakon EU o garanciji na tehničke uređaje).
PSN: Carlikaa
11 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
FiCoO kaže...
Imaš 2 godine garancije na uređaj. 1 godinu world wide a druga tamo gdje si kupio (zakon EU o garanciji na tehničke uređaje).

 

Ovo moje je bio sarkazam jer znam da oni daju samo godinu dana. Cigani.

14 godina
offline
UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

Ja još uvijek imam sgs4, 5 godina već, oreo 8.1. rom :)

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
ridealong kaže...
mrki_tua kaže...

 Dugoročna investicija? Ako daš 2,3 puta za nešto više nego vrijedi, a sklono je kvarovima van garantnog roka koji se kosi sa tom dugoročnom investicijom te razbijanju, kako je to dugoročno?

 A drugi mobitel se ne kvare?

 Kvare se jednako kao i iphone, ali nije isto kad se pokvari nešto od 1000 nečega kao nešto od 300 nečega.

Festina lente
10 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
picajzla0707 kaže...
Ne kužim ove fore s držanjem cijene... što ti vrijedi što će nakon par godina držati cijenu za (bubam) soma kuna više od konkurencije, ako si ga u startu plato 3, 4 ili 5 soma više - opet si u minusu.

To mi liči na teoriju mojeg kolege vw fenboja - kaže on da golf drži cijenu, i nakon 10 godina vrijedi soma eura više od primjerice mazde 3 koja je u startu jeftinija za 3 soma eura. I kad mu kažem da je opet u minusu 2 soma, on meni da ništa ne razumijem.

 To je jedino dobro kad kupuješ rabljeno, nećeš puno izgubit na cijeni. 

Festina lente
10 godina
offline
UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

Ja još imam Nokiu 3330, bijela, prekrasna, radi kao sat, baterija još drži 5 dana, zaradio na njoj tisuće i tisuće kn.

Festina lente
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

kupci ajfona imaju svoje poimanje svijeta a valja sprječavati diskriminaciju.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
Envy kaže...
Paolo Maldini kaže...

Podržava li Ray Tracing???

Kraljuuuuuu!  

 https://github.com/mpangburn/RayTracer

 

6 godina
protjeran
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
mrki_tua kaže...
ridealong kaže...
mrki_tua kaže...

 Dugoročna investicija? Ako daš 2,3 puta za nešto više nego vrijedi, a sklono je kvarovima van garantnog roka koji se kosi sa tom dugoročnom investicijom te razbijanju, kako je to dugoročno?

 A drugi mobitel se ne kvare?

 Kvare se jednako kao i iphone, ali nije isto kad se pokvari nešto od 1000 nečega kao nešto od 300 nečega.

 Znači, radije ćeš kupiti nešto od 300 nečega nego nešto od 1000 nečega kako bi eventualni servis koštao manje? Ok, legitimno, kao i kod auta. Kupiš Fiata umjesto Mazde. Ali je li to najbolje rješenje?

6 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
Došlo vrime da iPhone x ode u mirovinu....uzeti xs ili xs max...da kupujem iz svog djepa...nebi za mobač dao 14000kn...ali budući mi ga kupuje poslodavac.... onda zakaj ne...zaboravih ministarstvo financija je moj poslodavac
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
HCMAA kaže...
Došlo vrime da iPhone x ode u mirovinu....uzeti xs ili xs max...da kupujem iz svog djepa...nebi za mobač dao 14000kn...ali budući mi ga kupuje poslodavac.... onda zakaj ne...zaboravih ministarstvo financija je moj poslodavac

 A i vi ćete uhljebistani prije ili kasnije kihnuti. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 20:14 (R36).
10 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
ridealong kaže...
mrki_tua kaže...
ridealong kaže...
mrki_tua kaže...

 Dugoročna investicija? Ako daš 2,3 puta za nešto više nego vrijedi, a sklono je kvarovima van garantnog roka koji se kosi sa tom dugoročnom investicijom te razbijanju, kako je to dugoročno?

 A drugi mobitel se ne kvare?

 Kvare se jednako kao i iphone, ali nije isto kad se pokvari nešto od 1000 nečega kao nešto od 300 nečega.

 Znači, radije ćeš kupiti nešto od 300 nečega nego nešto od 1000 nečega kako bi eventualni servis koštao manje? Ok, legitimno, kao i kod auta. Kupiš Fiata umjesto Mazde. Ali je li to najbolje rješenje?

 Koji je to FIAT u klasi MAZDA automobila 3x puta jeftiniji? Da si dao usporedbu FIAT-a i Mercedesa, stavio bi ti hrpu argumenata za FIAT-a. Inače, smatram da su korejci poremetili planove japancima što se tiče best buy auta, doduše interijer japanaca je kvalitetniji od koreanaca, ali opet tržište se okrenulo...

Festina lente
10 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
HCMAA kaže...
Došlo vrime da iPhone x ode u mirovinu....uzeti xs ili xs max...da kupujem iz svog djepa...nebi za mobač dao 14000kn...ali budući mi ga kupuje poslodavac.... onda zakaj ne...zaboravih ministarstvo financija je moj poslodavac

 Krasan ti je taj mobitel, sve šta fotografiraš, razgovaraš ili šalješ, tvoj poslodavac ima na dlanu. Ajde napiši tko si pa da pročelnika kontaktiramo. 

Festina lente
6 godina
protjeran
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
mrki_tua kaže...

 Koji je to FIAT u klasi MAZDA automobila 3x puta jeftiniji? Da si dao usporedbu FIAT-a i Mercedesa, stavio bi ti hrpu argumenata za FIAT-a. Inače, smatram da su korejci poremetili planove japancima što se tiče best buy auta, doduše interijer japanaca je kvalitetniji od koreanaca, ali opet tržište se okrenulo...

Kaj veliš? Nemaš Google? Kakav FIAT u klasi MAZDA? A onda bi usporedio FIAT i Mercedes. Majko Isusova...

Fiat tipo: 99 113 kuna. Mazda 6: 330 552 kune.

 

Ne mogu shvatiti taj način razmišljanja. Jednostavno ne mogu. Što god stavio sa usporedbu javi se neki dežurac koji meni spominje: 1.) kruške i jabuke 2.) riječ argument.


Ma da si samo proguglao vidio bi koliko košta Mazda.

 

"doduše interijer japanaca je kvalitetniji od koreanaca" - dobro jutro. Pa to vrijedi i za iphone u odnosu na hrpu kineza. To sam i odgovorio onom koji mi je spomenuo revoluciju u razvoju iphonea. Nema revoluciju, nego iphone ima kvalitetnije komponente od brda kineskih mobitela. I onda ima obraza spomenuti Pocohpone.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 21:51 (ridealong).
16 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
Pocohpone je zakon.
10 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
ridealong kaže...
mrki_tua kaže...

 Koji je to FIAT u klasi MAZDA automobila 3x puta jeftiniji? Da si dao usporedbu FIAT-a i Mercedesa, stavio bi ti hrpu argumenata za FIAT-a. Inače, smatram da su korejci poremetili planove japancima što se tiče best buy auta, doduše interijer japanaca je kvalitetniji od koreanaca, ali opet tržište se okrenulo...

Kaj veliš? Nemaš Google? Kakav FIAT u klasi MAZDA? A onda bi usporedio FIAT i Mercedes. Majko Isusova...

Fiat tipo: 99 113 kuna. Mazda 6: 330 552 kune.

 

Ne mogu shvatiti taj način razmišljanja. Jednostavno ne mogu. Što god stavio sa usporedbu javi se neki dežurac koji meni spominje: 1.) kruške i jabuke 2.) riječ argument.


Ma da si samo proguglao vidio bi koliko košta Mazda.

 

"doduše interijer japanaca je kvalitetniji od koreanaca" - dobro jutro. Pa to vrijedi i za iphone u odnosu na hrpu kineza. To sam i odgovorio onom koji mi je spomenuo revoluciju u razvoju iphonea. Nema revoluciju, nego iphone ima kvalitetnije komponente od brda kineskih mobitela. I onda ima obraza spomenuti Pocohpone.

 

 Ha! Ovo je bolje nego igrati šah, znao sam da ćeš ovdje pasti, konkurent FIAT Tipo-u je Mazda 3, a ne Mazda 6, dalje ne bi, svo tvoje znanje o autima ovdje pada u vodu. 

O kvaliteti izrade, znamo gdje se iphone sastavlja, koje su komponente unutra, te kakva je konkurencija, imaju usporedni testovi, a ti se i dalje pravi blesav (možda se i ne praviš).

Festina lente
16 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
Kaj se tice komponenta - Iphoni su se savijali, gulila im boja, signal im je nestajao, zutio im se ekran...
Louis Rossmann jedan od najkompetetnijih ljudi na ovoj planeti u vezi Apple proizvoda kaze da Apple i kvaliteta su jedan veliki oksimoron i da su njihovi proizvodi cisti porez na budale.

Pametnom dosta?
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

komentari ,komentari, i opet kometari- sve pacijent do kompleksasa na apple clancima

kaj se vam dogodilo najedamput- zakaj ne kometirate saomi, sljamsung, i ine copy/paste zute proizvode,  vi dezurni pljuvaci applea

zelim vam jos bar stotina pljuvackih komentara i rasparava o apple-u i iphone-u

samo naprijed zajedno sa Doktorom Petricem!

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
kekecrekec kaže...

komentari ,komentari, i opet kometari- sve pacijent do kompleksasa na apple clancima

kaj se vam dogodilo najedamput- zakaj ne kometirate saomi, sljamsung, i ine copy/paste zute proizvode,  vi dezurni pljuvaci applea

zelim vam jos bar stotina pljuvackih komentara i rasparava o apple-u i iphone-u

samo naprijed zajedno sa Doktorom Petricem!

 Možda ti tvoje (ne)školovanje nije dozvolilo da sivu tvar u glavi razviješ, ali istraži malo odakle riječ forum pa pogledaj kako se ovo zove, onda pogledaj šta su argumenti i slično, pa kad ostaneš bez istih, tipkaš ovako kao ti.

Festina lente
6 godina
protjeran
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
mrki_tua kaže...

 

 Ha! Ovo je bolje nego igrati šah, znao sam da ćeš ovdje pasti, konkurent FIAT Tipo-u je Mazda 3, a ne Mazda 6, dalje ne bi, svo tvoje znanje o autima ovdje pada u vodu. 

O kvaliteti izrade, znamo gdje se iphone sastavlja, koje su komponente unutra, te kakva je konkurencija, imaju usporedni testovi, a ti se i dalje pravi blesav (možda se i ne praviš).

Kako li nam samo država tone tako brzo i duboko kraj ovakvih znalaca? A možda to i je uzrok.

6 godina
protjeran
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
ukay1000 kaže...
Kaj se tice komponenta - Iphoni su se savijali, gulila im boja, signal im je nestajao, zutio im se ekran...
Louis Rossmann jedan od najkompetetnijih ljudi na ovoj planeti u vezi Apple proizvoda kaze da Apple i kvaliteta su jedan veliki oksimoron i da su njihovi proizvodi cisti porez na budale.

Pametnom dosta?

 Tko je Louis Rossmann? Nikad čuo za njega.

8 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
Cronosus:

Zadnji put kad sam na androidu to pokušao, izbacivao mi je prvo google rezultate. Tako da konkretno molim: telefon, os, skin.
Ja rekoh
16 godina
offline
UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

Moze li netko odgovoriti sta bi sa novih iPad pro ili ce nove modele predstavljati naredne godine?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
ridealong kaže...
mrki_tua kaže...

 

 Ha! Ovo je bolje nego igrati šah, znao sam da ćeš ovdje pasti, konkurent FIAT Tipo-u je Mazda 3, a ne Mazda 6, dalje ne bi, svo tvoje znanje o autima ovdje pada u vodu. 

O kvaliteti izrade, znamo gdje se iphone sastavlja, koje su komponente unutra, te kakva je konkurencija, imaju usporedni testovi, a ti se i dalje pravi blesav (možda se i ne praviš).

Kako li nam samo država tone tako brzo i duboko kraj ovakvih znalaca? A možda to i je uzrok.

 Uzmi vanjske dimenzije, međuosovinski razmak, agregate, jadno je kao dan da je Tipo u klasi Mazde 3, BMW 3, itd., a Mazda 6 u klasi BMW 5, VW Passat, itd. tj. veća i luksuznija vozila.

Festina lente
13 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i XR

Platiti mobitel 14000 je čisti idiotizam, bez obzira koliko netko para ima.

 

Realno 95% korisnika koristi whatsapp, društevene mreže, internet i fotografije.

To sve mobitel od 1500kn odradi bez problema, ali ljudi su jebeno iskompleksirani i onda se hoće pokazati sa glupostima.

 

Kada vidim da ekipa koja ima 3x manju plaću od mene ima 3x skuplji mobitel do mene, zapitam se tko je tu lud.

Pa će biti blokade i kukanje kako država ne brine za građane i da im se oprosti dug, a sve radi mobitela.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
@ridealong
Louis Rossmann je najbolji serviser apple proizvoda na svijetu kojega je apple tuzio. Ima youtube kanal, slobodno pogledaj, mozda ti covjek promjeni svjetonazor.
Naravno, parnicu je dobio.
Videi su mu superinformativni (mozda cak i previse), govori cesto o problemima, losim materijalima koje apple koristi u svojim najskupljim uredjajima, losim dizajnom zbog kojeg nastaju problemi, nestrucnim supportom i svemu onome sto ljudi misle o apple proizvodima a sto oni zapravo jesu - jeftino izdizajnirani proizvodi sa jako losim komponentama. Jedino je marketing apple-a dio firme koja odradjuje vrhunski posao. Uvjerili su ljude da se radi o top proizvodima, a kad nastanu problemi svi ckome i zive sa time kao da se nista nije desilo.

Zato mi je posebno drago da su napokon neki progovorili o tome - linus i snazzy o 5000 dolara imac fijasku, louis o jeftinoci apple kvalitete, unbox therapy itd...
Vise nije ni tolko stvar novaca, vec principa. Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me.

8 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
ukay1000 kaže...
@ridealong
Louis Rossmann je najbolji serviser apple proizvoda na svijetu kojega je apple tuzio. Ima youtube kanal, slobodno pogledaj, mozda ti covjek promjeni svjetonazor.
Naravno, parnicu je dobio.
Videi su mu superinformativni (mozda cak i previse), govori cesto o problemima, losim materijalima koje apple koristi u svojim najskupljim uredjajima, losim dizajnom zbog kojeg nastaju problemi, nestrucnim supportom i svemu onome sto ljudi misle o apple proizvodima a sto oni zapravo jesu - jeftino izdizajnirani proizvodi sa jako losim komponentama. Jedino je marketing apple-a dio firme koja odradjuje vrhunski posao. Uvjerili su ljude da se radi o top proizvodima, a kad nastanu problemi svi ckome i zive sa time kao da se nista nije desilo.

Zato mi je posebno drago da su napokon neki progovorili o tome - linus i snazzy o 5000 dolara imac fijasku, louis o jeftinoci apple kvalitete, unbox therapy itd...
Vise nije ni tolko stvar novaca, vec principa. Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me.

 Apsolutno svaki proizvod ima manu ili slabu točku koja će prva vrisnuti. Ljudi šalju rakete i satelite u svemir, testiraju ih godinama, ne pitaju za cijenu i koriste apsolutno najbolje materijale za koje znamo i opet fejlaju. Prema tome, očekivati da jedan potrošački proizvod nema mane je suludo. Ono što je bitno je relativan omjer u odnosu na druge. Pa ajmo vidjeti kako prolaze googleovi mobiteli, s serija galaxya, sony itd. 

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
Slazem se da svaki proizvod ima mane.
Ali ako platis imac 5000 dolara ili iphone 1000 + misleci kako si dobio kvalitetan uredjaj - grdo se varas.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLkVbIsAWN2lt0BofwC-Tzge89fxTC-ZfU
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2018 11:17 (ukay1000).
6 godina
protjeran
offline
Re: UŽIVO: Apple predstavlja iPhone XS, XS Max i X
mrki_tua kaže...
ridealong kaže...
mrki_tua kaže...

 

 Ha! Ovo je bolje nego igrati šah, znao sam da ćeš ovdje pasti, konkurent FIAT Tipo-u je Mazda 3, a ne Mazda 6, dalje ne bi, svo tvoje znanje o autima ovdje pada u vodu. 

O kvaliteti izrade, znamo gdje se iphone sastavlja, koje su komponente unutra, te kakva je konkurencija, imaju usporedni testovi, a ti se i dalje pravi blesav (možda se i ne praviš).

Kako li nam samo država tone tako brzo i duboko kraj ovakvih znalaca? A možda to i je uzrok.

 Uzmi vanjske dimenzije, međuosovinski razmak, agregate, jadno je kao dan da je Tipo u klasi Mazde 3, BMW 3, itd., a Mazda 6 u klasi BMW 5, VW Passat, itd. tj. veća i luksuznija vozila.

 Gle, ovo je tema o iphoneu. Zadatak je bilo: nađi Fiat u klasi Mazde. Kakav je to zadatak? Ako si htio istu klasu, onda si to trebao i napisati.

 

Nemoj kupiti iphone i gotovo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice