Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Appleu jo

poruka: 23
|
čitano: 5.811
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Appleu jo".
3 godine
protjeran
offline
Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Appleu jo

svaka ćas

 
8 0 hvala 0
Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Appleu jo

Pridružujem se čestitkama, svaka ćas!

 

 

Primjetih da što su ljudi bogatiji imaju običaj nositi gnjusniju odjeću u nastupima, tako da na slici osoba teška nekoliko milijardi kuna nosi traperice iz Plodina i đemperić iz C&A. Valjda misli da se tako prosječni ljudi oblače.

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Primjetih da što su ljudi bogatiji imaju običaj nositi gnjusniju odjeću u nastupima, tako da na slici osoba teška nekoliko milijardi kuna nosi traperice iz Plodina i đemperić iz C&A. Valjda misli da se tako prosječni ljudi oblače.

 Stvar je u tome da kad si toliko bogat, onda to bogatstvo pokazujes privatnim avionima, vilama od 20 milijuna dolara i sportskim klubovima, jebe ti se za odjeću. A i Amerikanci općenito ne pate previše od toga.

A prosječan čovjek se dokazuje sa odjećom i mobitelom jer si jedino to može i priuštiti. Pa onda vidiš lika sa plaćom od 4k kuna koji uzme iPhone na 60 rata. 

4 godine
protjeran
offline
Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Appleu jo

tak i zaposlenici njihova pogona u čajni dobe plaću od visokih 800-900$ ako barem dva mjeseca ostanu raditi u nihovom pogonu.

bravo tim cock

Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Appleu jo

ovaj kuhar je 100 % naše gore degenija. najveći dioničar i član uprave koja njemu (odn. on samome sebi) isplaćuje bonuse. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
bloodborne kaže...

tak i zaposlenici njihova pogona u čajni dobe plaću od visokih 800-900$ ako barem dva mjeseca ostanu raditi u nihovom pogonu.

bravo tim cock

 kakve veze ima tim cook sa tvrtkom koja dobije natječaj ili sa kojom podugovara izradu određenih komponenti? 

 

i btw prosječne plaće kineskih radnika, koje su nekad bile par dolara mjesečno su odavno prestigle hrvatske, a tome su zaslužne i tvrtke poput applea koje i dalje naručuju milijarde dolara usluga i roba, a ne radnička fronta i kp kine.

6 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
grzzi kaže...
bloodborne kaže...

tak i zaposlenici njihova pogona u čajni dobe plaću od visokih 800-900$ ako barem dva mjeseca ostanu raditi u nihovom pogonu.

bravo tim cock

 kakve veze ima tim cook sa tvrtkom koja dobije natječaj ili sa kojom podugovara izradu određenih komponenti? 

 

i btw prosječne plaće kineskih radnika, koje su nekad bile par dolara mjesečno su odavno prestigle hrvatske, a tome su zaslužne i tvrtke poput applea koje i dalje naručuju milijarde dolara usluga i roba, a ne radnička fronta i kp kine.

Imaš pravo, ti kao čelni čovjek kompanije nemaš nikakav uvid i kontrolu nad ugovorima i uvjetima pod kojima se tvoj proizvod proizvodi.

13 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
love2ml86 kaže...
grzzi kaže...
bloodborne kaže...

tak i zaposlenici njihova pogona u čajni dobe plaću od visokih 800-900$ ako barem dva mjeseca ostanu raditi u nihovom pogonu.

bravo tim cock

 kakve veze ima tim cook sa tvrtkom koja dobije natječaj ili sa kojom podugovara izradu određenih komponenti? 

 

i btw prosječne plaće kineskih radnika, koje su nekad bile par dolara mjesečno su odavno prestigle hrvatske, a tome su zaslužne i tvrtke poput applea koje i dalje naručuju milijarde dolara usluga i roba, a ne radnička fronta i kp kine.

Imaš pravo, ti kao čelni čovjek kompanije nemaš nikakav uvid i kontrolu nad ugovorima i uvjetima pod kojima se tvoj proizvod proizvodi.

 takvima bih naplatio svaki komad potrošačke el. desetorostruko i proizvodio ga na islandu. Što misliš jesu se uvjeti radnicima u kini promijenili i čijom zaslugom?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 13:33 (grzzi).
12 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
Ma lik je kralj, Nema šta. 👍🏾
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
grzzi kaže...
love2ml86 kaže...
grzzi kaže...
bloodborne kaže...

tak i zaposlenici njihova pogona u čajni dobe plaću od visokih 800-900$ ako barem dva mjeseca ostanu raditi u nihovom pogonu.

bravo tim cock

 kakve veze ima tim cook sa tvrtkom koja dobije natječaj ili sa kojom podugovara izradu određenih komponenti? 

 

i btw prosječne plaće kineskih radnika, koje su nekad bile par dolara mjesečno su odavno prestigle hrvatske, a tome su zaslužne i tvrtke poput applea koje i dalje naručuju milijarde dolara usluga i roba, a ne radnička fronta i kp kine.

Imaš pravo, ti kao čelni čovjek kompanije nemaš nikakav uvid i kontrolu nad ugovorima i uvjetima pod kojima se tvoj proizvod proizvodi.

 takvima bih naplatio svaki komad potrošačke el. desetorostruko i proizvodio ga na islandu. Što misliš jesu se uvjeti radnicima u kini promijenili i čijom zaslugom?

Kontradiktoran si, prvo se čudiš kakve Tim Cook ima veze (samim time i Apple) s tvrtkom koja dobije natječaj (u smislu plaća radnika tim tvrtkama) a onda pitaš čijom zaslugom su radnicima poboljšani uvjeti (sugeriraš Apple-ovom)..

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 19:19 (love2ml86).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple

Neki ne nose majice s ogromnim Ralph Lauren znakom na majici no to ne znaci da ne nose majice koje kostaju po nekoliko puta vise od tog istog Ralph Lauren-a i udobnije.

Hlace mu kostaju kao moja i tvoja placa zajedno pretpostavljam a isto tako ti pretpostavljas i lagano se rugas njegovom stilu oblacenja a u istoj recenici govoris kako je bogat...

 

Da sam na njegovom mjestu trazio bih vise novaca jer zasto ne s obzirom da ih nece dobiti odmah a ubrzo ce mirovina. 

15 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pridružujem se čestitkama, svaka ćas!

 

 

Primjetih da što su ljudi bogatiji imaju običaj nositi gnjusniju odjeću u nastupima, tako da na slici osoba teška nekoliko milijardi kuna nosi traperice iz Plodina i đemperić iz C&A. Valjda misli da se tako prosječni ljudi oblače.

 Osim sto si u krivu, jos se ovo ni ne vidi u Tech svijetu.

 

Pogledaj sto bankari i trejderi nose...Ivy legacy i tako to i na sto trose...sigurno nije demperic iz C&A i New Balance tenisice. Drugacija kultura skroz. Imas bitno bogatijih ljudi u gotovini od place i bonusa o kojima se ne prica (npr. Paul Taubman), nego sto ima dionickih milijardera...

 

Ken Griffin kupuje stanove po $160 mil....

5 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
Jel istina da su Cook i Plenky prijatelji ono ka prst i nokat
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Appleu jo
Znam da ne proizvode oni samo Iphone,ali kaj nisu oni pali za par mjesta "največih" proizvođača mobitela?
Iphone je sa zadnjih par modela postal totalna banana,0 inovacija.
Jer kad vidiš koje proizvode izbacuju zadnje vrijeme (monitor stand i kotačiće za komp)..dođe mi muka.
Mislim da je sada dobro vrijeme za prodat dionice te tvrtke,Jer ako se sa vremenom podigne inteligencija kupca večine Apple proizvoda,moglo bi doč do značajnijeg pada vrijednosti dionica.
 
0 2 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
Baš suprotno,😬
13 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
love2ml86 kaže...
grzzi kaže...
love2ml86 kaže...
grzzi kaže...
bloodborne kaže...

tak i zaposlenici njihova pogona u čajni dobe plaću od visokih 800-900$ ako barem dva mjeseca ostanu raditi u nihovom pogonu.

bravo tim cock

 kakve veze ima tim cook sa tvrtkom koja dobije natječaj ili sa kojom podugovara izradu određenih komponenti? 

 

i btw prosječne plaće kineskih radnika, koje su nekad bile par dolara mjesečno su odavno prestigle hrvatske, a tome su zaslužne i tvrtke poput applea koje i dalje naručuju milijarde dolara usluga i roba, a ne radnička fronta i kp kine.

Imaš pravo, ti kao čelni čovjek kompanije nemaš nikakav uvid i kontrolu nad ugovorima i uvjetima pod kojima se tvoj proizvod proizvodi.

 takvima bih naplatio svaki komad potrošačke el. desetorostruko i proizvodio ga na islandu. Što misliš jesu se uvjeti radnicima u kini promijenili i čijom zaslugom?

Kontradiktoran si, prvo se čudiš kakve Tim Cook ima veze (samim time i Apple) s tvrtkom koja dobije natječaj (u smislu plaća radnika tim tvrtkama) a onda pitaš čijom zaslugom su radnicima poboljšani uvjeti (sugeriraš Apple-ovom)..

 između ostalog i appleovom, direktno radi pritiska left(ard) medija i indirektno stvaranjem ogromne potražnje). Ovdje je indirektno naravno imalo milijun puta veći učinak.

Realno, naručitelja ne zanima kakvi su radni uvjeti niti koliko su plaćeni njegovi dobavljači. Obzirom je eto kina, koja je mnogima ideal, ovdje pravi izrabljivač, zli kapitalisti poput apple-a moraju ići u kontrole tvornica svojih dobavljača i žicati bolje uvjete i moliti ih da im ako treba plate i više. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 10:08 (grzzi).
13 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
danko99 kaže...
Znam da ne proizvode oni samo Iphone,ali kaj nisu oni pali za par mjesta "največih" proizvođača mobitela?
Iphone je sa zadnjih par modela postal totalna banana,0 inovacija.
Jer kad vidiš koje proizvode izbacuju zadnje vrijeme (monitor stand i kotačiće za komp)..dođe mi muka.
Mislim da je sada dobro vrijeme za prodat dionice te tvrtke,Jer ako se sa vremenom podigne inteligencija kupca večine Apple proizvoda,moglo bi doč do značajnijeg pada vrijednosti dionica.

 iP se nikad nije bolje prodavao. Osim toga marža im je uvijek u vrhu jer im je proizvodnja optimizirana ( zajednički proc, kučišta, komponente itd, vlastiti lanac prodaje i još štošta ).

monitor stand i kotačići su proizvodi za profiće i elitu koji kupuju kante od 50 k $ pa na takve extras ni ne trepnu. Dionice će ić samo gore.

16 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
HCMAA kaže...
Jel istina da su Cook i Plenky prijatelji ono ka prst i nokat

ne znam za Tim Apple al vidi ovo, kakav utjecaj u svijetu i kakvi dubokoumni razgovori

 

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/plenkovic-razgovarao-s-jednim-od-potpredsjednika-googlea-20200929

 

On je nakon razgovora s Plenkovićem napisao da je duboko 'impresioniran kako Hrvatska koristi digitalne alate da bi ojačala ekonomiju i izgradila budućnost'.

 

 

Daj me naj

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
5 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
digitalne alate

išao sam promjeniti vrijeme rada za obrt za ovu godinu...misec dana smo ranije zatvorili.

kod nas u gradu:

odeš u jednu zgradu...tamo ispuniš papir i dobiješ uplatnicu 150kn...platim uplatnicu 100 metara dalje...nakon toga odem u pisarnicu koja se nalazi u zgradi koja je od ove prve udaljena 300-400 metara.

ovaj birokat iz prve zgrade mi kaže da će biti u prošli petak gotovo...idem u petak po taj papir za knjigovođu...nije gotovo...djelatnica iz druge zgrade je na bolovanju

glavno da Plenky sere kvake... hrvatska i digitalni alati
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
13 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
HCMAA kaže...
digitalne alate

išao sam promjeniti vrijeme rada za obrt za ovu godinu...misec dana smo ranije zatvorili.

kod nas u gradu:

odeš u jednu zgradu...tamo ispuniš papir i dobiješ uplatnicu 150kn...platim uplatnicu 100 metara dalje...nakon toga odem u pisarnicu koja se nalazi u zgradi koja je od ove prve udaljena 300-400 metara.

ovaj birokat iz prve zgrade mi kaže da će biti u prošli petak gotovo...idem u petak po taj papir za knjigovođu...nije gotovo...djelatnica iz druge zgrade je na bolovanju

glavno da Plenky sere kvake... hrvatska i digitalni alati

a gdje je pečat?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
danko99 kaže...
Znam da ne proizvode oni samo Iphone,ali kaj nisu oni pali za par mjesta "največih" proizvođača mobitela?
Iphone je sa zadnjih par modela postal totalna banana,0 inovacija.
Jer kad vidiš koje proizvode izbacuju zadnje vrijeme (monitor stand i kotačiće za komp)..dođe mi muka.
Mislim da je sada dobro vrijeme za prodat dionice te tvrtke,Jer ako se sa vremenom podigne inteligencija kupca večine Apple proizvoda,moglo bi doč do značajnijeg pada vrijednosti dionica.

Neće se podići, isto kao ni tvoja, iako sudeći po pogrešnim procjena i frustracijama koje iznosiš bi ti dobro došlo

 

BTW, jesi li Slovenac ili samo nisi dobar u pravopisu, vidim da ne poznaješ slovo "ć"?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
Znal sam da če se nač neki uvrjeđeni korisnik Apple proizvoda..
Ali to je dobar znak,to znači da se podiže svjest i informacije stižu do mozga,a podizanje svijesti bi značilo pad prodaje Apple proizvoda. :)
15 godina
offline
Re: Tim Cook dobio izdašan bonus da ostane u Apple
Kakve profiče?Kaj,bolje se vozi komp na Apple kotačičima nego nekim drugima?Monitor bolje stoji na njihovom standu?
Cijena tih gluposti je uvreda za svako inteligentno biče,doslovno vrjeđanje,ko da ti neko veli u facu da si budala.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice