Svjetsko nogometno prvenstvo i tehnologija: što u

poruka: 34
|
čitano: 8.688
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svjetsko nogometno prvenstvo i tehnologija: što u ".
9 godina
offline
Re: Svjetsko nogometno prvenstvo i tehnologija: št
BMF kaže...

Ajmo ukinut hrvatski i zamjeniti ga s informatikom recimo?

 to sam rekao jako davno, ukinuti sve ove glupe, retardirane, nepotrebno komplicirane i u konačnici potpuno nepotrebne jezike koji su svrha samo sebi, globalno dogovoriti jedan jezik u svijetu i početi se baviti korisnijim stvarima u životu.

 

21 mjesec
protjeran
offline
Re: Svjetsko nogometno prvenstvo i tehnologija: št

Kakva glupost?! Zanima me kako bi ti to dogovorio.

2 godine
online
Svjetsko nogometno prvenstvo i tehnologija: što u

Sljedeća nogometno-tehnološka novina bi mogla biti, stavljanje senzora na tijelo nogometaša, pa da mi vidimo brale, je li te netko gurnuo, udario, ili fejkaš. 

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Svjetsko nogometno prvenstvo i tehnologija: št
digitall kaže...

to sam rekao jako davno, ukinuti sve ove glupe, retardirane, nepotrebno komplicirane i u konačnici potpuno nepotrebne jezike koji su svrha samo sebi, globalno dogovoriti jedan jezik u svijetu i početi se baviti korisnijim stvarima u životu.

Pokušalo se s Esperantom, pa nije zaživjelo.

Engleski jezik je postao neslužbeno međunarodni jezik, tako da ne stoji teza da ga nema.

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 9:21 (Zaporožac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice