Technics Ottava f SC-C70 Mk2 - Kompaktni kućni gla

poruka: 8
|
čitano: 1.183
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Technics Ottava f SC-C70 Mk2 - Kompaktni kućni gla".
12 godina

Kada pročitaš riječ "TECHNICS" nakloniš se i kažeš Amen.... nema se šta čitati ni recenzija niti bilo šta... jasno kao dan.

Članak je došao kao budali šamar, jer cijeli dan se svađam oko buduće supruge i mogućeg budućeg Technichs R1 Sustava. Sad joj moram i vrijeme kada je članak napisan poslati i još 300 objašnjenja.... joj jadan ja...

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
Re: Technics Ottava f SC-C70 Mk2 - Kompaktni kućni
Envy kaže...

Kada pročitaš riječ "TECHNICS" nakloniš se i kažeš Amen.... nema se šta čitati ni recenzija niti bilo šta... jasno kao dan.

Članak je došao kao budali šamar, jer cijeli dan se svađam oko buduće supruge i mogućeg budućeg Technichs R1 Sustava. Sad joj moram i vrijeme kada je članak napisan poslati i još 300 objašnjenja.... joj jadan ja...

Dvoumis se sta da nabavis ili...? :)

12 godina
Posmatrač kaže...
* * *

Ma kakvo dvoumljenje... ali cijena od koliko? 50k USD je.... hehheheheh, smijem se sam sebi na jutru :-))

Pola para za kućni stereo sistem a pola za stan.

2 godine
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
* * *

Ma kakvo dvoumljenje... ali cijena od koliko? 50k USD je.... hehheheheh, smijem se sam sebi na jutru :-))

Pola para za kućni stereo sistem a pola za stan.

Mislio sam da li je dilema zena ili stereo ;)

10 godina

Uvjeren sam da je Ottawa super komad muzičkog gadgeta, ali sada se pitam se pitam, bili funkcionirao u paru sa JZ2000 ?! 
Odnosno, koliko ima smisla takav combo, koliko bi, ustvari bili uopće, popravio ionako super zvuk?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Posmatrač kaže...

Mislio sam da li je dilema zena ili stereo ;)

tako i jest napisao, samo je pitanje jel greška slučajna ili podsvjest radi svoje 

12 godina

Ovo je obični komad elektroničkog smeća od 1000E

U rangu kineskih boomboxova od 20E

0 1 hvala 0
2 godine

Htio sam naručiti baš ovaj MK2 u crnoj boji, imao sam ga prilike slušati, i to je i dalje kutija koja ne može svirati kao što to mogu odvojeni stereo sustavi. All in one je super ideja, pogotovo za ekipu koja ima veliku CD kolekciju, ali... taj CD je nekako jeftin, plastični poklopac, zvuk onako... prosječan, ne znam... mene nije oduševio.

Na kraju sam uzeo KEF LSX, čekam da stignu :)

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice