Tajni podaci NATO saveza, ukradeni Portugalu, prod

poruka: 7
|
čitano: 21.448
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tajni podaci NATO saveza, ukradeni Portugalu, prod".
10 godina
offline
Tajni podaci NATO saveza, ukradeni Portugalu, prod

Nato wikileaks incoming. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Tajni podaci NATO saveza, ukradeni Portugalu, prod

molim lijepo dvadeset deka miješanih natovih podataka. može narezano, hvala. je, za van, ali ne treba zamotati. imam svoju vrećicu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2022 7:45 (Ajar).
Moj PC  
9 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tajni podaci NATO saveza, ukradeni Portugalu,
...
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2022 20:53 (maskmaker).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tajni podaci NATO saveza, ukradeni Portugalu, prod

Možda konačno otkrijemo tko je lansirao onaj famozni dron kad nam NATO nije htio reći...

Amenoum
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tajni podaci NATO saveza, ukradeni Portugalu,
PaleRider kaže...

Možda konačno otkrijemo tko je lansirao onaj famozni dron kad nam NATO nije htio reći...

Pa to ti je javna tajna, ili Ukrajina iz Ukrajine ali javno to nitko neče priznat jer eto "trenutno nije popularno i nikako se ne uklapa pod slogan Slava Ukrajini".

AMD,........is that Epyc or what?
2 godine
offline
Re: Tajni podaci NATO saveza, ukradeni Portugalu,
rambox kaže...
Pa to ti je javna tajna, ili Ukrajina iz Ukrajine ali javno to nitko neče priznat jer eto "trenutno nije popularno i nikako se ne uklapa pod slogan Slava Ukrajini".

 Ja, neču, ti nečeš, on neče, mi nečemo, oni neče.

Super ! 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
5 godina
offline
Re: Tajni podaci NATO saveza, ukradeni Portugalu,
PaleRider kaže...

Možda konačno otkrijemo tko je lansirao onaj famozni dron kad nam NATO nije htio reći...

 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice