Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Ghost protiv

poruka: 7
|
čitano: 3.920
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Ghost protiv".
12 godina
offline
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Ghost protiv

Samo je jedan Ghost

 

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Ghost protiv

Odigrao betu. Igra je već viđeno njesra. Solidna priča, ali samo prosječna grafika, glupa ai neprijatelja i mehanika Divisiona.  S tim da je igra previše razvučena, i doslovno. Sve skupa, daleko je to od izvorne ideje Ghost Recona. Ovo je trebala biti fp pucačina ala CoD s primjesama stealtha i malo mozga Splinter Cella. Umjesto toga dobili smo još samo jednu generičku akciju u nizu

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Ghost pr
Glavno da se lik penje na planinu prekrivenu snijegom u kratkim rukavima. How yes no!
15 godina
offline
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Ghost protiv

Ocekivao sam vise... ovo cu ipak preskociti.

S druge strane mi je izasao gears 5 kojeg sam jucer i probao i mislim da je to igra koju cu sada lijepo u miru odigrati do kraja...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Ghost pr
Kokobil50 kaže...

Odigrao betu. Igra je već viđeno njesra. Solidna priča, ali samo prosječna grafika, glupa ai neprijatelja i mehanika Divisiona.  S tim da je igra previše razvučena, i doslovno. Sve skupa, daleko je to od izvorne ideje Ghost Recona. Ovo je trebala biti fp pucačina ala CoD s primjesama stealtha i malo mozga Splinter Cella. Umjesto toga dobili smo još samo jednu generičku akciju u nizu

 Složio bi se s ovim. 

 

U Wildlandsu sam natukao preko 100 sati ponajviše 4vs4 modu koji je stvarno zarazan. Što se tiče Breakpointa, nakon odigranih par sati dobio sam točno ono što sam očekivao; veliki svijet (beta trenutno nije grafički impresivna, čak suprotno), bezlični likovi, meh priča, hrpa dosadnih i generičkih side misija...Sve što je dobro je preuzeto iz Divisiona.

 

Šteta jer igra ima potencijal, no bojim se da nikada neće biti iskorišten. Mislim da ovo neću uzimati.

12 godina
offline
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Ghost protiv

Jos bi sve nekako mogao pretrpiti posto sam oduvijek fan Tom Clancy igara i tog universe-a kojeg su napravili (pa cak i od kada on vise nije imao tolikog utjecaja), ali Breakpoint je stvarno napravio meni jedan Breakpoint. Pogotovo primjerice Raven Shield, GRAW (1 i 2), SC (1, Pandora i najbolji ikad Chaos Theory) te cak i HAWX.

 

Future Soldier je vec bio COD like i dosta sam se razocarao tamo. Wildlands, je bio meh. Mozda korak naprijed od Future Soldiera, ali taj koncept open world igara mi lagano ide na nesto jer ubije pojam bilo kakve price i povezanosti.

 

Breakpoint mi je kao neka samarcina. Pocevsi od recikliranja Wildlandsa do onog retardiranog gear level sistema. To apsolutno ne mogu nikako prozvakati i kad sam skuzio da je to u igri, odmah je zavrsila na uninstallu. Nesto kao pricaju da ciljaju na realnost i onda ubace gear level. Uuuuu, moj MPX radi manje dmg, ali ako lootam neki s vecim lvl, onda ce biti jaci. Iako se radi o same fucking oruzju, ali ne, zasto bi bilo smisleno i logicno kad mogu napravit filler element s tim lootanjem i leveling sistemom itema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Ghost pr
Igra se na 8600k+rtx 2060 vuce ko krepana kokos, katastrofa, nemoguce igrati.😑
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice