Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu

poruka: 223
|
čitano: 29.163
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu".
15 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
wyks kaže...

 Mozda zato sto je Polanski pedofil koji je izbjegao odsluziti kaznu?

 

 pa premjestili su ga u drugu župu, na starom konjtinentu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Visak kaže...
Ajmo još jednom ponoviti za one s posebnim potrebama. Sloboda govora je sloboda od državnog progona, a ne obaveza da recimo Bug mora objaviti svaku boleštinu koja ti padne na pamet.
Na svim društvenim mrežama se brišu postovi i banaju useri, zar ste se jučer rodili? Ili bi poremećeni diktatori trebali imati neke povlastice?

Gdje su zagovaratelji slobode govora bili kada je Valentić dobio prekršajnu prijavu zbog vježbanja u crkvi ili kad se hapse Srbi koji veličaju Republiku Srpsku? To je stvarno gaženje slobode govora od strane države, ali to ni ne primjećujete.

 Sloboda govora u Hrvatskoj ne postoji. 

Valentić je izvodio gluposti u crkvi, na tuđem privatnom vlasništvu. Naravno nije bio hrabar to napraviti u džamiji ili sinagogi.

Što se tiče srba koji veličaju RS, ne znam kada su oni pritvoreni.. to je već izmišljanje.

Jer zagrebački pravoslavni Mitropolit pjeva četničke pjesme i nitko ga ne privede, čak ga ni mediji ne prozovu zbog toga. 




Visak kaže...

 Sloboda govora podrazumijeva i slobodu neprimjerenog govora, inače nije sloboda. Zašto se običaji moraju poštovati, zašto bi se nekome sudilo jer ne poštuje običaje i gdje je tu sloboda? Nema se država što petljat u nepoštivanje nečijih običaja, država štiti tvoju sigurnost, a ne tvoje običaje.

 

Trump je svojim govorom izazvao smrt petero ljudi i zato mu kao prvo treba suditi, a naravno da nijedna platforma ne želi biti odgovorna za daljnje nasilje na koje bi pozivao putem nje. Jeste li vi ljudi uopće pratili što se dogodilo tamo neki dan? Pa nisu ga banali zbog loše ispričanog vica, poticao je na puč i ljudi su stradali.

 

Tebi je znači ok da država sudi zbog nepoštivanja običaja, a nije da firma bana nekoga zbog poticanja na nasilje koje završi s pet mrtvih?

 

Šta je sa BLM divljanjem ?

 

Šta je sa pucanjem na Rand Paula koje se dogodilo zbog Bernijevog huškanja ?

 

Šta je sa feministima koji su provalili u vrhovni sud jer je za suca postavljen Brett Kavanaugh ?

... ...
... ...
BLM prosvjed BLM prosvjed
BLM miran prosvjed BLM miran prosvjed
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 15:13 (MadDogMattis).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Dead kaže...

 Nagađaš jer ne znaš kao ni ja da li postoje pravila unutar crkve. Ako postoje pravila ponašanja, a bilo bi logično da postoje, onda je progon potpuno opravdan. A što se Twitera tiče, dalo bi se razglabati da li je Trumpov govor baš tako potaknuo protestere na akciju.

 Pokušavam ti objasniti da je to irelevantno, jer interna pravila Crkve nemaju nikakve veze s državom. Država nije tu da provodi nečija interna pravila, nego zakone. U mojoj kući je pravilo da se gosti izuvaju, ali ne očekujem da država sudi onima koji to odbiju.

Valentić je tužen zbog 'vrijeđanja moralnih osjećaja', a to eksplicitna zabrana slobode govora, jer svatko može biti uvrijeđen bilo čime, gdje je granica? To ukidanje slobode govora koje ti je pred nosom ti je ok, ali te jako muči što su Trumpu ukinuli račun.

 

Shvaćaš li sada razliku između toga kad država progoni zbog bezazlenog vježbanja i kad privatna firma ne želi pomagati kod zločina piticanja na nasilje, nakon što je već nekoliko ljudi stradalo?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 2 hvala 0
4 godine
offline
Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu

Ajar je jedini napisao ono najvažnije. Lik ima šifre za lansiranje nuklearnih raketa. Po tome je VRLO različit od onog šamana i ostalih hillbillyja koji su neki dan radili cirkus.

 
1 2 hvala 2
4 godine
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Ajar kaže...

badava ukidaju račun kad slovenski zet još uvijek ima šifre aktiviranja atomskih bomaba te raketlina. a nije nešto baš ubrojiv. radije bih da pada snijeg nego pepeo. 

 Konačno je netko napisao ono što je važno. Vidim da neki plaću za demokracijom i slobodom govora, a zaboravljaju da bi se mogli pretvorit u paru ako netko stisne pogrešan gumb.

14 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Jedna stvar je raspravljati o slobodi govora i tko ima više privilegija. Desni ili lijevi. Druga stvar je zatvoriti account dokazanom luđaku o kojem se trenutno priča u kontekstu oduzimanja šifri za nuklearno naoružanje. To nema veze sa slobodom govora. Lik je očito nestabilan.
 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu

Pa dobro, bude njemu već netko napravio novi, bude se on vratio isto kako se ovdje vraćaju prognani. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Gadgeti kaže...

Ne slazem se s njegovim Twitovima ali mislim da u 21. stoljecu ukinuti njemu account te ostaviti tisucama drugima koji isto zasluzuju nije u redu, tj ako uzmemo slobodu govora ne treba mu ukinuti account.

 Nisam znao da Amerika ima tisuce predsjednika ima li neki izvor za to?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
MadDogMattis kaže...

 Sloboda govora u Hrvatskoj ne postoji. 

 Postoji, ali je ogranišena. Kao što pokazuju primjeri Valentića i novinara koji otkrivaju desničarske afere.

 

MadDogMattis kaže...

Valentić je izvodio gluposti u crkvi, na tuđem privatnom vlasništvu. Naravno nije bio hrabar to napraviti u džamiji ili sinagogi. 

Što se tiče srba koji veličaju RS, ne znam kada su oni pritvoreni.. to je već izmišljanje. 

 U crkvu je ulaz slobodan i nije tužen zbog toga. Tužen je jer se nekome nije svidjelo što je napravio, to je gušenje slobode govora (govor je svaki izričaj).

 

Naravno da nije izmišljeno, izmišljotine su vaš modus operandi

https://www.maxportal.hr/premium-sadrzaj/uhicen-srbin-iz-borova-velicao-je-zlocince-i-slavio-oslobodenje-vukovara-ime-nije-objavljeno/

 

MadDogMattis kaže...

Šta je sa BLM divljanjem ?

Šta je sa pucanjem na Rand Paula koje se dogodilo zbog Bernijevog huškanja ?

Šta je sa feministima koji su provalili u vrhovni sud jer je za suca postavljen Brett Kavanaugh ?

 Dijagnosticiram teži oblik whataboutizma.

 

Trump je (između ostaloga i) putem Twittera poticao na državni udar. U pokušaju tog udara, ma koliko jadno bio izveden, poginulo je petero ljudi. Twitter ne želi više sudjelovati u tome. Točka.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu

.

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu

Glavno da je sodomija, guranje u šupak opće prihvaćeno..

 

Baš je ovih dana izašao dokumentarni film o Domonik Straus Kan slučaju, kad već spominjemo sexual abuse..

Kako su čovjeka "odstrijelili"..

Također treba pogledati stvari o Epstinu i vidjeti kako su prostitutke odjednom postale žrtve..

 

Sve je onako kako mediji kažu, odnosno narativ mainstreem medija je postao neupitna istina..U takvom svijetu trenutno živimo..

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
boatenga kaže...

Također treba pogledati stvari o Epstinu i vidjeti kako su prostitutke odjednom postale žrtve..

 Mislis li da je bitna informacija u toj prici da su "prostitutke" imale 12, 13 i 14 godina?

 

Meni se cini da imas neki afinitet prema pedofilima.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
offline
Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu

Šifre za nuklearno oružje će biti sigurnije kod dementnih Nensi Pelosi i Bidena..

Nema brige, tu je Kamala, pazi na sve njih..

 
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Dead kaže...

Samo pogledaj po Twiteru. Naći ćeš more sličnih i jačih pa nikome ništa. Sve je to licemjerje, ali ako se navodno drže nekih pravila onda to mora biti dosljedno. U Trumpovom slučaju nema dosljednosti.

Otkud ti uopće ideja da Trumpov, tvoj ili tvit jednog od ovih iz "mora sličnih i jačih" imaju jednaku težinu?

Posljedice Trumpovih tvitova se vide jasno; posljedice ovih drugih su? 

Gledam te!
 
3 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
wyks kaže...

 

Meni se cini da imas neki afinitet prema pedofilima.

 

 

 Prema istini..

 

Ali i ovo je tipično, ad hoc, kako funkcionira današnji način rasprave..

Pokušat ćemo uvrijedit, implicirati, da bi diskreditirali drugu stranu..

 

Dobro je da su ugasili twiter profil Trumpa..

Ispod u komentarima, sa druge strane je bilo toliko twitova sa svakakvim uvredama, gadljivostima, koje očito nikoga nisu smetale čak su skoro bile i poželjne..Natjecali su se tko će jače..Jer gaditi Trumpa je društveno dopušteno..

Tako izgleda dijalog u današnjem društvu..

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 16:12 (boatenga).
11 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Dead kaže...
markoBT kaže...
Dead kaže...

Wow, ovo je diskriminacija. Koliko bi računa trebalo ukinuti da ih se tretira na isti način ka i Trumpov? Nije mi simpatičan uopće, ali ovo je još jedan od dokaza koliko su mediji i društvene fuckin mreže obojani i isključivi. 

Da ja dođem u tvoju kuću i poćmem vikati ... (umjesto crtica zamisli neku uvredu koja bi te najviše pogodila) bi li ti poštivao moju slobodu govora?

 Ne čitaš što pišem. Samo pogledaj po Twiteru. Naći ćeš more sličnih i jačih pa nikome ništa. Sve je to licemjerje, ali ako se navodno drže nekih pravila onda to mora biti dosljedno. U Trumpovom slučaju nema dosljednosti.

Ako bi ti žena/majka/otac/brat vikali, bili ih tretirao kao i mene. U životu nije sve idealno, pa ni vlasnici Twitera nisu idealni. 

42
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
=XFX=PlayHard kaže...

Iako, moram iskoristit priliku da pohvalim Bug forum, koliko se sjecam, mislim da mi ovdje nikad nije bio izbrisan komentar. Cini mi se da nije ni ostalima. Tako da Bug, svaka cast na tome! 

 

Hah!

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
11 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
plavi_medved kaže...

Iskreno ovo je presedan u internet komunikaciji, ako jedan Fejs i Twitter mogu blokirat,izbrisat jednog predsjednika SAD-a , tehnicki najmocniju osobu na svijetu onda mogu svakog od nas isto tako diskminirat bilo kad cemo pisat nesto sto nebi smjeli , tj dok bi bili nepodobni. I na temelju toga ce uvijek moci dati primjer pa gle blokirali smo Trumpa mozemo i tebe, uglavnom sloboda govora je odavno vec ukinuta. Ovo je samo tocka na i , ako Twitter i Fejs mogu sve ovo pitajte sto nas ceka u buducnosti, tako ce svuda biti, u svakim izborima ce mjesat Twitter i Fejs i zauzimat pozicije za svojeg kandidata i onda ce drugog isto tako tuci do koljena kako su Trumpa, i to je to , bit je da demokracije vec odavno nema, tko god da sanja o tome. Postoji samo moć, ko ju ima taj tlači onog nepodobnog i to je to. Tako funkcionira ovaj svijet odavno.

Ako je Twitter protiv Trumpa i mješaju se u izbore, kako je Trump postao predsjednik? Tko se onda mješao u izbore? 

42
8 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Dead kaže...
markoBT kaže...
Dead kaže...

Wow, ovo je diskriminacija. Koliko bi računa trebalo ukinuti da ih se tretira na isti način ka i Trumpov? Nije mi simpatičan uopće, ali ovo je još jedan od dokaza koliko su mediji i društvene fuckin mreže obojani i isključivi. 

Da ja dođem u tvoju kuću i poćmem vikati ... (umjesto crtica zamisli neku uvredu koja bi te najviše pogodila) bi li ti poštivao moju slobodu govora?

 Ne čitaš što pišem. Samo pogledaj po Twiteru. Naći ćeš more sličnih i jačih pa nikome ništa. Sve je to licemjerje, ali ako se navodno drže nekih pravila onda to mora biti dosljedno. U Trumpovom slučaju nema dosljednosti.

 Nije isto kada predsjednik države poziva na nasilje ili neki opskurni ljevičar/desničar/srednjičar sa 25 pratitelja (istomišljenika) i jednom ili dvije prijave.

 

Ako misliš da netko zaslužuje ban, pa prijavi ga, nemoj prekriženih ruku jamrati o dosljednosti.

 

P.S. Twitter je na kraju privatna kompanija - ako ti se ne sviđa što banniraju desničare a antifa ostaju, otvori svoju društvenu mrežu pa moderiraj. Ili ne posjećuj Twitter.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 16:25 (Nuclear_Phoenix).
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
markoBT kaže...
plavi_medved kaže...

Iskreno ovo je presedan u internet komunikaciji, ako jedan Fejs i Twitter mogu blokirat,izbrisat jednog predsjednika SAD-a , tehnicki najmocniju osobu na svijetu onda mogu svakog od nas isto tako diskminirat bilo kad cemo pisat nesto sto nebi smjeli , tj dok bi bili nepodobni. I na temelju toga ce uvijek moci dati primjer pa gle blokirali smo Trumpa mozemo i tebe, uglavnom sloboda govora je odavno vec ukinuta. Ovo je samo tocka na i , ako Twitter i Fejs mogu sve ovo pitajte sto nas ceka u buducnosti, tako ce svuda biti, u svakim izborima ce mjesat Twitter i Fejs i zauzimat pozicije za svojeg kandidata i onda ce drugog isto tako tuci do koljena kako su Trumpa, i to je to , bit je da demokracije vec odavno nema, tko god da sanja o tome. Postoji samo moć, ko ju ima taj tlači onog nepodobnog i to je to. Tako funkcionira ovaj svijet odavno.

Ako je Twitter protiv Trumpa i mješaju se u izbore, kako je Trump postao predsjednik? Tko se onda mješao u izbore? 

 Pa Rusi, mislim da je to već davno rečeno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
MadDogMattis kaže...

 

Šta je sa pucanjem na Rand Paula koje se dogodilo zbog Bernijevog huškanja ?

 Ova laž zaslužuje poseban osvrt.

 

Bernie nije pozivao na nasilje, a nakon pucnjave je izjavio ovo:

I have just been informed that the alleged shooter at the Republican baseball practice is someone who apparently volunteered on my presidential campaign. I am sickened by this despicable act. Let me be as clear as I can be, violence of any kind is unacceptable in our society and I condemn this action in the strongest possible terms. Real change can only come about through nonviolent action, and anything else runs counter to our most deeply held American values.

Dakle jasno ograđivanje i osuda tog čina nasilja.

 

Trump je s druge strane pozivao na nasilje, a nakon njega voli svoje ubojice i ovako im tepa:

“It’s a very tough period of time. There’s never been a time like this where such a thing happened where they could take it away from all of us, from me, from you, from our country. This was a fraudulent election. But we can’t play into the hands of these people. We have to have peace. So go home. We love you. You’re very special. You’ve seen what happens. You see the way others are treated that are so bad and so evil. I know how you feel. But go home and go home in peace.”

These are the things and events that happen when a sacred landslide election victory is so unceremoniously & viciously stripped away from great patriots who have been badly & unfairly treated for so long. Go home with love & in peace. Remember this day forever!

 

I zbog ovoga mu je ukinut račun. Je li doista tako teško shvatiti zašto se Bernie i Trump različito tretiraju?

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu

Pa očito se na twitteru nalazi skupina protivna tvojim uvjerenjima a slične tebi banniraju. Zašto bi provodio svoje vrijeme tamo? Mazohizam ili namjera da se obračunavaš sa nekim tamo, verbalo za početak a kasnije možemo malo i upadati u zgrade?

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Dead kaže...
 Nebitno jesu li privatni ili nisu, ali kad su ti puna usta pravde, jednakosti...onda se drži toga.

 O kojoj nejednakosti pričaš? Tko je još putem Twittera pozivao na državni udar, a nakon njega pohvalio sudionike?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Visak kaže...

 Ova laž zaslužuje poseban osvrt.

 

Bernie nije pozivao na nasilje, a nakon pucnjave je izjavio ovo:

I have just been informed that the alleged shooter at the Republican baseball practice is someone who apparently volunteered on my presidential campaign. I am sickened by this despicable act. Let me be as clear as I can be, violence of any kind is unacceptable in our society and I condemn this action in the strongest possible terms. Real change can only come about through nonviolent action, and anything else runs counter to our most deeply held American values.

Dakle jasno ograđivanje i osuda tog čina nasilja.

 

Trump je s druge strane pozivao na nasilje, a nakon njega voli svoje ubojice i ovako im tepa:

“It’s a very tough period of time. There’s never been a time like this where such a thing happened where they could take it away from all of us, from me, from you, from our country. This was a fraudulent election. But we can’t play into the hands of these people. We have to have peace. So go home. We love you. You’re very special. You’ve seen what happens. You see the way others are treated that are so bad and so evil. I know how you feel. But go home and go home in peace.”

These are the things and events that happen when a sacred landslide election victory is so unceremoniously & viciously stripped away from great patriots who have been badly & unfairly treated for so long. Go home with love & in peace. Remember this day forever!

 

I zbog ovoga mu je ukinut račun. Je li doista tako teško shvatiti zašto se Bernie i Trump različito tretiraju?

 

 Isto se i Trump jasno ogradio.

Također laž je da mu je račun ukinut zbog toga jer bi mu onda istog trena bio ukinut.

Ukinut mu je par dana nakon toga kada je jasno osudio ove prosvjede i kada je rekao da se borba nastavlja.


Mislim, s tobom nema smisla raspravljati.

Ja znam kamo ovaj "demokratski" ekstremizam vodi, reakcija ce biti još jača a tada ćeš ti biti ušutkan a ja cu se smijati. 

Nakon ovoga više ništa neće biti isto.

Kako kažu ameriknaci: "what goes around comes around"

15 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Kako se jasno ogradio kad sam citirao postove u kojima hvali teroriste?

Ogradio se par dana kasnije kad su mu odvjetnici objasnili da bi mogao u zatvor, ali prva reakcija je bila iskrena i nedvosmislena.

Vidim da i ti meni uvijeno prijetiš. Kažeš moglo bi mi se nešto dogoditi, a ti ćeš se smijati?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Dead kaže...

 Pa braco...stavljaš mi riči u usta koje nisam izrekao. Trumpa ne podnosim. Na kraju krajeva "srozao" mi je US dolar od kojeg ovisim. U svojoj zaslijepljenosti postaješ površan braco. A reci mi zar stvarno misliš da je u redu što je taj idiot izveo još idiotskiji performans na takvom mjestu? Zar je to normalno? Točno, interna pravila nemaju veze s državom isto kao i tvoja u tvom stanu, ali odnosi sa crkvom su regulirani na drugačiji način. Država je dužna jamčiti nepovredivost mjesta za bogoštovlje, a ima pravo intervenirati i ako su ugrožena dobra povijesne i kulturne vrijednosti. Ovaj kreten je povrijedio mjesto bogoštovlja i time zaslužio tužbu.

 Nema ti smisla njemu to objašnjavati, on bio bio najglasniji da je neki desničar napravio isti performans u sinagogi ili džamiji.

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
@Dead
Uporno izmišljaš nekakve nepostojeće obaveze države da intervenira, a policija ga je privela po sasvim drugoj optužbi. Tuže ga za 'uznemiravanje građana', a to je formulacija po kojoj možeš tužiti bilo koga za bilo što. Ako Modrić promaši penal četiri milijuna Hrvata će biti uznemireno, treba li ga policija privesti?

I uporno odbijaš vidjeti da je to gušenje slobode govora, a brisanje budale koja (uspješno) poziva na nasilje nije.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 5 hvala 0
7 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Visak kaže...
Kako se jasno ogradio kad sam citirao postove u kojima hvali teroriste?

Ogradio se par dana kasnije kad su mu odvjetnici objasnili da bi mogao u zatvor, ali prva reakcija je bila iskrena i nedvosmislena.

Vidim da i ti meni uvijeno prijetiš. Kažeš moglo bi mi se nešto dogoditi, a ti ćeš se smijati?

 ne prijetim, samo kažem da bi ti se moglo dogoditi isto što se dogodilo Trumpu i svima ostalima koji nisu po volji Big Techa.

Kolo sreće se okreće..

13 godina
offline
Re: Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu
Visak kaže...
Dead kaže...

 Hmmm, sloboda govora-vježbanje u crkvi?! Agnostik sam inače, ali zar misliš da je primjereno doć u crkvu, raširit strunjaču i odradit ne znam...trbušnjake? Po meni je neprimjereno. Isto bih rekao da je taj bezvezni performans napravljen i u čekaonici u KBC-u. Na stranu što se time aludiralo na neke blesave odluke u lockdownu, ali neka mjera mora postojati. Neki se običaji moraju poštovat. A to o hapšenju Srba, ja bih rekao da sve te manjine u Hrvatskoj imaju prava više nego igdje na svijetu. Problem je što im je i to malo, po njihovom mišljenju.

 Sloboda govora podrazumijeva i slobodu neprimjerenog govora, inače nije sloboda. Zašto se običaji moraju poštovati, zašto bi se nekome sudilo jer ne poštuje običaje i gdje je tu sloboda? Nema se država što petljat u nepoštivanje nečijih običaja, država štiti tvoju sigurnost, a ne tvoje običaje.

 

Trump je svojim govorom izazvao smrt petero ljudi i zato mu kao prvo treba suditi, a naravno da nijedna platforma ne želi biti odgovorna za daljnje nasilje na koje bi pozivao putem nje. Jeste li vi ljudi uopće pratili što se dogodilo tamo neki dan? Pa nisu ga banali zbog loše ispričanog vica, poticao je na puč i ljudi su stradali.

 

Tebi je znači ok da država sudi zbog nepoštivanja običaja, a nije da firma bana nekoga zbog poticanja na nasilje koje završi s pet mrtvih?

 Na nikakvo nasilje nije pozivao, to je laž. Isto kao što i Bernie nije odgovoran što je ljevičarski luđak skoro ubio Stevea Scalisea. Ne možeš pridjeljivati krivnju samo tako. A ako ćemo doći na tu razinu da ju tako primjenjujemo, onda se ljevica ima daleko više bojati takvog standarda, o obzirom na kakav su linč pozivali. Kako su huškali na nasilje prema republikancima da ih se napada gdje god se spaze, od restorana do aerodroma. Od Maxine na dalje. 

6 godina
offline
Twitter trajno ukinuo račun Donaldu Trumpu

‏‏‎‏‏‎

 

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice