Tehnologija iza inteligentnih bolnica: kako dijagn

poruka: 4
|
čitano: 3.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tehnologija iza inteligentnih bolnica: kako dijagn".
15 godina
offline
Tehnologija iza inteligentnih bolnica: kako dijagn

Ovo je fenomenalno! Najbolja moguća primjena AI je u zdravstvu, revolucionirati će taj segment i osjetno utjecati na poboljšanje dijagnostike a time i zdravlja ljudi.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tehnologija iza inteligentnih bolnica: kako dijagn

uavej kao sponzor roka na najjače/rula nadmoćno, čime prijeti oduzimanjem primata (ne majmuna) bug-u.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2020 11:26 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Tehnologija iza inteligentnih bolnica: kako dijagn

"Upravo onako kako, u svojem širokom spektru proizvoda i usluga napredne tehnologije osigurava Huawei."

"Fremdschämen" - "transfer blama". hoce li uskoro i zagreb otvoriti laboratorij "vatreno oko"?

 

sjecam se prvih bugovih online stranica. imale su divan zasebni kutak "Ordinacija dr.Petrica".

doktor je tako za 1997. godinu dodijelio nagradu "zlatni stetoskop" u vise kategorija; poput:

 

- Čovjek s mudima godine

- Jugonostalgičar godine

- Estradni događaj godine

- Prodavač magle godine

- Sex u školi godine

 

zanima me kako bi ta lista izgledala danas, za tekucu 2020.

ironija je mocna ovdje, ko visestruke kajle oko vrata.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2020 13:15 (nikola).
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Tehnologija iza inteligentnih bolnica: kako dijagn

Što AI bolnica misli o ovoj izjavi?

 

Ministar zdravstva Milan Kujundžić izjavio je u petak kako su njegove riječi da “jedan svećenik vrijedi više od 20 liječnika”, izrečene na tribini u dominikanskom samostanu u Zagrebu, izvađene iz konteksta jer one nikako ne znače da bi svećenici mogli zamijeniti liječnike, već da svećenici mogu biti od pomoći u fazi bolesti kada medicina više ne može pomoći.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice