Umjetnom inteligencijom oživjeli remek-djelo skriv

poruka: 5
|
čitano: 1.921
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjetnom inteligencijom oživjeli remek-djelo skriv".
14 godina
offline
Umjetnom inteligencijom oživjeli remek-djelo skriv

Picassovo slikarstvo mi nije zanimljivo, ja sam zapeo još u renesansi koju smatram vrhuncem što je ljudski rod napravio. Međutim, pitam se zašto je lik uništio sliku da bi naslikao svoju? Ne vjerujem da nije imao novaca da kupi platno?! 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Umjetnom inteligencijom oživjeli remek-djelo s
O ukusima se ne raspravlja :)

A da znas koliko je slika iza sebe ostavio Picasso bilo bi ti jasnije zasto mu je uvijek falilo platna haha
3 godine
neaktivan
offline
Re: Umjetnom inteligencijom oživjeli remek-djelo s
Poradi umjetnosti.

Postoji slika, zaboravio autora, koji je naslikao nešto, pa potom to prelio crnom farbom.

Slika je proglašena remek djelom.

Mogao je pojednostaviti postupak i odmah preliti s crnom farbom, ali onda to nebi bila umjetnost. Nego farbanje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 13:13 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Umjetnom inteligencijom oživjeli remek-djelo s
BarbaVeli kaže...

Picassovo slikarstvo mi nije zanimljivo, ja sam zapeo još u renesansi koju smatram vrhuncem što je ljudski rod napravio. Međutim, pitam se zašto je lik uništio sliku da bi naslikao svoju? Ne vjerujem da nije imao novaca da kupi platno?! 

VJerojatno nije tad mislio da ce se njegova slika prodavati za 11 tisuca dolara 100god kasnije.

 

Imam inspiraciju, brzo trebam platno...

sta je ovo Rusinol tu svrljao, daj jebes to, ovo moje ce biti HIT

...

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Umjetnom inteligencijom oživjeli remek-djelo s
Da ja sad nacrtam brkove na original Mona Lisu, isto bi neko kupio za par mil.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice