Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom

poruka: 68
|
čitano: 13.227
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom".
3 godine
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Pa ni ne treba puno raspravljati. I druge kriptovalute postaju energetski efikasnije kako im raste vrijednost. Provedba transakcije je kod bitcoina najneefikasnija od svih valuta i to je konstantna vrijednost koja se ne mijenja.
Bitcoin je energetski najneefikasnija kriptovaluta. A to da se "napaja iz drugih izvora" je priča za malu djecu koja nemaju pojma o energetici.
10 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Gallu kaže...
Pa ni ne treba puno raspravljati. I druge kriptovalute postaju energetski efikasnije kako im raste vrijednost. Provedba transakcije je kod bitcoina najneefikasnija od svih valuta i to je konstantna vrijednost koja se ne mijenja.
Bitcoin je energetski najneefikasnija kriptovaluta. A to da se "napaja iz drugih izvora" je priča za malu djecu koja nemaju pojma o energetici.

Što se tako strastveno ne buniš oko Izraela koji bombardira covid labove (i sve ostalo) po Palestini? Jedna raketa od svog pravljenja do eksplozije potrosi vjerojatno vise fosilnog goriva nego Bitcoin u ko zna kolko + ne generira nista dobro.


AHhhhhhhh da, to nam mediji nisu rekli da je problem, barem ne na tolikoj razini da tweetamo o tome, ipak, izraleske rakete idu na cvijece i donose mir

Battlelog: D3lBoy-00
3 godine
neaktivan
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
elon musk i dogecoin ekipa objavili rat bitcoinu zato što se barry silbert javno rugao doge i najavio da će ga shortat. spašavaj se ko zna
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Kako se uopće shorta kripto valuta?

Znači li to da postoji netko od koga možeš posudit kripto valutu?

Edit: never mind, našao.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 14:04 (ccc2002).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
ja na binancu u eurima nemam tu opciju ali možeš u usdt. da u principu posudiš kripto i založiš svoju likvidnost s time da polaziš od toga da će se cijena rušiti i ti ćeš vratiti kripto koji uzmeš po nižoj cijeni. imaš tutoriale na youtubu pa si malo pogledaj
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 14:09 (livas).
16 godina
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Ako Vam treba tutorial za shortat mislim da ovo nije za Vas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Nije to za nikoga, lopatu u ruke i kopat kanale.

3 godine
offline
Re: Tesla obustavlja plaćanje automobila bitcoinom
Zato jer nije bilo tema o bombardiranju. Lajao bih ja i na to. Ne brini :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice