Ultimativni rage-quit!

poruka: 32
|
čitano: 7.318
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ultimativni rage-quit!".
15 godina
offline
Ultimativni rage-quit!

u svjetlu ovoga nalazim kako bismo svi morali poduprijeti uvrštavanje e-sportova (pa i e-cigareta, e-golfova, e-građana ...) u olimpijske nediscipline, e ne bi li vječni pubertetlije, koji se time i bave, bi ostalima primjer. OI bi postale zanimljivije kad bi, primjerice, posljednji u curlingu malo partvišem s ugrađenom puškom zapucao po svima i smaknuo kojeg iz momčadi boba četverca, koja se tu slučajno zatekla radi cerekanja. jednako, u utrkama na 100 m posljednji bi jednostavno repetirao kalašnjikov i od miline se raspucao po svima ispred te tako za zelenim stolom osvojio prvo mjesto. sve uime krilatice brže, više, jače, odn. citius, altius, fortius, mortus. jednako: važno je sudjelovati, sve dok ostaneš posljednji na nogama, do gležnja u krvi suparnika. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 16:15 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ultimativni rage-quit!

Počinitelj na licu ima sve naznake MK-Ultra procesa.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ultimativni rage-quit!

 

Nevine žrtve počivale u miru!

 

Treba ubuduće biti bolja sigurnosna provjera, gdje će biti kontrola pored navijača i samih gejmera kaj igraju.

Antiterorističke mjere opreza.

Samo da sada opet neke "mudre" glave ne optuže igre za ovo zločin.

A, nošenje oružja u U.S.A. je ipak američka stvar., te se ne bi štel mješati.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 18:27 (PzKpfw).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Ultimativni rage-quit!

A i naslov je kretenski...

 
6 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativni rage-quit!

Prelose,bio bi rage quit da je usred gejma to napravio. Bug clickbait opet..

Btw da lagano je kupiti oruzje,a na cigaretama mrtva djeca.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Ultimativni rage-quit!

Jutros je bas preneseno na radiju. Mene zanima kakva je to sigurnosna sluzba kad mozes unesti oruzje na jednu takvu manifestaciju?

 

I onda me cudno gledaju kad kazem "ma nebi isao u SAD ni da mi prosipaju dijamante pod noge". Zivjela Austrija i Svicarska, zemlje u kojima je covjek broj 1.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ultimativni rage-quit!

Jebla vas ta amerika i sve sto je ikad izaslo iz nje..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativni rage-quit!

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
Stjepanj kaže...

Jebla vas ta amerika i sve sto je ikad izaslo iz nje..lp

 U potpisu: Intel Forever

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
12 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
Vortac kaže...
Stjepanj kaže...

Jebla vas ta amerika i sve sto je ikad izaslo iz nje..lp

 U potpisu: Intel Forever

smece prokleto...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Ultimativni rage-quit!

Grozno. Baš me je neugodno iznenadila ova vijest. Pucnjava po nevinim ljudima na Floridi, a ja se kladio na Kaliforniju. Ništa, stavljam 100 kn na Illionois kao poprište sljedeće slične zgode.

 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativni rage-quit!

Nisu sva mjesta u USA takva... Seattle je recimo jedan od najmirijih gradova u USA

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
Dex.pwn kaže...

Nisu sva mjesta u USA takva... Seattle je recimo jedan od najmirijih gradova u USA

 Ma izvoze mir koliko su mirni 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativni rage-quit!

Nezz, prije je bio miriji... Iako bi više pasali rezultati u postocima

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 23:08 (Dex.pwn).
10 godina
offline
Ultimativni rage-quit!

Naši ljudi na U.S.A. gledaju previše kroz prizmu medija i filmova.

Nije sve tako crno i da samo pucaju jedni na druge. Oni su društvo, oni su napredak, oni su perjanica demokracije, lučnoše bolje svijeta...

Ako čovjek želi vidjeti da je sve tako crno, pa onda će vidjeti i crno....

 

Treba napunit sebe pozivitnim i veselim mislima, jer mozak kad je sretan, ne može imati u sebi negativne misli.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
Motorino kaže...
Dex.pwn kaže...

Nisu sva mjesta u USA takva... Seattle je recimo jedan od najmirijih gradova u USA

 Ma izvoze mir koliko su mirni 

 po toj statistici bi rekao da su mirniji od Hrvatske. 3,4 ubojstva na 680k stanovnika = 5 na milijun, u RH su u 2017 počinjena 43 ubojstva što je cca 10 na milijun, u urbanim krajevima je brojka možda i veća.

Inače u SAD uopće nije tako lako niti jeftino doći do oružja kako se to stalno naglašava. Postoje razni registri kroz koje moraš proći da bi dobio dozvolu, a cijeli postupak nije baš niti jeftin.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativni rage-quit!

Od kad to diler pita za dozvolu haha?

5 godina
protjeran
offline
Ultimativni rage-quit!

Mogao bi svašta napisati, pa čak i malo crnog humora, ali...

Jednostavno je previše žrtava tako da ću samo napisati BG (bad game) Katz.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
jozef kaže...
Motorino kaže...
Dex.pwn kaže...

Nisu sva mjesta u USA takva... Seattle je recimo jedan od najmirijih gradova u USA

 Ma izvoze mir koliko su mirni 

 po toj statistici bi rekao da su mirniji od Hrvatske. 3,4 ubojstva na 680k stanovnika = 5 na milijun, u RH su u 2017 počinjena 43 ubojstva što je cca 10 na milijun, u urbanim krajevima je brojka možda i veća.

Inače u SAD uopće nije tako lako niti jeftino doći do oružja kako se to stalno naglašava. Postoje razni registri kroz koje moraš proći da bi dobio dozvolu, a cijeli postupak nije baš niti jeftin.

 gdje si našao statistiku obzirom da je bilo preko 15.000 ubojstava u sad-u prošle godine?

14 godina
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
jozef kaže...
Motorino kaže...
Dex.pwn kaže...

Nisu sva mjesta u USA takva... Seattle je recimo jedan od najmirijih gradova u USA

 Ma izvoze mir koliko su mirni 

 po toj statistici bi rekao da su mirniji od Hrvatske. 3,4 ubojstva na 680k stanovnika = 5 na milijun, u RH su u 2017 počinjena 43 ubojstva što je cca 10 na milijun, u urbanim krajevima je brojka možda i veća.

Inače u SAD uopće nije tako lako niti jeftino doći do oružja kako se to stalno naglašava. Postoje razni registri kroz koje moraš proći da bi dobio dozvolu, a cijeli postupak nije baš niti jeftin.

a s obzirom da u Joplinu (gradu s 52000 st, dakle manji od recimo Varaždina) imaš 12 trgovina s oružjem, + da svaki trgovački lanac (Walmart, Academy Sports) ima "sportski" odjel s naravno cijevkama, i ta provjera (15 min) ti ništa ne znači...

ipak je jedna od američkih zanimacija izrada fake IDa za cugu, mislite da su te provjere tako rigorozne '

 

ali oni su opsjednuti "socijalistima" u Washingtonu...

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
Stric_Jura kaže...
jozef kaže...
Motorino kaže...
Dex.pwn kaže...

Nisu sva mjesta u USA takva... Seattle je recimo jedan od najmirijih gradova u USA

 Ma izvoze mir koliko su mirni 

 po toj statistici bi rekao da su mirniji od Hrvatske. 3,4 ubojstva na 680k stanovnika = 5 na milijun, u RH su u 2017 počinjena 43 ubojstva što je cca 10 na milijun, u urbanim krajevima je brojka možda i veća.

Inače u SAD uopće nije tako lako niti jeftino doći do oružja kako se to stalno naglašava. Postoje razni registri kroz koje moraš proći da bi dobio dozvolu, a cijeli postupak nije baš niti jeftin.

a s obzirom da u Joplinu (gradu s 52000 st, dakle manji od recimo Varaždina) imaš 12 trgovina s oružjem, + da svaki trgovački lanac (Walmart, Academy Sports) ima "sportski" odjel s naravno cijevkama, i ta provjera (15 min) ti ništa ne znači...

ipak je jedna od američkih zanimacija izrada fake IDa za cugu, mislite da su te provjere tako rigorozne '

 

ali oni su opsjednuti "socijalistima" u Washingtonu...

 Demokracija i regulacija su najveci neprijatelji "Zemlji Slobodnih Ljudi". Kako je to Jim Jefferies dobro postavio - "SAD koji se ponosi da je zemlja slobodnih ima najveci postotak ljudi u zatvorima. U zemlji slobodnih, 1% gradana nema nikakvu slobodu."

14 godina
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
picajzla0707 kaže...
jozef kaže...

 po toj statistici bi rekao da su mirniji od Hrvatske. 3,4 ubojstva na 680k stanovnika = 5 na milijun, u RH su u 2017 počinjena 43 ubojstva što je cca 10 na milijun, u urbanim krajevima je brojka možda i veća.

 gdje si našao statistiku obzirom da je bilo preko 15.000 ubojstava u sad-u prošle godine?

brojka je iz tablice priložene u threadu malo višlje i odnosi se na Seattle koji je ranije spomenut. Nisam provjeravao izvor niti točnost podataka. Točno tvrdiš, u cijelom SAD ima puno ubojstava, čak i preko 16000. Evo službene statistike

Stric_Jura kaže...
jozef kaže...

Inače u SAD uopće nije tako lako niti jeftino doći do oružja kako se to stalno naglašava. Postoje razni registri kroz koje moraš proći da bi dobio dozvolu, a cijeli postupak nije baš niti jeftin.

a s obzirom da u Joplinu (gradu s 52000 st, dakle manji od recimo Varaždina) imaš 12 trgovina s oružjem, + da svaki trgovački lanac (Walmart, Academy Sports) ima "sportski" odjel s naravno cijevkama, i ta provjera (15 min) ti ništa ne znači...

ipak je jedna od američkih zanimacija izrada fake IDa za cugu, mislite da su te provjere tako rigorozne '

 

ali oni su opsjednuti "socijalistima" u Washingtonu...

 Jesi li probao proći tu 15-minutnu kontrolu ili pričaš napamet? OK, očito nije bulletproof (hehe, igra riječi) ali fake ID je već drugi problem. Za to vrijeme kod nas imaš PTSD-ovce na lijekovima kojima se ne smije oduzeti oružje da ih se ne uznemiri. 

sexytoiletpaper kaže..

 Demokracija i regulacija su najveci neprijatelji "Zemlji Slobodnih Ljudi". Kako je to Jim Jefferies dobro postavio - "SAD koji se ponosi da je zemlja slobodnih ima najveci postotak ljudi u zatvorima. U zemlji slobodnih, 1% gradana nema nikakvu slobodu."

 Problem možda leži u tome što su zatvori tamo business, taj cijeli sustav je izopačen. Interes (pojedinaca koji sigurno lobiraju i podmićuju) je što veći broj ljudi u zatvorima na što dulje vrijeme. 

11 godina
offline
Ultimativni rage-quit!

Ono sta mene zanima.Je sta nastane od ovih ljudi koji se vucaraju po tim e sport turnirima nakon sto izadju iz takozvane forme gaminga?Realno gledano,to sa e sportom je pocelo nedavno i jos se nisu pokazale posljedice takvog zivota.Ono sta ja mislim,je da su ti svi takozvani e sport gameri totalno antisocijalni ljudi i nakon sto zavrse sa e sport turnirima,nece znati zlicu drzati u stvarno svijetu.Treba vidit sta oni dobe od cijelog tog e sport zivota kasnije(osim para naravno).Jer cisto sumnjam da ce takav naci curu koja ce njega trpiti sto po cijele dane visi na kompu...Mislim da smo mogli viditi mali dio toga iz onog dokumentarca sa STEAMa...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 11:11 (Endymon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
Super je kad ti ustav garantira pravo da nosiš oružje, pa ako te netko naljuti, a kržljav si, ipak ima načina da pokažeš onima koji su te rasplakali.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
Endymon kaže...

Ono sta mene zanima.Je sta nastane od ovih ljudi koji se vucaraju po tim e sport turnirima nakon sto izadju iz takozvane forme gaminga?Realno gledano,to sa e sportom je pocelo nedavno i jos se nisu pokazale posljedice takvog zivota.Ono sta ja mislim,je da su ti svi takozvani e sport gameri totalno antisocijalni ljudi i nakon sto zavrse sa e sport turnirima,nece znati zlicu drzati u stvarno svijetu.Treba vidit sta oni dobe od cijelog tog e sport zivota kasnije(osim para naravno).Jer cisto sumnjam da ce takav naci curu koja ce njega trpiti sto po cijele dane visi na kompu...Mislim da smo mogli viditi mali dio toga iz onog dokumentarca sa STEAMa...

 Ako su postali veliko ime, streamaju (gledaj shroud, xQc) ako nisu, isto sto se desi ovima iz slaven belupa, idu raditi.

16 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
Endymon kaže...

Jer cisto sumnjam da ce takav naci curu koja ce njega trpiti sto po cijele dane visi na kompu

Ovisi koliko zaradi od "visenja na kompu"

https://www.24sata.hr/sport/zbog-call-of-dutyja-ostavio-je-najseksi-prognosticarku-svijeta-583440

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 12:14 (Vortac).
16 godina
offline
Ultimativni rage-quit!

Mos mislit :)

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ultimativni rage-quit!

ništa neočekivano... ja bih se čudio da se ovakve stvari ne događaju, s obzirom na dostupnost oružja. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
jozef kaže...
Motorino kaže...
Dex.pwn kaže...

Nisu sva mjesta u USA takva... Seattle je recimo jedan od najmirijih gradova u USA

 Ma izvoze mir koliko su mirni 

 po toj statistici bi rekao da su mirniji od Hrvatske. 3,4 ubojstva na 680k stanovnika = 5 na milijun, u RH su u 2017 počinjena 43 ubojstva što je cca 10 na milijun, u urbanim krajevima je brojka možda i veća.

Inače u SAD uopće nije tako lako niti jeftino doći do oružja kako se to stalno naglašava. Postoje razni registri kroz koje moraš proći da bi dobio dozvolu, a cijeli postupak nije baš niti jeftin.

 Ako Seattle ima 680k stanovnika, a u statistici piše 3,4 ubojstva. Onda očito nije da su imali 3,4 ubojstva ukupno, osim ako ovog četvrtog nisu ubili samo 0,4 puta. Očito to 3,4 je broj ubojstava na xy stanovnika, obično se uzima na 100.000. Hrvatska ima u 2015. 0,9 ubojstava na 100.000 stanovika. A prema tvojoj brojci za 2017. ispada da je sada 0.86 što je konstantan pad još od poslije rata kad je bio na 3,56. 

 

Znači miran Seattle je miran kao posljeratna RH.

14 godina
offline
Re: Ultimativni rage-quit!
Endymon kaže...

Ono sta mene zanima.Je sta nastane od ovih ljudi koji se vucaraju po tim e sport turnirima nakon sto izadju iz takozvane forme gaminga?Realno gledano,to sa e sportom je pocelo nedavno i jos se nisu pokazale posljedice takvog zivota.Ono sta ja mislim,je da su ti svi takozvani e sport gameri totalno antisocijalni ljudi i nakon sto zavrse sa e sport turnirima,nece znati zlicu drzati u stvarno svijetu.Treba vidit sta oni dobe od cijelog tog e sport zivota kasnije(osim para naravno).Jer cisto sumnjam da ce takav naci curu koja ce njega trpiti sto po cijele dane visi na kompu...Mislim da smo mogli viditi mali dio toga iz onog dokumentarca sa STEAMa...

 boli nju briga što on radi dok god ima para za shopping. 

 

BlackDog22 kaže...

 Ako Seattle ima 680k stanovnika, a u statistici piše 3,4 ubojstva. Onda očito nije da su imali 3,4 ubojstva ukupno, osim ako ovog četvrtog nisu ubili samo 0,4 puta. Očito to 3,4 je broj ubojstava na xy stanovnika, obično se uzima na 100.000. Hrvatska ima u 2015. 0,9 ubojstava na 100.000 stanovika. A prema tvojoj brojci za 2017. ispada da je sada 0.86 što je konstantan pad još od poslije rata kad je bio na 3,56. 

 

Znači miran Seattle je miran kao posljeratna RH.

 Imaš praf, krivo (i vrlo glupo!) sam pretpostavio da su brojke takve jer je promatrano razdoblje dulje od 1 godine... kao 17 kroz 5 godina. 3,4 bi bilo u skladu s podnebljem za x/100k stanovnika (Oregon i Washington imaju 2,7)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice