TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija za us

poruka: 14
|
čitano: 3.900
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija za us".
15 godina
neaktivan
offline
TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija za us

Probao razne aplikacije i nisam zadovoljan sa nijednom. Jednostavno oduzimaju previše dragocjenog vremena koji bi kao trebao uštjedeti. Kalendar i reminder, zasad je to to za mene.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija za us

Koristim TickTick već 10+ godina. Preporuka! 

 

Omiljenu hobi mi je isprobavanje To-Do appova. Imam ih uvijek nekoliko. TickTick je konstanta, njega ne skidam. Brz, čak i na slabijem hardweru, nema problema s offline radom, ima korisne widgete. I tako na svim platformama, nikada naletio na grešku, sve uvijek radi odlično. 

Na TickTicku sam naučio meni najvažniju karakterstiku to-do applikacije: brzina. TickTick je uvijek brz, a nove mogućnosti (koji me najčešće ne zanimaju) ne opterećuju osnovni zadatak aplikacije.

 

Ako je kome varelevantno: Aplikaciju radi ekipa is HongKonga, vjerojatno su i vaši podaci tamo spremljeni.

 
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija za us

"Uz zadatke je moguće dodavati i bilješke, tu je i kalendar, ali i neke druge zgodne stvarčice kao što je tajmer koji može biti koristan kada se želi usredotočiti na neki zadatak, a i dodatak za praćenje navika (na primjer, koliko se čaša vode popilo kroz dan)."

 

To za vodu mjeri za sve ukućane ili za jednog.?

Ili je to za cijelu populaciju?

 

Dajte se naučite pisati.

 

Ja neznam pisati, zato i ne pišem članke za nikoga, ali oni koji pišu, trebali bi znati.

 

Bezvezan app.

 
0 3 hvala 0
4 godine
offline
TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija za us

Koristim Microsoftov kalendar dostupan kroz vulgaris e-mail aplikaciju na Win 10, koji se sinkronizira s kalendarom na outlook.com i eventualno to-do aplikaciju iste firme. Sve je dio istog "eko sustava", tako da mi nije potrebna dodatna aplikacija. Općenito, previše je tih aplikacija za organizaciju vremena.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 12:17 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija z
Meni je najbolja aplikacija nas mozak, probajte njega za promjenu malo koristit. Sposobniji je i korisniji od svih tih aplikacija. 😊
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija za us

iznimno originalan naziv. još samo fali toktok za mjerenje zrelosti lubenica i možemo ugasiti svjetlo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija z
Najbolji app za remindere i taskove. I besplatna verzija mi je više nego dovoljna za sve što trebam. Ima i super widget za brzi pregled/listu taskova. Ma genijalan app.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija z

 Slažem se! 

Samo, moj mozak ima problem već s listama dužim od 3 stavke. Dodatno, ne zna kad je "svaki drugi utorak" i zaboravlja kako se zvala ona knjiga koju želim pročitati, a dobio sam preporuku prije 4 mjeseca.

In knjige "Murphyjev zakon":  Cooperov zakon: Svi strojevi su pojačala.  https://wiki.c2.com/?CoopersLaw 

14 godina
offline
Re: TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija z
goran022 kaže...
Meni je najbolja aplikacija nas mozak, probajte njega za promjenu malo koristit. Sposobniji je i korisniji od svih tih aplikacija. 😊

 

Nije.

14 godina
protjeran
offline
Re: TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija z
AFARON kaže...
goran022 kaže...
Meni je najbolja aplikacija nas mozak, probajte njega za promjenu malo koristit. Sposobniji je i korisniji od svih tih aplikacija. 😊

 

Nije.

@AFARON

 

Iz koje galaksije se ti javljaš?

Znam da imaš loš signal, ali si barem mogao par riječi više napisati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 8:57 (Uran 11).
14 godina
offline
Re: TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija z
Uran 11 kaže...
AFARON kaže...
goran022 kaže...
Meni je najbolja aplikacija nas mozak, probajte njega za promjenu malo koristit. Sposobniji je i korisniji od svih tih aplikacija. 😊

 

Nije.

@AFARON

 

Iz koje galaksije se ti javljaš?

Znam da imaš loš signal, ali si barem mogao par riječi više napisati.

 Važi!

 

Mozak ima lošiju memoriju od najobičnijeg kalkulatora, kako onda može biti bolji i korisniji za todo liste od aplikacija za todo liste?

14 godina
protjeran
offline
Re: TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija z

Možda tvoj, moj sve, apsolutno sve to-do liste obavlja bez greške sam samcat.

 

 

14 godina
offline
Re: TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija z
Uran 11 kaže...

Možda tvoj, moj sve, apsolutno sve to-do liste obavlja bez greške sam samcat.

 

 

 

Svaka čast! Moj je baš glup, ne zna me ni obavijestiti kada otkuca točno 13h slijedećeg ponedjeljka, niti me podsjetiti na dan nečijeg rođendana, apsolutni sam moron..

14 godina
protjeran
offline
Re: TickTick - baš lijepo napravljena aplikacija z
Zato postoji sat, a rođendani koje zaboravim nisu ni vrijedni spomena.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice