Tijekom Q2 2020 očekuje se pad prodaje iPhonea od

poruka: 6
|
čitano: 2.040
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tijekom Q2 2020 očekuje se pad prodaje iPhonea od ".
5 godina
protjeran
offline
Tijekom Q2 2020 očekuje se pad prodaje iPhonea od

27%? Moram priznati da su dosta optimistični 

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tijekom Q2 2020 očekuje se pad prodaje iPhonea od

Ne samo ajfon, nego ce sve redom pasti poprilicno u ovo razdoblju ...

 

jedino dobro mozda ce ovi flagshipovi doci na normalnije cijene, mislim od svih,,, nek cijene padnu tako 30-50% 

 
2 0 hvala 0
Re: Tijekom Q2 2020 očekuje se pad prodaje iPhonea
bus kaže...

Ne samo ajfon, nego ce sve redom pasti poprilicno u ovo razdoblju ...

 

jedino dobro mozda ce ovi flagshipovi doci na normalnije cijene, mislim od svih,,, nek cijene padnu tako 30-50% 

 

neće zbog toga sigurno snizivati cijene uređaja. Cijene su takve zbog cijene samih dijelova, ali i ogromne količine novaca uloženih u razvoj i marketing i gro drugih stvari (koje ne znam).

 

Sama marža za jedan smartphone nije toliko velika, možda 20%-30%.

 

 

Neće se ništa posebice dogoditi, smanjiti će se prodaja ove, ali će se povećati slijedeće godine. Neće zbog ove krize mijenjati uspješni poslovni model. Naposljetku, imaju kapitala za slijedećih 300 kriznih godina.

8 godina
offline
Re: Tijekom Q2 2020 očekuje se pad prodaje iPhonea
Pa da. Vjerujem da uređaje prodaju i ispod cijene sa gubitkom, samo da bi korisnici imali uređaj. Sigurno.
I dodatke također.
5 godina
offline
Re: Tijekom Q2 2020 očekuje se pad prodaje iPhonea
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
bus kaže...

Ne samo ajfon, nego ce sve redom pasti poprilicno u ovo razdoblju ...

 

jedino dobro mozda ce ovi flagshipovi doci na normalnije cijene, mislim od svih,,, nek cijene padnu tako 30-50% 

 

neće zbog toga sigurno snizivati cijene uređaja. Cijene su takve zbog cijene samih dijelova, ali i ogromne količine novaca uloženih u razvoj i marketing i gro drugih stvari (koje ne znam).

 

Sama marža za jedan smartphone nije toliko velika, možda 20%-30%.

 

 

Neće se ništa posebice dogoditi, smanjiti će se prodaja ove, ali će se povećati slijedeće godine. Neće zbog ove krize mijenjati uspješni poslovni model. Naposljetku, imaju kapitala za slijedećih 300 kriznih godina.

 Ne funkcionise to tako. Dionicari hoce rast dobiti ma koliko kesha imali na zalihi....

 

Pasce cijene svega. Pogledaj cijene nafte. Ako nema potraznje cijene padaju......

Sledece godine ce se prodaja vratit na nivo od prije 3 godine a to nije rast nego oporavak...

14 godina
offline
Re: Tijekom Q2 2020 očekuje se pad prodaje iPhonea
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

neće zbog toga sigurno snizivati cijene uređaja. Cijene su takve zbog cijene samih dijelova, ali i ogromne količine novaca uloženih u razvoj i marketing i gro drugih stvari (koje ne znam).

 

Sama marža za jedan smartphone nije toliko velika, možda 20%-30%.

 

 

Neće se ništa posebice dogoditi, smanjiti će se prodaja ove, ali će se povećati slijedeće godine. Neće zbog ove krize mijenjati uspješni poslovni model. Naposljetku, imaju kapitala za slijedećih 300 kriznih godina.

 lolol

Cijena od preko $1000 je tebi cijena dijelova i marketing? hah

Marža 20-30%?

Lik, aj objasni kako su cijene prije bile $600 max i odjednom skočile na $1000 kad je to apple prvi izveo i prošlo im?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice