Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-prevara

poruka: 14
|
čitano: 5.310
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-prevara".
16 godina
offline
Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-prevara

Kako bi prosao kod nas?

 

Nema labavo u SAD-u s ovakvim stvarima. 

Gdje bismo mi sada bili da su osudjeni svi profiteri i da su vratili novac.

 
15 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-pre
Inovator kaže...

Kako bi prosao kod nas?

 

Nema labavo u SAD-u s ovakvim stvarima. 

Gdje bismo mi sada bili da su osudjeni svi profiteri i da su vratili novac.

Eee gdje bismo mi bili... dokle god nam je narod ovakav kakav je, a vlast jos i gora, nece biti bolje. Ovi koji nesto vrijede na vrijeme napuste drzavu i ostanu samo rvatne.

14 godina
offline
Re: Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-pre
Inovator kaže...

Kako bi prosao kod nas?

 

Nema labavo u SAD-u s ovakvim stvarima. 

Gdje bismo mi sada bili da su osudjeni svi profiteri i da su vratili novac.

Nikakve koristi od toga. Da im sve uzmeš to ne bi nadoknadilo niti 1% štete koju su uzrokovali društvu.

Inače mislim da je lik dobro prošao sa samo 3 god zatvora. Neki tamo za takve stvari dobiju i preko 10.

15 godina
offline
Re: Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-pre
CrossDeath kaže...

Eee gdje bismo mi bili... dokle god nam je narod ovakav kakav je, a vlast jos i gora, nece biti bolje. Ovi koji nesto vrijede na vrijeme napuste drzavu i ostanu samo rvatne.

 i mi koji smo prestari za odlazak, jebga. al ipak mora čovjek osjetiti bar malo ponosa na glas koji se o nama širi svijetom. naše gore vuk! dragan će morati putovati čak u bajbok tamo (+ dnevnice), e ne bi li s njime načinio tech-radar. ipak je tip influencer. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 17:23 (Ajar).
16 godina
neaktivan
offline
Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-prevara

aha, 

 

kod nas bi bio veliki poduzetnik kao M.R, S.C., H.P. i N.B., 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-pre
ova ideja ti i nije tako loša, Tech Radar sa poduzetnikom influencerom Renato Librićem 😁
nego hoćemo skupljati dobrotvorne priloge za Draganov put ili misliš da će bug moći da sam pokrije troškove 🤔
8 godina
odjavljen
offline
Re: Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-pre
CrossDeath kaže...
Inovator kaže...

Kako bi prosao kod nas?

 

Nema labavo u SAD-u s ovakvim stvarima. 

Gdje bismo mi sada bili da su osudjeni svi profiteri i da su vratili novac.

Eee gdje bismo mi bili... dokle god nam je narod ovakav kakav je, a vlast jos i gora, nece biti bolje. Ovi koji nesto vrijede na vrijeme napuste drzavu i ostanu samo rvatne.

 šta hoćeš, pa super nam je, nerad se plaća više nego rad ... mi koji smo pravi neradinici zarađujemo i živimo lipo

16 godina
offline
Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-prevara

Mate Rimac Junior, ipak je senior veci mufljozo.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-prevara

 

 

 U Hrvatistanu, ako si kao ovaj strartupaš dobiješ državno odlikovanje, postaješ ugledan član društva, domoljub, svatko se hoće sa tobom slikati, družiti, raditi za tebe....Sve tebra, po zakonu!

A, majki svih hrvatskih korupcijonaša diže se spomenik od 4 metra. Uz ostala zlodjela.

 

Dobro došli u Hrvatsku!

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-prevara

U nas bi dobija prvo Zlatnu Kunu, pa onda 3 godine uvjetne i 30 dana društveno korisnog rada u vidu guljenja kumpira u lokalnom vrtiću.

 

Nakon toga ide politička karijera, fotelja u Saboru i na kraju zaslužena pemzija od 2000 ojra.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-pre
memulica kaže...

U nas bi dobija prvo Zlatnu Kunu, pa onda 3 godine uvjetne i 30 dana društveno korisnog rada u vidu guljenja kumpira u lokalnom vrtiću.

 

Nakon toga ide politička karijera, fotelja u Saboru i na kraju zaslužena pemzija od 2000 ojra.

 

 i zaboravio si napisat da nebi morao vratit lovu investitorima :D

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
offline
Re: Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-pre
Blue_Fatal1ty kaže...
memulica kaže...

U nas bi dobija prvo Zlatnu Kunu, pa onda 3 godine uvjetne i 30 dana društveno korisnog rada u vidu guljenja kumpira u lokalnom vrtiću.

 

Nakon toga ide politička karijera, fotelja u Saboru i na kraju zaslužena pemzija od 2000 ojra.

 

 i zaboravio si napisat da nebi morao vratit lovu investitorima :D

 kakvo vracanje? pa jeli im je prijetio pistoljem da daju? tko im je kriv sta su tako naivni.

 

kako je tamnoput,mogla bi danas u 16h i marija reci nesto o njegovoj nevinosti...

15 godina
offline
Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-prevara

uskoro: "nećete vjerovati što se dogodilo hrvatskom tech-guruu u američkom zatvoru kad se pod tušem sagnuo po sapun". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tri godine zatvora za hrvatskog startupaša-prevara

... i kol'ko sam upoznat Bosanci neizručuju...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice