Topping A90 Discrete - Udri jače, manijače

poruka: 33
|
čitano: 15.803
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Topping A90 Discrete - Udri jače, manijače".
15 godina
offline
Re: Topping A90 Discrete - Udri jače, manijače
Davor kaže...

Napokon mi je stigao moj vlastiti A90 Discrete, kojeg sam naručio odmah nakon testa. I dalje sam u šoku o koliko se dobrom uređaju radi. Ne skidam slušalice s glave, češljam playliste koje nisam preslušavao godinama  Uglavnom, premda sam već sve napisao u recenziji, samo da ponovim: vrhunsko pojačalo za slušalice.

 

Tehnikalije: digitalno/analognu konverziju radi PCIe zvučna kartica EVGA NU Audio Pro, a signal putuje do RCA ulaza na Toppingu putem Audioquestovog interkonekta Golden Gate. U pojačalo su još spojeni studijski monitori Adam A7X (preko XLR-a) pa ga koristim i kao preamp, što je još jedna meni izuzetno korisna mogućnost.

Svaka čast. Nego, da za to ludilo ipak nabaviš i neki full transparentni DAC ? Mislim, ono, svaka čast zvučnoj, ali ipak. BTW izašao je Topping L70 . Tome sad izgleda nikad kraja.

Deckard
16 godina
offline
Re: Topping A90 Discrete - Udri jače, manijače
deckard kaže...

Svaka čast. Nego, da za to ludilo ipak nabaviš i neki full transparentni DAC ? Mislim, ono, svaka čast zvučnoj, ali ipak. BTW izašao je Topping L70 . Tome sad izgleda nikad kraja.

Ako se ikako može, ne bi bilo na odmet i test L70/E70 stacka...
Mislim da su to Topping-ovi najzanimljivi uređaji (high class ali opet nisu pretjerali sa cijenom)...

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
11 godina
offline
Re: Topping A90 Discrete - Udri jače, manijače
Davor kaže...

 

Topping ima DRASTIČNO više snage. Naravno, i TEAC ima dovoljno snage za veliku većinu slušalica, no Topping ima dovoljno snage za sve slušalice koje su ikad proizvedene. Nisam ih imao kod sebe u isto vrijeme pa ih nisam mogao izravno usporediti, tako da ne mogu dati nikakve konkretnije komentare. Sigurno je da vlasnici TEAC-a neće razmišljati kako su radije trebali kupiti Topping, jer TEAC također zvuči vrhunski. U izravnom A-B testu neka razlika bi se vjerojatno čula, ali oba uređaja su u jako visokoj kvalitativnoj klasi, tako da će ta razlika naposljetku biti relevantna samo onome tko provodi A-B test.

Cak i za elektrostatske slusalice?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice