Tim Cook i službeno postao milijarder

poruka: 96
|
čitano: 26.365
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tim Cook i službeno postao milijarder".
4 godine
protjeran
offline
Tim Cook i službeno postao milijarder

koliko placa onu sirotinju po apple-ovim tvornicama dugo mu je i trebalo...
on topic kog boli kurac za njegove financije ?!?!?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Tim Cook i službeno postao milijarder
neampojma kaže...
Antiseptik kaže...
@ Dead
"Oni žele neku svoju Hrvatsku lišenu identiteta, lišenu nacionalnih obilježja jer su na njih alergični..."

U mom slučaju si ovdje u pravu. A razlog za to su upravo kockoglavi krkani zbog kojih mi se vlastita domovina počela gaditi (s njom i njeno znakovlje). Nekada sam se, u doba mraka, naježio kad bih čuo hrvatsku himnu. Sad mi ide nakurac.

 pa zato smo ušli u EU da lakše možeš otići iz gadljive zemlje 

 Takvi kao ti trebaju otici tj. treba ih istjerati jer samo nece da se maknu i prestanu da kradu.

5 godina
protjeran
offline
Re: Tim Cook i službeno postao milijarder
@ Dead

Ne, nije beznadno. Nada su mi ljudi iz Možemo! (ili slični) koji svoju domovinu neizmjerno vole i žele je učiniti vrijednom divljenja i življenja (pa i umiranja). No, dok se ne dezintegriraju stranke i likovi koji je uništavaju (s rukom na srcu) naprijed nam nema.

A ta sranja o jugonostalgiji su to - sranja.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 21:19 (Antiseptik).
Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tim Cook i službeno postao milijarder
Antiseptik kaže...
@ Dead

Ne, nije beznadno. Nada su mi ljudi iz Možemo! (ili slični) koji svoju domovinu neizmjerno vole i žele je učiniti vrijednom divljenja i življenja (pa i umiranja). No, dok se ne dezintegriraju stranke i likovi koji je uništavaju (s rukom na srcu) naprijed nam nema.

A ta sranja o jugonostalgiji su to - sranja.

 samo bez Radničke fronte 😁

5 godina
protjeran
offline
Re: Tim Cook i službeno postao milijarder
@ nemampojma

Pače, upravo s Radničkom Frontom.
Pis on ju :P
6 godina
protjeran
offline
Re: Tim Cook i službeno postao milijarder
Antiseptik kaže...
@ MDM

Radikalne? Nepismene?!
Koji se ti kurac javljaš? Jebale te hadezenjare u tupavu guzicu, debilu nepismeno-zadrti. Vama konzervama je neophodna lijeva / napredna ideja da vas izvlači iz govana u koja nas svako malo zatrpate. Fuj, više, smrdite.

 ekonomski nepismena i populistička Radnička fronta, nez šta Tomaševiću trebaju takvi krkani 🤣

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice