Surface Go 2 je ipak dobio znatniju nadogradnju ha

poruka: 7
|
čitano: 3.142
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Surface Go 2 je ipak dobio znatniju nadogradnju ha".
Surface Go 2 je ipak dobio znatniju nadogradnju ha

I s time misle parirati Apple iPadu/iPad Pro? Kome je tocno ovo namijenjeno?

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Surface Go 2 je ipak dobio znatniju nadogradnj
Ucenicima.
6 godina
online
Surface Go 2 je ipak dobio znatniju nadogradnju ha

svima koji još uvijek kupuju tablete, a to su večinom roditelji djeci. Ja svog iskreno neznam kad sam zadnji put uzeo u ruke, ili sam na mobiju ili na kompjuteru, teblet obično samo mularija koristi za igrice i youtube.

Zbog toga mi ni nije najjasnije zašto itko daje više od 300 ojra za tablet, jer djecu boli peta za rezoluciju, memoriju, procesor. Koliko sam skužio najvažnije im je koliko baterija izdrži i koliko na glas mogu nabijat muziku sa njega.

 

Evo i market share, malo manje od 3% - tako da mi je sada još manje jasno zašto bi itko za tablet dao 800 ojra?

https://gs.statcounter.com/platform-market-share/desktop-mobile-tablet

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 0:24 (nikonja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Go 2 je ipak dobio znatniju nadogradnj
Nisi vidio kako izgleda kad netko tko zna, upotrebljava surface sa olovkom. Imao sam prilike ove zime u Njemackoj u vlaku vidjeti da dosta studenata koriste tablet a fascinantno je bilo gledati rad jedne studentice pored, kojom brzinom i spretnoscu radi studentski rad na surface-u u razlicitim office programima i shera djelove dokumenta, slika, tabela, osvjetljava djelove teksta, radi zapise olovkom - pretvorene u tekst.
Daleko brze, prirodnije i vise ima smisla nego laptop.
Takodjer na nautickom sajmu u Duseldorfu, vecina prodavaca kod pregovora sa potencijalnim kupcima jahti skoro iskljucivo - surface.
5 godina
offline
Surface Go 2 je ipak dobio znatniju nadogradnju ha

Za većinu korisnika tablet je bolja opcija nego laptop.tablet je puno lakše koristiti...manji...lakši...baterija duže traje.

Imam Ipad4(wi-fi) kupljen 2013...to je poput pokemona triba ih imati sve i laptop,i mobitel,i tablet,i desktop.

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Surface Go 2 je ipak dobio znatniju nadogradnju ha

Meni je ovo krajnje simpatičan uređaj. Procesor je na pravoj Core arhitekturi, 2/4 jezgra, 1.1-3.4GHz, 8GB-RAM-a... Te konfiguracije su godinama gurali na laptopima ok klase i još im lepili Core i7. Prenosivije od laptopa, a sasvim uporedivih mogućnosti. MicroSD slot kao kakva takva opcija za proširenje interne memorije je plus.

 

Cene su problem, barem za mene. 400 međunarodnih jedinica, koliko košta osnovni model, mi je možda otprilike ok za tu klasu uređaja, međutim taj model je preterano ograničen. Model od $630 je mnogo privlačniji, no, iako je već sam po sebe osetno skuplji, tu tek kreće bezobrazluk: SIM modul? $100! Olovka? $100! Type Cover? $100-130! MS USB-C Travel Hub (ne dock, on je još skuplji)? $100!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Surface Go 2 je ipak dobio znatniju nadogradnj

Koristit ovo kao laptop nije baš praktično jer je ekran za to premali, za tablet mi više pašu androidi zbog velikog izbora aplikacija.

Ali zato ostala surface ponuda mi je puno privlačnija, surface laptop ili book izgledaju savršeno. Igrao sam se sa prošlogodišnjim modelima i rade ko suza.

 

Ali surface studio je perverzija, da si mogu priuštit nebi ni sekunde mislio, samo su cjene brutalne od 4t eur pa do 6 t eur. Ekran je savršen ali ostatak paketa ne opravdava tako brutalnu cijenu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice