Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

poruka: 38
|
čitano: 7.524
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi".
5 godina
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

zeru bolji u svemu...mora i cijena biti veća...jer onda taj napredak nema smisla

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
10 1 hvala 0
14 godina
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

12% brži, 12...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

Dobro da nije puno brzi, morali bi ga prodavati bez ekrana da cijena bude manja od 1500 eura

Freak Show Inc.
 
17 1 hvala 0
12 godina
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

Apple opet ispitiva koliko su ovce spremne platiti i blejati. Dakle, notch je tu, bespotrebne kamere su tu, dizajn 12 % brži nego lani, apple logo-priceless !

 

No utvaram si da ima, ne stado ovaca, negova čitava horda ovaca koja će stajati u redu od Lučkog do Cvjetnog da bi se domogli ovog vrhunskog gadgeta :D

Moj PC  
7 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
iPhone Xr ima 3GB RAMa a ne 2...
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

Gdje su sad Appleovci koji su govorili kako iphone uvijek donese nesto novo a android samo pumpa specke.....

12% brzi? a to ce primijetiti tacno gdje.......

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

kakav apsurd je davati tolike pare za XR a nema OLED ekran 

be Cool
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Horned Reaer kaže...

kakav apsurd je davati tolike pare za XR a nema OLED ekran 

 

Zaboravio si na najbitniju stvar: "to kad kupis - to radi". Znas da to apple ekipa uvijek kaze. Npr, moj S9+ ne radi skoro nikad...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe

čuj ja zazirem od androida i oduvjek sam na Iphoneu. Osobno smatram Android OS teškim smećem i to me neće nitko uvjeriti drugačije! Razlog zasto uzimam Iphone je radi OS-a . No smatram da XR model mora imati OLED ekran kao svi flagship mobiteli danas OLED mora biti standard!

be Cool
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Jedino sto xr sisa s9+ sa trajanjem baterije.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
5 godina
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

Skoro je stravično kolko samo ime Apple i brend iPhone daju vrijednost jednom tek dobrom, neki bi rekli i samo osrednjem, proizvodu. 

 

Pustite sad saam mobitel - samo ime mu daje cijenu toliku... Nebrojeno milijardi je utrošeno u taj marketing.

Apoc
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Lol Apple valjda najmanje trosi na marketing od ostalih velikana.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
To "da radi" kazu jer usporeduju iphone sa Androidom iz 2010. kada su zadnje koristili android telefon, a koji su tad realno imali trzanja i slicno. U zadnjih nekoliko godina ne znam da li ima smartphonea u srednjoj i visoj klasi koji trza i ne radi jednako fluidno kao i iphone, ali mit je ostao.
15 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Great Scott! kaže...
To "da radi" kazu jer usporeduju iphone sa Androidom iz 2010. kada su zadnje koristili android telefon, a koji su tad realno imali trzanja i slicno. U zadnjih nekoliko godina ne znam da li ima smartphonea u srednjoj i visoj klasi koji trza i ne radi jednako fluidno kao i iphone, ali mit je ostao.

 Ne bih se složio sa tobom. Imam iPhone SE već godinu i nešto sitno, znači mob sa tri godine starim procesorom i 2GB RAMa. Kupio sam klincu Xiaomi Mi A2, 128/6 GB verzija. Al sam ga ja koristio cca. mjesec dana. Ajd pogodi koji je više trzao i imao više ponovnih učitavanja aplikacija zbog lošeg memory managementa...

12 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
sminigo kaže...

Apple opet ispitiva koliko su ovce spremne platiti i blejati. Dakle, notch je tu, bespotrebne kamere su tu, dizajn 12 % brži nego lani, apple logo-priceless !

 

No utvaram si da ima, ne stado ovaca, negova čitava horda ovaca koja će stajati u redu od Lučkog do Cvjetnog da bi se domogli ovog vrhunskog gadgeta :D

 Zadnji Iphone koji sam imao je bio 3GS., ali brate mili koji si ti kreten.

 

Bespotrebne kamere - 

16 godina
neaktivan
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

nešto tako ružno već dugo nisam vidio

Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Čekaj da ti "baterija" ostari haha
Imam Xiaomi 5 Plus i nikakvih problema nemam. Već tako godinu dana.
12 godina
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

Novi iPhone pa da i moj odgovor uđe u statistiku.

 

Prije par godina novi iPhone bi već imao 20 stranica komentara.

 
0 1 hvala 0
13 godina
online
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe

 Tako je, ne znam više tko uopće to i kupuje.

12 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
itomic009 kaže...

 Tako je, ne znam više tko uopće to i kupuje.

 Cajkaši.

15 godina
offline
Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

Prodaja im ide toliko dobro da se više ne usuđuju prikazivati brojke prodanih uređaja. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Hrco kaže...

 Ne bih se složio sa tobom. Imam iPhone SE već godinu i nešto sitno, znači mob sa tri godine starim procesorom i 2GB RAMa. Kupio sam klincu Xiaomi Mi A2, 128/6 GB verzija. Al sam ga ja koristio cca. mjesec dana. Ajd pogodi koji je više trzao i imao više ponovnih učitavanja aplikacija zbog lošeg memory managementa...

Android je nakon prelaska na AOT model kompajliranja postao prihvatljiv za korištenje, ali to je još daleko od memory managementa koji ima iOS. Drugi razlog radi čega ima puno više crashanja aplikacija je tak što većina aplikacija za Android nije toliko kvalitetno pripremljena i testirana. Na Google Play možeš staviti bilokakvo sr*** i proći će. Razvoj mobilnih aplikacija (posebnice za Android) trenutno je u fazi kao što je prije 20-ak godina bila izdrada web stranice - puno "developera" i malo kvalitete. 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Great Scott! kaže...
To "da radi" kazu jer usporeduju iphone sa Androidom iz 2010. kada su zadnje koristili android telefon, a koji su tad realno imali trzanja i slicno. U zadnjih nekoliko godina ne znam da li ima smartphonea u srednjoj i visoj klasi koji trza i ne radi jednako fluidno kao i iphone, ali mit je ostao.

Ovo što kažeš "da iPhone jednostavno radi" u usporedbi sa Androidom sam nedavno čuo od jednog klinca od 12 godina - znam da je u zadnje 2-3 godine imao Huawei i Samsung (ne znam koje modele, ali neka klasa cca 1500 kn) i odjednom ga vidim kako ima iPhone (Plus) i kad sam ga pitao kako to da je prošao na iPhone rekao je "zato jer sve radi i nema sr*** kao na Andoridu". Mali je pronašao iPhone 7 Plus sa ogrebotinom, platio 1300 kn, stavio maskicu i odustao od Androida, a nije kako ti kažeš ni isprobao onog iz 2010.-e (btw, 2014-2015 je Android prestao biti teško smeće). 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
southy kaže...
Hrco kaže...

 Ne bih se složio sa tobom. Imam iPhone SE već godinu i nešto sitno, znači mob sa tri godine starim procesorom i 2GB RAMa. Kupio sam klincu Xiaomi Mi A2, 128/6 GB verzija. Al sam ga ja koristio cca. mjesec dana. Ajd pogodi koji je više trzao i imao više ponovnih učitavanja aplikacija zbog lošeg memory managementa...

Android je nakon prelaska na AOT model kompajliranja postao prihvatljiv za korištenje, ali to je još daleko od memory managementa koji ima iOS. Drugi razlog radi čega ima puno više crashanja aplikacija je tak što većina aplikacija za Android nije toliko kvalitetno pripremljena i testirana. Na Google Play možeš staviti bilokakvo sr*** i proći će. Razvoj mobilnih aplikacija (posebnice za Android) trenutno je u fazi kao što je prije 20-ak godina bila izdrada web stranice - puno "developera" i malo kvalitete. 

 Ovo nije istina i bilo je istraživanje napravljeno, članak negdje na bugu pa potraži, rezultati su upravo suprotni bili - više crashanja na iphoneu.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
12 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe

@R36

 

Moj zadnji je bio 3G, a di si sad macane, naravno da su nepotrebne, isto kao i na androidu, ali ajmo nakeljit 100 kamera pa da vidimo čiji je veći :D Malo nas je al' smo dobro raspoređene i imamo jabuku za logo :s

 

Mi kumpiri !!!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2019 2:15 (sminigo).
5 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
southy kaže...
Great Scott! kaže...
To "da radi" kazu jer usporeduju iphone sa Androidom iz 2010. kada su zadnje koristili android telefon, a koji su tad realno imali trzanja i slicno. U zadnjih nekoliko godina ne znam da li ima smartphonea u srednjoj i visoj klasi koji trza i ne radi jednako fluidno kao i iphone, ali mit je ostao.

Ovo što kažeš "da iPhone jednostavno radi" u usporedbi sa Androidom sam nedavno čuo od jednog klinca od 12 godina - znam da je u zadnje 2-3 godine imao Huawei i Samsung (ne znam koje modele, ali neka klasa cca 1500 kn) i odjednom ga vidim kako ima iPhone (Plus) i kad sam ga pitao kako to da je prošao na iPhone rekao je "zato jer sve radi i nema sr*** kao na Andoridu". Mali je pronašao iPhone 7 Plus sa ogrebotinom, platio 1300 kn, stavio maskicu i odustao od Androida, a nije kako ti kažeš ni isprobao onog iz 2010.-e (btw, 2014-2015 je Android prestao biti teško smeće). 

 Klinjo je relevantan nema sta. Mene si ubijedio ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2019 6:15 (Posmatrač).
12 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
sminigo kaže...

@R36

 

Moj zadnji je bio 3G, a di si sad macane, naravno da su nepotrebne, isto kao i na androidu, ali ajmo nakeljit 100 kamera pa da vidimo čiji je veći :D Malo nas je al' smo dobro raspoređene i imamo jabuku za logo :s

 

Mi kumpiri !!!!!

Znači bio si ovca. Znao sam.

Jednom ovca uvijek ovca. Ti si samo ovca koja se izgubila...

 

Vidim da si frustriran...- em si ružan em ti je mali., tako da mi je jasan tvoj odgovor. 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Hrco kaže...
iPhone Xr ima 3GB RAMa a ne 2...

 Kao i moj LG G3 tamo 2014te kad sam ga imao.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
EZY-E kaže...

 Ovo nije istina i bilo je istraživanje napravljeno, članak negdje na bugu pa potraži, rezultati su upravo suprotni bili - više crashanja na iphoneu.

A da li na tom članku piše "sponsored by Samsung" ili su to prikriveno odradili?

 

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Posmatrač kaže...

 Klinjo je relevantan nema sta. Mene si ubijedio ;)

Nije ni bila poanta da on bude referenca već me podsjetilo da se za iPhone kaže "da jednostavno radi" raširila i među klincima. Naravno je Samsung Axy bolji odabir od rabljenog iPhonea Plus.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice