The Witcher 3 navršio pet godina, CD Projekt Red s

poruka: 7
|
čitano: 4.881
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Witcher 3 navršio pet godina, CD Projekt Red s".
11 godina
offline
The Witcher 3 navršio pet godina, CD Projekt Red s

nakon one pi*darije na epicu gdje sus pustili cijenu za 0.01€ da se ne moze iskoristiti kupon od -10€ ga sada nebi kupio iz inata 

Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: The Witcher 3 navršio pet godina, CD Projekt R

Mislim da tko god da je ovo smatrao dobrom igrom vec odavno odigrao i kupio na "smijesnom" popustu na kakvom je svako malo.
Mislim onak proslo je 5 god, tko je htio odigrati to je vec odavno odradio. đabe prkosiš kolega

7 godina
offline
Re: The Witcher 3 navršio pet godina, CD Projekt R
Ja sam davnih dana napravio preorder igre na GOG i nedavno ponovno kupio GOTY izdanje preko Steama dok sam koristio GeForceNow, ali ovo sa Epic Games im nije trebalo. Ok, na kraju se ispostavilo da su na GOG imali akciju sa najnižom cijenom, ali svejedno nisu ispali korektni.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Witcher 3 navršio pet godina, CD Projekt R
bloodborne kaže...

Mislim da tko god da je ovo smatrao dobrom igrom vec odavno odigrao i kupio na "smijesnom" popustu na kakvom je svako malo.
Mislim onak proslo je 5 god, tko je htio odigrati to je vec odavno odradio. đabe prkosiš kolega

 

ne prkosim samo kažem 

 

btw ja nisam odigrao igru, planirao sam uzeti sa ovim popust ali sad baš neću 

14 godina
offline
The Witcher 3 navršio pet godina, CD Projekt Red s

jel se može igra kupit na gogu i aktivirat na steamu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3 navršio pet godina, CD Projekt R
Ne, GoG je zaseban i nema veze sa Steamom.
Sta kupis na GoGu ostaje tvoje, mozes backupirati instalaciju, igrati bez interneta, staviti na sva svoja racunala, jer ti su vlasnik igre.

Steam i EPIC, to ne mozes (mozes steam Offline igrati, ali da bi instalirao igru, moras biti online, i ako Steam i Epic propadnu, male su sanse, ali mogucnost postoji, papa svim tvojim igrama).
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3 navršio pet godina, CD Projekt Red s

Ako ti je važno da igru imaš na Steamu, baci oko na stranice koje preprodaju ključeve kao što je G2A. Witcher 3 GOTY se može naći za nekih 15$, a Witcher 1 i 2 ispod 2-3$. Koliko sam uspio vidjeti, to je u razini trenutne ponude na GOG.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice