Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mreže

poruka: 13
|
čitano: 4.212
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mreže".
9 godina
offline
Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mreže

10%??? Yea right, prije 90%, ali sredili su jucer oko 20h.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mreže

Koje zaokruživanje - prije 15:30 je sustav već bio u raspadu, a popravljeno je debelo iza 22...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
12 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mr
MrBlc kaže...

Koje zaokruživanje - prije 15:30 je sustav već bio u raspadu, a popravljeno je debelo iza 22...

 Kod mene je oko 12h pala 4G mreza, dok se 3G rusila i dizala sve do 20h, kad je sve profunkcioniralo normalno.

Battlenet - TheProdigy#2234
9 godina
neaktivan
offline
Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mreže

Ovi kažu 10% korisnika, a forumski Doomsday sat je bio na 5 nakon 12 po reakcijama na forumu 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mr
Sta su se svi napalili. Moji poznanici kunu tele2, najgora mreza ikada, smece, cim smognem prelazim na ne drugo. A u realnosti manje ispada nego t srot, a brzina sedam puta veca. Niti jedan privajder nije otporan na ovakve stvari. Desilo se i dok sam bil na t srotu preko nekoliko puta, desilo se dok sam bio na h1, a desit ce se i opet i to bilo kome.

Net nije radil kak spada par sati i smak svijeta.

Ja sam za to vrijeme opral sude, posisal, paucinu pobral, stavil ves prat i na kraju sam si pustil film. Ispada mreze kao da nije ni bilo :).
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
20 1 hvala 0
12 godina
offline
Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mreže

Jakog li odgovora, to je kao kad nazoves sluzbu za korisnike pa ti kazu da na tom podrucju ne misle ulagat. (Ako nece 4G,prebacite se na 3G -koji je jos vise natrpan)

Umjesto da prosire mrezu (kapacitete) pa im se takve stvari nebi desavale.Je, al tu treba potrositi tesko stecen kapital.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mr
Sale_ds kaže...
Ja sam za to vrijeme opral sude, posisal, paucinu pobral, stavil ves prat i na kraju sam si pustil film. Ispada mreze kao da nije ni bilo :).

 Sad si mi dao ideju kako natjerati muža da se primi kućanskih poslova.  Nekak mi se čini da će kod nas često biti "slučajni ispadi mreže". Samo moram skontat kak da mu isključim router a da ne skuži da sam ga ja isključila. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Re: Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mr
Meni nije 7 put veća brzina a ako ja nešto plaćam onda to hoću i imati. Moja stvar jel ću surfat ili ću nešto drugo raditi. Dok oni meni budu plaćali onda čemo drugačije i razgovarati.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mreže

Na tele2 sam vec 5 godina i manje vise sve 5. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mr
Kolko znam, najavili su povecanje kapaciteta za drugi dio godine...

Kaj niko drugi nikad nije imal problema? Tcom npr? Ili vip koji svaku godinu ima istu pricu oko megabajta koji u ljetu nestanu s korisnikovih racuna?
14 godina
offline
Re: Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mr
Nek povećaju kapacitete sada valjda imaju korisnika. Ako opet nemaju onda žalosno. Ionako su najslabije pokriveni jer nemaju 800 a kad se trebalo za njega natjecati onda su izjavljivali da oni neće imati 4G. Lol.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mreže

nakupili korisnika s istim kapacitetom, ne da je mreža loadana nego je overloadana,

gledam curi na toj flat tarifi 4G 5dl i oko 3-4 upl Mb/s pa to je lista katastrofa

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Uklonjene poteškoće u radu Tele2 podatkovne mreže

u Sl Brodu naselje Matije Ivanic Tele 2 pokucni nrzina ne prelazi 4/10....

 

a kad pricas sa sluzbom pricaju sa tobom kao sa idiotom.... vj nas ovdje vecina moze zaboravit nego sto oni znaju o mrezi i telekomunikacijama...

 

sva se prica svede na signal..... no idioti ne zele il ne znaju da ako je do signala onda upload ne smije bit po 30MB.... dok je download 2???

 

prekrcali se korisnicima bez odgovarajuce infrastrukture 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice