Uberov auto htio zakočiti, no nisu mu dali!

poruka: 34
|
čitano: 9.863
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uberov auto htio zakočiti, no nisu mu dali!".
16 godina
offline
Re: Uberov auto htio zakočiti, no nisu mu dali!
BlueMax kaže...

 Zato jer si kratkovidan. To što ti nešto ne vidiš spada u tvoje probleme. 

 

 

 

Čemu trud pisanja odgovora kad se ad hominem napadom odmah na početku potrudiš da te se ne čita dalje...?

Ja jesam kratkovidan i naravno da je to moj problem a ne tvoj - a to je sve iznimno relevantno za ovu temu...

15 godina
offline
Uberov auto htio zakočiti, no nisu mu dali!

kriv je software (AI-vozač). Već je jasno, sad još 'samo' kako podijeliti krivnju na konkretne osobe, uber-soft..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Uberov auto htio zakočiti, no nisu mu dali!
ihush kaže...

kriv je software (AI-vozač). Već je jasno, sad još 'samo' kako podijeliti krivnju na konkretne osobe, uber-soft..

 
Nije kriv software. Kako će software biti kriv.
Kriva je firma. A i onaj tko je dao dozvolu da takav neprilagođen komad tehnike izađe na cestu. Sudeći po svim relevantim izvješćima, bilo je samo pitanje vremena kada će se nešto ovako dogotiti. Jer je software podešen da, ukratko - tare sve pred sobom

Neznanje je bliže istini nego predrasuda
15 godina
offline
Uberov auto htio zakočiti, no nisu mu dali!

baš čitam kak se opet tesla spičkal, ovaj put u murjački auto, usprkos upozorenja kretenima koji nemaju pameti ali imaju novaca pa ga kupuju i ne slušaju upozorenje kako autopilot ne abolira šofera od šofiranja. mene sam zanima čemu onda autopilot. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice