Unaprijeđena verzija "nepromašivog" košarkaškog ko

poruka: 5
|
čitano: 2.204
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Unaprijeđena verzija "nepromašivog" košarkaškog ko".
14 godina
offline
Unaprijeđena verzija "nepromašivog" košarkaškog ko

A koja je poanta ploče koja stalno usmjerava loptu u koš? Tehnički gledano, zgodna naprava, ali ne daj bože da se upotrijebi u stvarnoj košarci, jer onda sve pomalo gubi smisao. Puno je lakše pogoditi ploču nego zabiti koš. Ovako možeš gađati kako hoćeš i uvijek pogađaš. Gdje će se tu onda pokazati majstorstvo samog košarkaša? 

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Unaprijeđena verzija "nepromašivog" košarkaško
učo kaže...

A koja je poanta ploče koja stalno usmjerava loptu u koš? Tehnički gledano, zgodna naprava, ali ne daj bože da se upotrijebi u stvarnoj košarci, jer onda sve pomalo gubi smisao. Puno je lakše pogoditi ploču nego zabiti koš. Ovako možeš gađati kako hoćeš i uvijek pogađaš. Gdje će se tu onda pokazati majstorstvo samog košarkaša? 

 Vidi se da nisi inženjer.

 

Sama naprava možda jest beskorisna ali iskustvo i znanje stečeno pri izradi uvijek će se moći primjeniti... Zašto nešto napraviti? Možda je bolje pitanje zašto ne?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 16:45 (It'sMe932).
6 godina
protjeran
offline
Re: Unaprijeđena verzija "nepromašivog" košarkaško
It’sMe932 kaže...

 Vidi se da nisi inženjer.

 Nisam ni ja, ali ovo mi je zabavno.

ukrućena goropadnica
14 godina
offline
Re: Unaprijeđena verzija "nepromašivog" košarkaško
It'sMe932 kaže...
učo kaže...

A koja je poanta ploče koja stalno usmjerava loptu u koš? Tehnički gledano, zgodna naprava, ali ne daj bože da se upotrijebi u stvarnoj košarci, jer onda sve pomalo gubi smisao. Puno je lakše pogoditi ploču nego zabiti koš. Ovako možeš gađati kako hoćeš i uvijek pogađaš. Gdje će se tu onda pokazati majstorstvo samog košarkaša? 

 Vidi se da nisi inženjer.

 

Sama naprava možda jest beskorisna ali iskustvo i znanje stečeno pri izradi uvijek će se moći primjeniti... Zašto nešto napraviti? Možda je bolje pitanje zašto ne?

 Istina je što kažeš. A s obzirom na to kakav sam ja jadan strijelac u košarci, za mene bi bila idealna

dolazim odmah - Godot
16 godina
offline
Re: Unaprijeđena verzija "nepromašivog" košarkaško
učo kaže...

A koja je poanta ploče koja stalno usmjerava loptu u koš? Tehnički gledano, zgodna naprava, ali ne daj bože da se upotrijebi u stvarnoj košarci, jer onda sve pomalo gubi smisao. Puno je lakše pogoditi ploču nego zabiti koš. Ovako možeš gađati kako hoćeš i uvijek pogađaš. Gdje će se tu onda pokazati majstorstvo samog košarkaša? 

 Niti je poanta u primjeni u pravoj košarci, niti je poanta u tome da od običnog čovjeka napravi košarkaša. Poanta je u "tehnologiji" i rješavanju problema.

Kao i ovdje.

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice