Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

poruka: 78
|
čitano: 18.204
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski".
13 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

Možda smo i mi rezultat nekog takvog davnog eksperimenta koji nije prekinut abortusom?

I tko su u tom slučaju bili znanstvenici?

Zacharia Sitchin ima zanimljivu teoriju na tu temu.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
6 3 hvala 3
11 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

Pustite primate na miru, valjda će ih uskoro tjerati da nose odjela i odu na posao!

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

Simon je bio modificiran ali nije abortiran ,jel tako ?!?

waaagh ;
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

švabe i đepenci imaju već gotovo 80 godina tradicionalnu međusobnu/savezničku suradnju u medicinskim istraživanjima, iako je u početku bilo unešto žešće, pa nije ni čudo da su napredovali čak deset godina po desetljeću. neki se pozitivni ishodi njihovih pokusa s primatima još uvijek "šeću" svijetom i čine pozamašnu štetu, kad su na "funkcijama" (amerika i engleska, države regiona...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
metallic kaže...

Pustite primate na miru, valjda će ih uskoro tjerati da nose odjela i odu na posao!

 Bojim se da će to postati neizbježno, ovi "jeftini" našeg roda su polako prešli granicu ekonomske isplativosti

15 godina
neaktivan
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski
ha nista - pitati kineze - oni su to vec napravili do kraja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Smiješi li nam se uskoro planeta majmuna ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

sjasi weyland da uzjasi wieland

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

Daj nek uzgoje neke inteligentne majmune, ovih po plakatima mi je vec pun k

 
15 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Antropofob kaže...

Možda smo i mi rezultat nekog takvog davnog eksperimenta koji nije prekinut abortusom?

I tko su u tom slučaju bili znanstvenici?

Zacharia Sitchin ima zanimljivu teoriju na tu temu.

 Enki od Anunakija.

14 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

Možda bi našim političarima trebalo usaditi taj gen, pa da bude neke koristi od njih. Nekima od njih definitivno fali varijanta B toga gena, ostali su na varijanti A. A tko zna, možda varijanta A utječe na sklonost ljudi bavljenju politikom?

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 9:59 (učo).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
učo kaže...

Možda bi našim političarima trebalo usaditi taj gen, pa da bude neke koristi od njih. Nekima od njih definitivno fali varijanta B toga gena, ostali su na varijanti A. A tko zna, možda varijanta A utječe na sklonost ljudi bavljenju politikom?

Kad uhvate lopova on kaže "nisam znao da novac pritječe u moj džep" i puste ga s plijenom govoreći "kako je glup kad nije znao, baš je budala nesposobna". Sad usporedimo to s našim političarima: primaju lijepu plaću a ne dolaze na posao praktički nikada. Imati će penziju oko 11 000kn mjesečno, čak iako nisu niti jednom došli na posao u 2 godine, a kamoli odradili puni radni vijek. Raste im broj stanova, vikendica, ušteđevine i to veći nego zbroj svih njihovih legalnih prihoda - za što se u normalnim zemljama ide u zatvor, a ne na neku bitnu funkciju. Imaju imunitet od kaznenog progona. Nakon što napuste (ne)radnu fotelju, još bar 6 mjeseci primaju plaću za doslovno ništa - čak nisu ni socijalni slučaj. A narod kopa po kontejnerima i režu budžet za invalide pošto se nadaju da invalidi neće moći doći do glasačkog mjesta. Da, kako kažeš, zbilja su političari "glupi" a narod je jako jako "pametan". Ili je možda obratno? :)

Idi i radi nešto korisno!
15 godina
neaktivan
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

Možda bi se ovako sve vrste načekale evolucije kad bi im se ne bi smilovao neki ludi naučnik.

Postoje primjedbe da je čovjek evoluirao prebrzo da bi to bila čista posla.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 12:15 (Mad-Max-X).
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Antropofob kaže...

Možda smo i mi rezultat nekog takvog davnog eksperimenta koji nije prekinut abortusom?

I tko su u tom slučaju bili znanstvenici?

Zacharia Sitchin ima zanimljivu teoriju na tu temu.

 

 

16 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Ajar kaže...

švabe i đepenci imaju već gotovo 80 godina tradicionalnu međusobnu/savezničku suradnju u medicinskim istraživanjima, iako je u početku bilo unešto žešće, pa nije ni čudo da su napredovali čak deset godina po desetljeću. neki se pozitivni ishodi njihovih pokusa s primatima još uvijek "šeću" svijetom i čine pozamašnu štetu, kad su na "funkcijama" (amerika i engleska, države regiona...) 

negdje sam citao (ne znam di) da japanci u redovnoj medicini koriste jako puno njemackih izraza za bolesti/lijekove/stanja/itd.

zanimljivo, a i zanimljivo za cuti bokca japanca kak izgovara njemacki.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

Šta volim ovakve "postove" od Doca.

 

Kad smo kod majmuna, evo jednog pametnog primata na avataru haha

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Postoje primjedbe i da je zakrivljenost Zemlje privid zbog vlage, ali svakom obrazovanom je jasno da su te primjedbe rezultat neobrazovanosti i slušanja neznanstvenih lupetanja.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Goli se majmun ponosi time što od svih primata ima najveći mozak, ali pokušava sakriti činjenicu da ima i najveći penis, smatrajući da je zgodnije ako ovu čast, posve lažno, prepusti moćnom gorili.

S obzirom da je Svemir opako mjesto za život...jedini način da život se suprostavi maču koji stalno prijeti s visine je pojava života koji je svjestan vlastitog postojanja.Takav oblik života će učiniti sve da što duže bude na svemirskoj pozornici....međutim u slučaju golog majmuna...postoje nuspojave svijesti koje su uzrokovale da goli majmun skoro samog sebe sjebe...glavni pokretač sukoba među golim majmunima je laž da smrt nije kraj nego početak...zato te gole majmune nije briga za stvaranje boljeg mjesta za život SADA...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 14:58 (HCMAA).
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

Površno filozofiranje, da bi se opet našao povod za beskrajna diskusije o Bogu. Ako ste već načeli temu, bilo bi bolje da ste nešto izmudrijali na temu ove mutacije i, recimo, male i neznatne razlike između majmuna i čovjeka. 

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Besplatna radna snaga skoro bez ikakvih prava... ja jedino to vidim kao posljedicu tih eksperimenata... s inteligentnim robotima smo doživjeli debakl, ajdmo probati s pametnim majmunima
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Aldo kaže...
Besplatna radna snaga skoro bez ikakvih prava... ja jedino to vidim kao posljedicu tih eksperimenata... s inteligentnim robotima smo doživjeli debakl, ajdmo probati s pametnim majmunima

 imat cemo bladerunner, al sa zakinutim majmunima, umjesto androidima

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
7 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

Vec  vidjeno.

 

Sto godina rada, nakon toga liberalci ce reci: "Oni su inteligentna bica, dajmo im pravo glasa".

Nakon toga ce se razmnozavati, glasati, primati socijalu itd.

Daj nesto drugo.

 
2 3 hvala 0
12 godina
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

.

Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evolucijski

 

gospodo, izgubili ste kompas...

 

tko vam je dao pravo mijesat gene primata?

 

Kad su mijesali gene ovce prije 10tak godina planeta je podivljala, sad se na ove svinjarije nitko ne osvrce...

 

 

 
1 5 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Oprosti, ali tvoja poruka mi djeluje neprirodno bez izraza "leftardi"...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
MarkoST kaže...

 

tko vam je dao pravo mijesat gene primata?

 

 A na kojem šalteru se izdaju te dozvole i koliko biljega treba staviti?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Čekajte dok počnu stvarati super ljude. Mislim da će vojska prva to napraviti, ako već nije. Postoje ljudi koji se ne umaraju, tip trči 400km u komadu. Samo tenisice mijenja putem kad ih podere i nastavlja.
Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Mad-Max-X kaže...

Možda bi se ovako sve vrste načekale evolucije kad bi im se ne bi smilovao neki ludi naučnik.

Postoje primjedbe da je čovjek evoluirao prebrzo da bi to bila čista posla.

 bas sam prije koji tjedan gledao video na yt slicne tematike. tocno to,vise od deset vrsta ljudova baulja po planeti preko dva milijuna godina i dosli su do razine prosjecnog hercegovca. i onda prije cca 10000 gpdina ili 0,5% toga vremena(moze i 4% ako gledamo samo nas) desi se nesto sto nas stavi u overdrive. (vele poljoprivreda, ali nekako mi je nategnuto da smo trebali 2 milje godina da skontamo da hrana raste, a gledas ju svaki dan i cekas da dobi dobru boju jer su vukovi skontali da si najlaksi plijen kad cucis u grmu)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
Mad-Max-X kaže...

Možda bi se ovako sve vrste načekale evolucije kad bi im se ne bi smilovao neki ludi naučnik.

Postoje primjedbe da je čovjek evoluirao prebrzo da bi to bila čista posla.

 Super mi je kad se nekome čini da se nešto što se dogodilo nije smjelo dogoditi, i onda smišlja sulude teorije, koje su sve odreda daleko nevjerojatnije od objašnjenja u koje je na početku posumnjao kao nevjerodostojno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
offline
Re: Ugradnja ljudskog gena uzrokuje ubrzan evoluci
zamisli ko budala stojiš u mraku 100 milijardi godina...i onda se iznenada desi BIG BANG...meni je to čudno... ja mislim da za big bang su krivi reptili o kojima govori David pl. Icke

Inače ova nadogradnja bi dobro došla ovima koji imaju problem s kognitivnom disonancom

A što se tiče "petljanja" po genima... vjerojatno nitko od mužijaka nebi imao protiv petljnja po određenim genima za rast određenih dijelova tijela
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice