Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara

poruka: 13
|
čitano: 5.952
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara".
16 godina
offline
Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara

Woke spektakl pun samohvale i promicanja politike u svijetu filma. Zadnjih desetak godina nema filma koji zaslužuje dobiti Oscara, a i sama pravila kandidiranja su izvan svake pameti.

 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara

Da mislim tako ne bi ni pratio i gledao bi filmove zadnjih deset godina iz drugih produkcija. Zašto bi sam sebe ugnjetavao kad postoje druge kinematografije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara

Sve je spremno...nije..ja i moja ljepša nismo tamo...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara
Sinoć pogledao Ništa novog na zapadu i Parazit ako su to filmovi za Oscara bolje da ga i nema, prejadno.
Moj PC  
2 1 hvala 2
7 godina
offline
Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara

Realno, The Banshees of Inisherin bi trebao pobijediti u svim kategorijama u kojima je kandidiran, a preostalu (najbolja glavna glumica) definitivno Andrea Riseborough.

Ostalo sve jad i bijeda.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara

 

 

Gledao sam Elvisa. Vrlo dobar film po meni.

A, dodjela Oscara? Pa, show, glamur, prestiž. Ne treba oko toga dizati frku.

Opustite se i uživajte.

 

dzg
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara
PzKpfw kaže...

 

 

Gledao sam Elvisa. Vrlo dobar film po meni.

A, dodjela Oscara? Pa, show, glamur, prestiž. Ne treba oko toga dizati frku.

Opustite se i uživajte.

 

 

Meni je teško gledati Elvisa jer sam oduvijek obožavao lik i djelo velikoga Presleya i jednostavno ne mogu vidjeti tamo nekog manekenskog tipa koji kao pokušava glumiti da je Elvis. Barem je Hanks dobar za ulogu Pukovnika.

16 godina
offline
Re: Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara
Korny1603987 kaže...

Woke spektakl pun samohvale i promicanja politike u svijetu filma. Zadnjih desetak godina nema filma koji zaslužuje dobiti Oscara, a i sama pravila kandidiranja su izvan svake pameti.

 A gle onak opčenito, najbolji filmovi(priča+važnost teme)večinom i nisu dobijali natrule US Oskare čak niti u ranijim godinama.Eto ti jedan primjer, sedam nominacija a dobio je čistu nulu od Oskara.S obzirom na važnost istinite priče, kao da takve sitnice nikoga previše ne diraju.

 

https://www.imdb.com/title/tt0140352/

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
offline
Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara

Dira njih mnogo toga, ali najviše uzdizanje sebe u licemjerju. Bude svatko od dobitnika pojasnio kako su oni sami žrtve, i kako su drugi žrtve. Teško je ženama u zapadnim društvima, teško je biti bogati afroamerikanac u zapadnom društvu, teško je sve, oni plaču za mir u svijetu, ali najviše plaču kada ih se ne stavi na naslovnicu magazina.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara

Kad čovjek pogleda filmografiju 90-ih i ovo danas, sve ovo izgleda kao neki neukusni paralelni svemir. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara
Inovator kaže...

Kad čovjek pogleda filmografiju 90-ih i ovo danas, sve ovo izgleda kao neki neukusni paralelni svemir. 

Očekivano, potrošili su sve priče i scenarije nema se tu više kaj originalno snimit.Stari dobro glumci po malo odlaze na groblje, ili kao primjer ajd ti danas opet snimi isti serijal sa utjecajem/značenjem Prljave Harijetine=nemoguče x 10.

 

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
offline
Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara

Mogu snimiti isti film, ali će se zvati Genijalna Amy i biti će o neshvaćenoj policajki, crnkinji, lezbijki, koja je također samohrana majka, s političkom porukom kako je teško raditi u patrijarhalnom društvu i patrijarhalnom policijskom zanimanju i kako su za sve krivi bijeli heteroseksualni muškarci, bili na poziciji moći ili ne.

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sve je spremno za 95. dodjelu Oscara
Korny1603987 kaže... 

 

Meni je teško gledati Elvisa jer sam oduvijek obožavao lik i djelo velikoga Presleya i jednostavno ne mogu vidjeti tamo nekog manekenskog tipa koji kao pokušava glumiti da je Elvis. Barem je Hanks dobar za ulogu Pukovnika.

 Isto jedna katastrofa od filma I Wanna Dance With Somebody s neuvjerljivom Naomi Ackie koja je pokušala utjeloviti Whitney Houston.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice