Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

poruka: 45
|
čitano: 9.732
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi".
10 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Cek da bude prvi drop od tipa 30% pa kad sulfatna kiselina krene izbijat iz svih kuteva Bugovih postova

Ako raste = "Čekaj čekaj "
Ako pada = "ETO VAM NEMA KRUVA BEZ MOTIKE!!!"

Jer svi znamo da je Bezos veliki motikaš.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Ne kuzim zasto je Musk prvo tvitnuo #bitcoin a onda ga kupio kad je cijena skocila. Sva logika mi nalaze da je pametnije bilo prvo kupit dok je bio jeftiniji, a onda se kasnije qurcit kako je kupio brdo BCa  i tvitat kako je bc super. 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Ne kužim kako itko može biti u minusu ili propast na tipa Bitcoin, šta got da si kupio od dana kad je BTC nastao pa do danas(09.02.2021) možeš biti samo u plusu velikom.

 

To što bi netko zaradu preko noći, ili paničare kad padne malo pa prodaju odma to su idioti koji nemaju smisla za ovo i bolje da se klone kriptovaluta..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
CalvinRi kaže...

Ne kuzim zasto je Musk prvo tvitnuo #bitcoin a onda ga kupio kad je cijena skocila. Sva logika mi nalaze da je pametnije bilo prvo kupit dok je bio jeftiniji, a onda se kasnije qurcit kako je kupio brdo BCa  i tvitat kako je bc super. 

 Kupio je on još dosta prije, negdje oko njegove objave "in retrospect, it was inevitable". Samo što je objavljeno tek jučer.

11 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
CalvinRi kaže...

Ne kuzim zasto je Musk prvo tvitnuo #bitcoin a onda ga kupio kad je cijena skocila. Sva logika mi nalaze da je pametnije bilo prvo kupit dok je bio jeftiniji, a onda se kasnije qurcit kako je kupio brdo BCa  i tvitat kako je bc super. 

  Pa naravno da je prvo kupio BTC pa tek onda twitnuo. To sto je jucer objavljena vijest ne znaci da je tek jucer kupio.

 

Ekipa koja razmislja uzet BTC po prvi put, nemojte fomoat i ubacit hrpu para, pocnite pomalo i koliko mozete, glavno je da se krene. A ovi koji se na forumu hvalisaju koliko su kuca i stanova kupili uz pomoc kripta su obicni cobani, ignorirajte ih.

 

 

A forumski sRruCnjaCi ce i dalje mlatit praznu slamu i kad BTC bude na $100K.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 10:52 (geronimo4661).
13 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Nisam mislio samo na Teslu, nego općenito, pogotovo za ove koji imaju potrebu pisati na svaku BTC temu kako je bubble i da kupujemo plemenite metale ili burze ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Popa kaže...
CalvinRi kaže...

Ne kuzim zasto je Musk prvo tvitnuo #bitcoin a onda ga kupio kad je cijena skocila. Sva logika mi nalaze da je pametnije bilo prvo kupit dok je bio jeftiniji, a onda se kasnije qurcit kako je kupio brdo BCa  i tvitat kako je bc super. 

 Kupio je on još dosta prije, negdje oko njegove objave "in retrospect, it was inevitable". Samo što je objavljeno tek jučer.

egzaktly, logičnije bi bilo da se nakrcao davno prije objave a tvitnuo je u trenutku kad želi prodati po većoj.

11 godina
protjeran
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
loky4i4 kaže...
Gadgeti kaže...

Svaki negativni komentar na blockchain i crypto dolazi u 99.99% slucajeva onih koji su ljuti na sebe jer nisu na vrijeme "uskocili" u ovo :D iskreno meni je smijesno da se ovdje na "tech" forumu i portalu raspravlja negativno opcenito o blockchain tehnologiji.

 Ja ne govorim negativno o crypto nego o trejdanju, mislim i sam to radim(naravno ne sa ciframa od 22k eura) pa znam da nije sve tako ružićasto, pogotovo ako se netko odluči na day-trading, tu je gubitak zagarantiran za većinu.

 Day trading je nesto najgore na sto se mozes odluciti u crypto :S evo recimo moj primjer, prije par godina sam uzeo oko 30 milijuna Ripplea :D day tradeom sam zaradio oko 20-30€k, ali da sam to samo drzao iduci godinu i pol znas i sam da bi taj iznos bio preko 100 milijuna eura :D opet, ja sam bio i vise nego zadovoljan profitom, jest da zena i danas pizdi na to ali opet...

16 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Gadgeti kaže...
loky4i4 kaže...
Gadgeti kaže...

Svaki negativni komentar na blockchain i crypto dolazi u 99.99% slucajeva onih koji su ljuti na sebe jer nisu na vrijeme "uskocili" u ovo :D iskreno meni je smijesno da se ovdje na "tech" forumu i portalu raspravlja negativno opcenito o blockchain tehnologiji.

 Ja ne govorim negativno o crypto nego o trejdanju, mislim i sam to radim(naravno ne sa ciframa od 22k eura) pa znam da nije sve tako ružićasto, pogotovo ako se netko odluči na day-trading, tu je gubitak zagarantiran za većinu.

 Day trading je nesto najgore na sto se mozes odluciti u crypto :S evo recimo moj primjer, prije par godina sam uzeo oko 30 milijuna Ripplea :D day tradeom sam zaradio oko 20-30€k, ali da sam to samo drzao iduci godinu i pol znas i sam da bi taj iznos bio preko 100 milijuna eura :D opet, ja sam bio i vise nego zadovoljan profitom, jest da zena i danas pizdi na to ali opet...

I can feel your pain

Znaš da si uspio u Cryptu onda kada se tvoja transakcija pojavi na Whale Alertu ;)

 

TheVeka
16 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
ivicask kaže...

Ne kužim kako itko može biti u minusu ili propast na tipa Bitcoin, šta got da si kupio od dana kad je BTC nastao pa do danas(09.02.2021) možeš biti samo u plusu velikom.

 

To što bi netko zaradu preko noći, ili paničare kad padne malo pa prodaju odma to su idioti koji nemaju smisla za ovo i bolje da se klone kriptovaluta..

 

 

Ako trejdaš spot onda si miran i imaš svoj BTC ali ako si ga na polugu uzeo onda te itekako može pojest cjeloga pomak gore ili dolje

TheVeka
15 godina
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
Gadgeti kaže...
loky4i4 kaže...
Gadgeti kaže...

Svaki negativni komentar na blockchain i crypto dolazi u 99.99% slucajeva onih koji su ljuti na sebe jer nisu na vrijeme "uskocili" u ovo :D iskreno meni je smijesno da se ovdje na "tech" forumu i portalu raspravlja negativno opcenito o blockchain tehnologiji.

 Ja ne govorim negativno o crypto nego o trejdanju, mislim i sam to radim(naravno ne sa ciframa od 22k eura) pa znam da nije sve tako ružićasto, pogotovo ako se netko odluči na day-trading, tu je gubitak zagarantiran za većinu.

 Day trading je nesto najgore na sto se mozes odluciti u crypto :S evo recimo moj primjer, prije par godina sam uzeo oko 30 milijuna Ripplea :D day tradeom sam zaradio oko 20-30€k, ali da sam to samo drzao iduci godinu i pol znas i sam da bi taj iznos bio preko 100 milijuna eura :D opet, ja sam bio i vise nego zadovoljan profitom, jest da zena i danas pizdi na to ali opet...

 Znas kako se kaze prijatelju, nikad od lajavih nije bilo je*aca, a bogami ni bogatasa

7 godina
neaktivan
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni

Meni je najbolji Coinbase. Tu se registriraš i sa istim user/pass se logiraš na Coinbase pro i tu kupuješ/prodaješ jer je manji fee nego na Coinbase. Novce i coine prebacuješ instant sa Coinbase na Coinbase pro. Imaš obje mobilne aplikacije i hrpu tutorijala na youtube ako ti nešto treba.

 

Mogu stručnjaci ovdje pričati čuda, ali ja sam u zadnja 3 tjedna zaradio preko €4.000 na BTC i ETH, to je samo ove godine, poanta je da morate stalno pratiti kretanje cijena, ne paničarit i odmah prodavati kad cijena počne padati itd...

 

E da i gledajte MMcrypto na Youtube, lik mi ide na k....ali pogađa to je čudo!

 

I osnovno ulagati samo ono što ti nije problem izgubiti.

15 godina
offline
Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijednih bi

Lik ima velik utjecaj na cijeli svjet,ako se druge kompanije ubace u trend,BTC ide u nebo!Tako da,100K USD bi mogo bit u tren oka,možda i više.

Hodl.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Teslina kupovina 1,5 milijarde dolara vrijedni
ryobi kaže...

Gdje kupujete BTC? Jel ima neka dobra aplikacija za buy/sell?

Nisam uopće u tim vodama, ali imam Revolut i vidim da se preko njega može kupovati BTC, jedino je problem što Revolut uzima 2.5% provizije na transakciju koliko sam shvatio.

Volio bi mjesečno odvajati nešto para za BTC pa nek se nađe za crne dane.

 

 

Moj dobronamjerni savjet ti je da se ne zamaraš s tim osim ako imaš toliko slobodnog vremena da ti bavljenje BTC-om može postati dnevni ili noćni posao.

 

Ukoliko ipak nemaš dovoljno vremena i volje odi na eToro, potroši koji dan na tutorial i guide, odaberi stručnjaka koji zna što radi, kopiraj ga i uživaj. Za cryptovalute imaš i razne portfelje, statistiku pa lako odabereš.

 

Ako ipak želiš stabilnu i dugotrajnu investiciju onda traži profile i portfelje koji ulažu pretežno u dionice, a nešto sitno tipa 10-15% u crypto, imati ćeš manju dobit, ali sigurniju i stabilniju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice