Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i bit

poruka: 14
|
čitano: 4.955
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i bit".
16 godina
offline
Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i bit

 par ojra jeftinija od Netflixa, a koliko će imati manje sadržaja? 

 

Pa sav sadržaj su manje više Disney frašize + National Geo stvari.. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
U podnaslovu kako ce biti dostupan u cijelom svijetu odmah, a pri kraju teksta kako ce rollout ici postepeno.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
Ja sam uzeo netflix free 1mj i upalio ga svega par puta, po meni dosta limitiran sadrzaj i rijeko koji sadržaj nudi hr titlove. Neznam sto drugi vide u njemu no ja sam pol h trazio da nadem nesto vrijedno gledanja i upalio Prijatelje. Nisam ljubitelj netflixovih serija, par njihovih filmova sam pogledao. Kad ima neki dobar film odem u kino platim 25 kn i to je to. Od streaming servisa mi se ni jedan ne sviđa.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
Gogy7 kaže...
Ja sam uzeo netflix free 1mj i upalio ga svega par puta, po meni dosta limitiran sadrzaj i rijeko koji sadržaj nudi hr titlove. Neznam sto drugi vide u njemu no ja sam pol h trazio da nadem nesto vrijedno gledanja i upalio Prijatelje. Nisam ljubitelj netflixovih serija, par njihovih filmova sam pogledao. Kad ima neki dobar film odem u kino platim 25 kn i to je to. Od streaming servisa mi se ni jedan ne sviđa.

 Ne kaze se dzaba 100 ljudi 100 cudi :)

 

Tebe ne privlaci ta vrsta sadrzaja ili mozda uopce nisi ljubitelj konzumacije filmova i serija ali ima nas i koji smo na neki nacin potpuna suprotnost. Ja npr ne zalim ni centa na Netflix pretplatu, dijelim je sa drugom na pola, a koristimo nas dvojica i moja i njegova djevojka. Fakticki po jednoj osobi nas dodje oko 3 eura sto ja mislim da je prejeftina opcija. 

Sadrzaj je odlican, velika raznolikost serija, iznenadila me i veoma dobra kolicina dokumentarnih filmova i najbolja stvar mi je sto na osnovu ranije istorije pregleda uvijek mogu imati u ponudi prijedlog slicnog sadrzaja tako da ne moram kopati i traziti sta bih mogao gledati.

 

Uglavnom pozdravljam i poted Disneya jer veca konkurencija na trzistu moze znaciti samo bolju ponudu i usluge za nas krajnje korisnike :D

16 godina
offline
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
Dr. Vicko kaže...
Gogy7 kaže...
Ja sam uzeo netflix free 1mj i upalio ga svega par puta, po meni dosta limitiran sadrzaj i rijeko koji sadržaj nudi hr titlove. Neznam sto drugi vide u njemu no ja sam pol h trazio da nadem nesto vrijedno gledanja i upalio Prijatelje. Nisam ljubitelj netflixovih serija, par njihovih filmova sam pogledao. Kad ima neki dobar film odem u kino platim 25 kn i to je to. Od streaming servisa mi se ni jedan ne sviđa.

 Ne kaze se dzaba 100 ljudi 100 cudi :)

 

Tebe ne privlaci ta vrsta sadrzaja ili mozda uopce nisi ljubitelj konzumacije filmova i serija ali ima nas i koji smo na neki nacin potpuna suprotnost. Ja npr ne zalim ni centa na Netflix pretplatu, dijelim je sa drugom na pola, a koristimo nas dvojica i moja i njegova djevojka. Fakticki po jednoj osobi nas dodje oko 3 eura sto ja mislim da je prejeftina opcija. 

Sadrzaj je odlican, velika raznolikost serija, iznenadila me i veoma dobra kolicina dokumentarnih filmova i najbolja stvar mi je sto na osnovu ranije istorije pregleda uvijek mogu imati u ponudi prijedlog slicnog sadrzaja tako da ne moram kopati i traziti sta bih mogao gledati.

 

Uglavnom pozdravljam i poted Disneya jer veca konkurencija na trzistu moze znaciti samo bolju ponudu i usluge za nas krajnje korisnike :D

 ...a ako pozovete jos par prijatelja i susjeda, ispadne jos jeftinije po osobi :)

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
Gogy7 kaže...
Ja sam uzeo netflix free 1mj i upalio ga svega par puta, po meni dosta limitiran sadrzaj i rijeko koji sadržaj nudi hr titlove. Neznam sto drugi vide u njemu no ja sam pol h trazio da nadem nesto vrijedno gledanja i upalio Prijatelje. Nisam ljubitelj netflixovih serija, par njihovih filmova sam pogledao. Kad ima neki dobar film odem u kino platim 25 kn i to je to. Od streaming servisa mi se ni jedan ne sviđa.

 

Bas kao i na torrent stranicama ili ilegalnim streaminzima, vecinu vremena progodim gledajuci sto cu gledati umjesto da doista gledam nesto.

Mislio sam da su filmovi danas opcenito bezveze, a onda sam si pronasao nekolicinu starijih naslova i skuzio da su i oni skroz bezveze.

 

Problem danasnjice lezi u prevelikoj kolicini dostupnog sadrzaja, imas tisuce filmova i serija dostupnih u 2 minute, imas stotine TV programa, online knjiga, audio knjiga, stripova, sporstkog sadrzaja, youtube reality i poluamaterskih sadrzaja, ogromnu scenu za video igre, itd. Itd. Da ne spominjem komunikacijske kanale gdje se uvijek nesto novo dogadja, poput reddita, twittera ili facebooka.

 

zbog tih razloga postalo je nevjerojatno tesko naviknuti se uzeti prvi film koji ti se cini imalo interesantan i provesti 120 minuta u miru.

Danas to izgleda odaberes film pa ides citati reviewe na imdb i rt. Mozda i youtube. Pa onda filmski forumi i reddit. Pa recenzije na blogovima i portalima. Danas se za svaki film ocekuje da bude remek djelo. Prije nije tako bilo. Odes u videoteku i odabares 3 filma po izgledu kutije. Malo procitas tekst na poledjini, jos ako je bilo par zvjezdica od nekog recenzenta znao si da se film obavezno gleda.

 

Nista ti drugo nije trebalo. Danas vise nista nije dovoljno dobro.

7 godina
protjeran
offline
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Gogy7 kaže...
Ja sam uzeo netflix free 1mj i upalio ga svega par puta, po meni dosta limitiran sadrzaj i rijeko koji sadržaj nudi hr titlove. Neznam sto drugi vide u njemu no ja sam pol h trazio da nadem nesto vrijedno gledanja i upalio Prijatelje. Nisam ljubitelj netflixovih serija, par njihovih filmova sam pogledao. Kad ima neki dobar film odem u kino platim 25 kn i to je to. Od streaming servisa mi se ni jedan ne sviđa.

 

Bas kao i na torrent stranicama ili ilegalnim streaminzima, vecinu vremena progodim gledajuci sto cu gledati umjesto da doista gledam nesto.

Mislio sam da su filmovi danas opcenito bezveze, a onda sam si pronasao nekolicinu starijih naslova i skuzio da su i oni skroz bezveze.

 

Problem danasnjice lezi u prevelikoj kolicini dostupnog sadrzaja, imas tisuce filmova i serija dostupnih u 2 minute, imas stotine TV programa, online knjiga, audio knjiga, stripova, sporstkog sadrzaja, youtube reality i poluamaterskih sadrzaja, ogromnu scenu za video igre, itd. Itd. Da ne spominjem komunikacijske kanale gdje se uvijek nesto novo dogadja, poput reddita, twittera ili facebooka.

 

zbog tih razloga postalo je nevjerojatno tesko naviknuti se uzeti prvi film koji ti se cini imalo interesantan i provesti 120 minuta u miru.

Danas to izgleda odaberes film pa ides citati reviewe na imdb i rt. Mozda i youtube. Pa onda filmski forumi i reddit. Pa recenzije na blogovima i portalima. Danas se za svaki film ocekuje da bude remek djelo. Prije nije tako bilo. Odes u videoteku i odabares 3 filma po izgledu kutije. Malo procitas tekst na poledjini, jos ako je bilo par zvjezdica od nekog recenzenta znao si da se film obavezno gleda.

 

Nista ti drugo nije trebalo. Danas vise nista nije dovoljno dobro.

 Evo samo za tebe nasao sam remek djelo Hrvatske kinematografije. Mozes bez razmisljanja potrositi 2 sata na ovo.

10 godina
offline
Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i bit

 

Uf, ah, ovo je guba. Neka i nove generacije odrastaju uz nezaboravne crtiće uz Paju Patka, Mikija, divne klaaične epizode u produkciji Disney, itd...

U HR za dvije godine??...Hm, pa proći će i te dve kuke...Dok oni koji uskoro lete za USA će to moći i ranije gledati...

 

E, da cijena nije presudna. Dolar simte-takmte..Za kvalitetan sadržaj nije problem dati pare, ali jest primjerice za režimski HRT, koji služi kao produžena ruka nacionalističkog režima...

A, praktički nemreš odustati od pretplate, a da se ne stvoriš još veće probleme u životu....

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 0:32 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
PzKpfw kaže...

 

 E, da cijena nije presudna. Dolar simte-takmte..Za kvalitetan sadržaj nije problem dati pare, ali jest primjerice za režimski HRT, koji služi kao produžena ruka nacionalističkog režima...

A, praktički nemreš odustati od pretplate, a da se ne stvoriš još veće probleme u životu....

 E da je bar "nacionalistički" režim kak ti veliš to bi bilo odlično.Nažalost ovo kod nas su ostaci komunističko-udbaškog mentaliteta i njihova mladunčad.Titina ostavština je na vlasti njihovi potomci  i sve  dalje uništvaju mafijaškim metodama.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 8:09 (Seki001).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
PzKpfw kaže...

E, da cijena nije presudna. Dolar simte-takmte..Za kvalitetan sadržaj nije problem dati pare, ali jest primjerice za režimski HRT, koji služi kao produžena ruka nacionalističkog režima...

 Režim? Nacionalistički?  Lijepo je vidjet da neki ljudi mogu svakodnevno živjeti u fantazijama.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i bit

Plati disney+, plati netflix, plati amazon, plati hulu, plati F1 tv pro, plati HBO. I onda se čude piratstvu... Jel ne može sve biti na jednom servisu?

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i bit

Ne

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
dejo6 kaže...

Plati disney+, plati netflix, plati amazon, plati hulu, plati F1 tv pro, plati HBO. I onda se čude piratstvu... Jel ne može sve biti na jednom servisu?

 Ja sam uzeo ovaj HBO GO za 37kn mjesečno stvarno bagatela nedavno i zasad nisam požalio.Stvarno odlična ponuda vrhunskih serija i flmova naravno sve sa hrvatskim titlovima.Sad stiže GOT nova završna sezona stavili su i oni ko Netflix sve sezone TWD tako da su definitivno pogodak.

Netflix sam isprobao i odustao naravno zbog nedostatka "masovnije" lokalizacije.

F1 tv pro sam na godinu dana uzeo naravno kad je bilo nedavno ono 50% popust na godinu dana, nisam zasad požalio ali onu punu cijenu nebi nikad platio.

Dakako piratstvo je kod mene i dalje prisutno jerbo nemoš to lako izbit još iz naših pametnih glava  

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 11:57 (Seki001).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Streaming usluga Disney+ stiže krajem godine i
Ne bas, zavisi tko su vlasnici licenca.

Nego, kad disney+ dođe (u HR) sve mi se cini da cu otkazati netflix. Skoro sve sto bih htio pogledati je pod vlasnistvom disneya - neke njihove stvari su na netflixu ali dosta toga nije tako da...
Ali glavno da su za Prijatelje platili hrpu love a mogli su valjda umjesto toga nekoliko dobrih serija/filmova uzeti za te novce.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice