TV preporuka: Stranger Things

poruka: 26
|
čitano: 8.423
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TV preporuka: Stranger Things".
12 godina
offline
TV preporuka: Stranger Things

Moram priznati serija me totalno bacila u 80ete,meni odličan uradak.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
TV preporuka: Stranger Things

Da, slažem se, vrati me u djetinjstvo i preljepe osamdesete. MAlo mi je druga sezona slabija od prve ali svejedno odlična.  

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
Gajotres kaže...

Da, slažem se, vrati me u djetinjstvo i preljepe osamdesete. MAlo mi je druga sezona slabija od prve ali svejedno odlična.  

 Druga uvijek ima teret prve. U prvoj upoznaješ likove i to je u pravilu jedan od najzanimljivijih dijelova serije/filma. Serija je dobra ali, zbog toga što su glavni likovi djeca, malo predjetinjasta. Večeras gledam zadnju epizodu.

13 godina
offline
TV preporuka: Stranger Things

16 sati mi je trebalo za obje sezone.. ne sjecam se da sam ikad pogledal dvije sezone u komadu.. ali serija je ok, tempo pase uz hladno pivo i jbg.. zalomilo se.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
TV preporuka: Stranger Things

Kad vec dajete preporuke,sta ne bi imalo vise smisla da preporucite nesto sto je tek izaslo,ili sto je recimo to tako"ispod povrsine",neku podcijenjenu seriju za koju vecina nije cula?

 
1 8 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
TV preporuka: Stranger Things

Možda si propustio "Halt and Catch Fire" članak? Budu 4 sezone dosta za pogledat.

 
1 0 hvala 0
Re: TV preporuka: Stranger Things
Gajotres kaže...

Da, slažem se, vrati me u djetinjstvo i preljepe osamdesete. MAlo mi je druga sezona slabija od prve ali svejedno odlična.  

 

Baš sam htio napisati. Prva sezona odlična radi ideje i originalnosti.

Druga sezona isto vrlo dobra, ali sve je to već viđeno. Mislim i dalje se radi o istom svijetu, istim ljudima, istom ugođaju, istim problemima i istom čudovištu. Recimo da serija funkcionira na definiranim predlošcima, i radnju razvlači na 9 epizoda.

 

7 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
geronimo4661 kaže...

Kad vec dajete preporuke,sta ne bi imalo vise smisla da preporucite nesto sto je tek izaslo,ili sto je recimo to tako"ispod povrsine",neku podcijenjenu seriju za koju vecina nije cula?

 Travelers 

Swat

Blindspot

Gifted

Inhumans

I meni omiljena Mr Robot(sad se treća sezona prikazuje )

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 4:02 (Crypt).
9 godina
offline
TV preporuka: Stranger Things

Pogledao sam prvu epizodu i serija je super, ali morat ce pricekat dok ne resim jos 3 sezone House of cards ;-)

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
Rectify
14 godina
online
Re: TV preporuka: Stranger Things
11.22.63. ako hoćete još nešto bazirano na Kingovim knjigama. ;)
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
kratos091 kaže...
11.22.63. ako hoćete još nešto bazirano na Kingovim knjigama. ;)

 Odlična serija.

 

Isto kao i Stranger Things. Oba dvije serije imaju onako nekakvu mističku atmosferu. Nije da nakon par sezona znaš sve, nego se čak i na kraju sezone ili svega pitaš i pokušaš razjasniti neke stvari. 

Osim toga ST baš ima onaj pravi štih iz osamdesetih kad su se snimali i najbolji hororci (po meni barem).

12 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
Jack Sparrow kaže...
kratos091 kaže...
11.22.63. ako hoćete još nešto bazirano na Kingovim knjigama. ;)

 Odlična serija.

 

Isto kao i Stranger Things. Oba dvije serije imaju onako nekakvu mističku atmosferu. Nije da nakon par sezona znaš sve, nego se čak i na kraju sezone ili svega pitaš i pokušaš razjasniti neke stvari. 

Osim toga ST baš ima onaj pravi štih iz osamdesetih kad su se snimali i najbolji hororci (po meni barem).

Osobno sam imao noćne more nakon The Thing i Poltergeist i to godinama,a bogme mi je i Freddy kucao na vrata , današnji me hororci ne pogađaju toliko :)

 

15 godina
offline
TV preporuka: Stranger Things

evo ću prekinuti stupac hvalospjeva kao onaj kojemu se serija nimalo ne dopada. osobito preglumljavanje vinone ryder (zbilja ide na jetra). serija inače vizualno nije loše načinjena no sve ostalo (odabir glumaca, priča itd.) jest. meni. izbrisah odgledanu prvu sezonu i nemam namjeru nastaviti gledati je. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
"Unatoč tome što je virtualno svatko u opasnosti"

😂 google translate se ne bi ovako virtualno zajebo
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
gurusinj kaže...
"Unatoč tome što je virtualno svatko u opasnosti"

😂 google translate se ne bi ovako virtualno zajebo

 

"Počevši sa Stephen Kingom, Stephen Spielbergom i John Carpenterom u filmu..."

 

Počevši sa Hrvoje Mostarcem, imena očito nije bitno provlačiti kroz padeže...

 

Autoru baš i ne ide pisana forma.

 

Da ostanem on topic - serija spada u sam vrh, rame uz rame s najboljima.

12 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
Ajar kaže...

evo ću prekinuti stupac hvalospjeva kao onaj kojemu se serija nimalo ne dopada. osobito preglumljavanje vinone ryder (zbilja ide na jetra). serija inače vizualno nije loše načinjena no sve ostalo (odabir glumaca, priča itd.) jest. meni. izbrisah odgledanu prvu sezonu i nemam namjeru nastaviti gledati je. 

 WR glumi psihotičnu majku pa mora tak glumiti,ni ona kriva :-)

 

15 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
mGT kaže...

 WR glumi psihotičnu majku pa mora tak glumiti,ni ona kriva :-)

 

 ic oke ali je neusklađeno s ostalim likovima (čija je gluma živi užas) pa se samo vidi/čuje njezino histeriziranje. tužno mi je ovo napisati ali moram: film nalikujuće tematike, super 8, napisao je i režirao (s pravom) ozloglašeni j.j. abrams. i film je zbilja dobar (ok, kroz čitav film se njuši spielbergova ruka). prva sezona ove serije mi je bila jedan mi-bismo-nešto-ali-ne-znamo-što-niti-kako braće duffer (i nije im prvi put). seriju nalazim deeeeeebelo precijenjenom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 14:08 (Ajar).
Re: TV preporuka: Stranger Things
kratos091 kaže...
11.22.63. ako hoćete još nešto bazirano na Kingovim knjigama. ;)

 

Ovo sam pogledao, topla preporuka . Iako nine hororac niti neki jako SF, ali je mijiserija predobra. Kraj bi vam mogao izazvati dosta osjecaja, jako dobro pogodjen i tuzan.

12 godina
offline
TV preporuka: Stranger Things

Skinuo nekoliko epizoda, pogledao pilot, iako sam jaako, jaaako alergičan na horore i "We're All Gonna Die!!!" histeriziranje.

Serija vuče na film Super 8, dobro je pogođena atmosfera 80tih, malo X-Files... ali 80tih se sjećam, X-Files i Super 8 sam gledao, a u žanru horora i dalje floskule ala Scary Movie, dosadno i zaglupljujuće...

 

Poslije odgledanog pilota sve sam lijepo obrisao. E da, za kraj, najbolji su mi cliffhangeri u serijama i to one podvrste kad na samom kraju tip

 
3 0 hvala 0
14 godina
online
Re: TV preporuka: Stranger Things

.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
15 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
Yuda kaže...

Skinuo nekoliko epizoda, pogledao pilot, iako sam jaako, jaaako alergičan na horore i "We're All Gonna Die!!!" histeriziranje.

Serija vuče na film Super 8, dobro je pogođena atmosfera 80tih, malo X-Files... ali 80tih se sjećam, X-Files i Super 8 sam gledao, a u žanru horora i dalje floskule ala Scary Movie, dosadno i zaglupljujuće...

 

Poslije odgledanog pilota sve sam lijepo obrisao. E da, za kraj, najbolji su mi cliffhangeri u serijama i to one podvrste kad na samom kraju tip

 Jel moramo platiti season pass da bi dobili kraj?

9 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
Ajar kaže...

evo ću prekinuti stupac hvalospjeva kao onaj kojemu se serija nimalo ne dopada. osobito preglumljavanje vinone ryder (zbilja ide na jetra). serija inače vizualno nije loše načinjena no sve ostalo (odabir glumaca, priča itd.) jest. meni. izbrisah odgledanu prvu sezonu i nemam namjeru nastaviti gledati je. 

 Bilo bi cudo da ti se nesto dopada. Ti pijes kavu bez secera da ublazis gorcinu. Btw jesi ostavio review na imdbu za drugu sezonu?

15 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things
pravi_covijek kaže...

 Bilo bi cudo da ti se nesto dopada. Ti pijes kavu bez secera da ublazis gorcinu. Btw jesi ostavio review na imdbu za drugu sezonu?

 samo za prvu, u skladu s iznad napisanim. i približno trećina se slaže tamo s ocjenom. očekivano. usput, kava bez šećera je k'o žena bez 3,14... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.11.2017 4:09 (Ajar).
16 godina
offline
Re: TV preporuka: Stranger Things

Iako nisam dovršio 2. sezonu, 1. mi je nekako bolje sjela. Bilo mi je nešto novo i jako zanimljivo. Daleko od toga da je 2. sezona loša samo me je prva oduševila tako da gledam do kraja da vidim totalni sud. Preporuka svima koji još nisu počeli gledati.

15 godina
offline
TV preporuka: Stranger Things

Bob Newby, Superhero

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice