Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

poruka: 559
|
čitano: 154.473
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron".
15 godina
suspendiran
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
wyks kaže...
spaljeni kaže...

Medijska, drzavna, zdrastvena propaganda, nametanje bockanja svakih 6 mjeseci pod "novo normalno",

Koliko ste Lupoceta ti i kolega Izzy konzumirali za života?

 

Zašto vjerujete proizvođaču lijekova kad uzimate Lupocet, a ne kad isti proizvođač proizvede cjepivo?

 

Ako te uhvati upala grla, zašto vjeruješ liječniku kad ti propiše Klavocin, a ne vjeruješ istome liječniku kad ti kaže da se cijepiš?

Vjeruj mi da Lupocet uzmem samo kada vidim da mi ne pada visoka temperatura. Nastojim izdržati što je dulje moguće bez tableta. Moji ukućani mi kažu - uzmi i snizi temperaturu, ne muči se. A ja sebi produžim patnju. Prošle godine sam imao problema sa spavanjem (i jedan dio ove), ali baš prošle godine sam nakon dužeg mučenja uzeo Helex i to opet isprekidano. Jednu večer uzmem, drugu ne itd. Nekako se to sve izreguliralo i jedva sam čekao da prestanem s uzimanjem Helex-a. Izbjegavam tablete i lijekove. Osim kad moram. Štoviše, prošle godine sam išao na gastroskopiju i kolonoskopiju (stavilo mi je, primio sam "ga" - fuj, užas, kakva bol u crijevima) i doktorica opće prakse mi je dala da uzmem prije samih pregleda (isti dan, oba pregleda) Brufen, Normabel i Spasmex i rekla mi je da se ljudi obično brinu kako će djelovati te sve tablete u kombinaciji, ali nema brige. I opet sam pitao jednu drugu doktoricu za savjet. Uglavnom, na kraju sam to sve uzeo i na pregled sam čekao 2 sata duže nego što sam bio naručen, tako da te tablete vjerojatno više nisu ni imale učinka. Dakle, ne volim uzimati tablete. I moja liječnica opće prakse apsolutno je za cijepljenje protiv COVID-a, a jedna druga (medicina rada) je protiv. Mada je sama rekla, tko tako odluči - neka se cijepi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 15:09 (Izzy).
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
wyks kaže...
spaljeni kaže...

Medijska, drzavna, zdrastvena propaganda, nametanje bockanja svakih 6 mjeseci pod "novo normalno",

Koliko ste Lupoceta ti i kolega Izzy konzumirali za života?

 

Zašto vjerujete proizvođaču lijekova kad uzimate Lupocet, a ne kad isti proizvođač proizvede cjepivo?

 

Ako te uhvati upala grla, zašto vjeruješ liječniku kad ti propiše Klavocin, a ne vjeruješ istome liječniku kad ti kaže da se cijepiš?

 Možda jer klavocin ubija bakterijsku infekciju dok za virus nema lijeka. 

kradem mine iz minskog polja
16 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
wyks kaže...
Koliko ste Lupoceta ti i kolega Izzy konzumirali za života?

 

Zašto vjerujete proizvođaču lijekova kad uzimate Lupocet, a ne kad isti proizvođač proizvede cjepivo?

 

Ako te uhvati upala grla, zašto vjeruješ liječniku kad ti propiše Klavocin, a ne vjeruješ istome liječniku kad ti kaže da se cijepiš?

 Lupocet zbilja ne koristim uopce, jedino ako je isti bio dok sam bio mali pa ako su starci me šopali sa istim... obicno se istusiram, nalocem caja i temperatura padne.  Ali, koristim ibuprofen cesce recimo kada me bole leđa, glava recimo itd... no paoanta je u tome da nitko ne spori benefit ljekova kao i njihove nuspojave. Isto tako nitko ne spori benefit cjepiva kao i njihove nuspojave.

 

Dali sam ja protiv cjepljenja ? Pa nacelno nisam no dali cu i hocu li se cjepiti ili dali cu i hocu li popiti brufen je stvar moje osobne procjene dobrobita vs nuspojava.

 

Ne trebam drustvo, zdrastvenu struku, politicare da me usmjeravaju u onome sto oni misle da je najbolje za mene dokle god sam mogu vagati između benefita ili rizika.

 

wyks dali sam ja sada u rizinoj skupini ako uopce nisam imao covid ? Blizu 50g, 35 motanaca duhana cigareta na dan, sport: prošecem pasa jednom tjedno oko 3km.

15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Izzy kaže...

 Izbjegavam tablete i lijekove. Osim kad moram.

 A kako znaš da moraš i kako znaš koje ljekove uzeti tada?

 

dery kaže...

 dok za virus nema lijeka. 

 Kako znaš da nema lijeka?

spaljeni kaže...
Ali, koristim ibuprofen cesce recimo kada me bole leđa, glava recimo itd...

 

 Kako znaš da trebaš popiti baš Brufen?

 

spaljeni kaže...
hocu li popiti brufen je stvar moje osobne procjene dobrobita vs nuspojava.

Kako procjenjuješ dobit a kako nuspojave?

 

spaljeni kaže...
dokle god sam mogu vagati između benefita ili rizika.

Kako važeš benefit a kako rizik?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Kako znaš da ima?

kradem mine iz minskog polja
11 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
@Wyks

Lupocet i Klavocin postoje koliko dugo već?
Kad cijepivo protiv covid-19 bude postojalo koliko i za navedene, neće biti niti otpora u tolikoj mjeri. Antivaxera će biti uvijek, više ili manje, ali NIKAD, do sad nisu bili toliko izraženi. S razlogom..? Znanost se je samo kompromitirala i samo su znanstvenici krivi zašto im ljudi ne vjeruju... Kad od 10 ih imaš da 8 govore jedno, a 2 drugo, ok ideš ovoj većini...Ali kad ti od 10, 5 govori jedno, 5 drugo, ostaje se zapitati ...i jedni i drugi stručnjaci... Moramo priznati da oko ovog cijepiva postoji PREVELIKA kontroverza... Ja sam ko pomorac cijepljen svima što je trebalo, djeca su mi cijepljena, dakle nisam protiv medicine i znanosti, ali nisam se cijepio protiv COVID -19. Zašto? Jer me znanost pokolebala da je pokleknula pod agendom politike. (Da ne kažem Pharme).

My 2 cents...
16 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
wyks kaže...

 

 Kako znaš da trebaš popiti baš Brufen?

 

Kako procjenjuješ dobit a kako nuspojave?

 

Kako važeš benefit a kako rizik?

 

 Pa jel to uopce bitno kako ? Mislim, ako pokusavas raspravu usmjeriti na taj nacin da ja pogresno razmisljam, da sam nedovoljno obrazovan da bih mogao zakljuciti ispravno, da sam neuk ili seljacina prema tvojim standardima, onda se opet vracamo na ono sto sam prije rekao:

 

Ne trebam drustvo, politicare ili zdrastvenu struku da mi oni govore sta je najbolje za mene, da me prikriveno prisiljavaju na nesto jer su oni 100% u pravu a ja se mozda varam....

 

Njihovo je da ponude kvalitetno rjesenje a moje je da sam donesem odluku bez medijskog pritiska. Opcenito svi mediji ( velika vecina ) bilo novine ili televizija se ponapaju kao da u Hrvatskoj od 3,5 miliona pucanstva živi oko 2 miliona teških retardusa.

 

Nisi mi odgovorio dali sam rizicna kategorija prema tvojem shvacanju...

12 godina
online
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Tko ne zna, a ne zna da ne zna; opasan je, izbjegavajte ga.
Tko ne zna, a zna da ne zna; dijete je, naučite ga.
Tko zna, a ne zna da zna; spava, probudite ga.
Tko zna i zna da zna; mudar je , slijedite ga.

Pa se ti probaj naći tu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 16:53 (Yuda).
14 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

ja se osobno nisam cijepio niti želim da se cijepim neprovjerenim i nedjelotvornim cjepivom na kojem su farmaceuti zaradili na stotine miljardi,zadnjih 20 godina od kada pratim svjetske vijesti farmaceoti su pokušali više puta posijati paniku eto napokon im je i uspijelo

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
11 0 hvala 1
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Wyski, gledaš stvari previše crno bijelo, a bome i kontra pitanja su ti kao da ih piše nelo dijete - a kako znaš ovo, ono, oto....
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
dery kaže...

Kako znaš da ima?

 Ti si rekao da antibiotici liječe bakterijske infoekcije.

 

Kako znaš da antibiotici liječe bakterijske infoekcije?

Samarzija kaže...
 Ja sam ko pomorac cijepljen svima što je trebalo, djeca su mi cijepljena, dakle nisam protiv medicine i znanosti, ali nisam se cijepio protiv COVID -19. Zašto? Jer me znanost pokolebala da je pokleknula pod agendom politike. (Da ne kažem Pharme).

 Kako znaš da cjepiva koja si primio do sad i dao djeci nisu uvedena pod agendom politike?

spaljeni kaže...
Ne trebam drustvo, politicare ili zdrastvenu struku da mi oni govore sta je najbolje za mene, da me prikriveno prisiljavaju na nesto jer su oni 100% u pravu a ja se mozda varam....

 Kako znaš da te prisljavaju na nešto u čemu nisu u pravu?

 

Kako si dokazao sebi da oni nisu u pravu?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
@Wyks

Ne znam da li su cijepiva koja sam do sad primio uvedena pod agendom politike, ali su tu već 20-30ak godina.
A ovo je razvijeno na ad-hoc.

Do sad me na ništa nisu toliko silili i maltretirali.

To je razlika.

Da li se treba cijepiti? DA
S čim i kakvim cijepivima?
E to je već drugo pitanje
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Znam jer i ti znaš.

kradem mine iz minskog polja
2 godine
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
BroccDaRock kaže...

 Vjera u struku mi odmah raste čim vidim doktora kako lajka ovakve nebuloze, za koje ja iskreno nisam siguran jesu li satira ili neka psihotična epizoda?

 

dery kaže...

 "Doc" licenca ti vrijedi komad posranog papira kad si na ovako nešto stavio lajk.

Doktora Igora Bereckog sam upoznao prije desetak godina na jednom seminaru koji nije bio vezan isključivo za medicinu.

Nako jednog predavanja smo se malo opustili uz čašu vrhunskog piva, i nas četvorica muškaraca i dvije žene smo se lijepo ispričali jedno dva sata.

 

Rijetko kad to doživim, no uvijek me impresionira nečija nadljudska inteligencija, široko obrazovanje, način komunikacije... a sve sam to uočio kod Dr. Bereckog.

 

Malo je narcisoidno reći za nekoga da je inteligentan, jer samim time sebe pretpostavljaš kao isto, ili inteligentiju osobu, od osobe koju si proglasio inteligentnom.

Ne možeš kao prosječno inteligentan reći za nekoga da je "jako" ili što ja kažem "nadljudski" inteligentan, jer "ti" kao jedinka s npr Iq 110 , uopće ne možeš pojmiti kako se ponaša i tko je , koliko je neka osoba inteligentna.

Možeš pretpostaviti, no ne možeš znati.

 

To je skrivena ljudska narcisoidnost, no eto, ja sam tu nadinteligenciju kod Dr. Bereckog primjetio, pa me osudite, jer ulazim u konfrontaciju sa svojim stavom.

 

Primjetio sam da ima imbecila i psihotičnih osoba na ovome forumu, koji su na redovnoj terapiji antipsihoticima, a koju ponekad preskoče, a nekima je potrebna ovakva tema kako bi pokazali svoje pravo lice i sumanuto ponašanje.

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 18:23 (Zaporožac).
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Znači li to da je on pokazao svoje pravo lice. Neka poradi na emocionalnoj inteligenciji koja je bitnija od nadljudske njegove. Ti također naravno.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 18:35 (dery).
14 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
dery kaže...

Kako znaš da ima?

 Pitanj njega, slika je iz 91.

15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
forumaš kaže...
dery kaže...

Kako znaš da ima?

 Pitanj njega, slika je iz 91.

Jedan od milijarde preživio, ima lijeka šta jest jest.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Ma nije ni on, to je njegov dvojnik. nema lijeka ni za lijek, jedino kad babe tjeranje vradžbina i uroka i vjerovati u Boga.

15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Smije li u tvoju blizinu doći tko nije spasonosno uboden bar triput?

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Samo ako vjeruje u Boga i i ima potvrdu da je bez uroka.

15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

za potvrde imaš jaki nadljudski inteligentan stožer

kradem mine iz minskog polja
2 godine
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
dery kaže...

Znači li to da je on pokazao svoje pravo lice. Neka poradi na emocionalnoj inteligenciji koja je bitnija od nadljudske njegove. Ti također naravno.

 

Možda ti to mjeriš, imaš otvorenu firmu dery.emocionalna inteligencija d.o.o, moram pogledati na webu.

 

Doći ću ju izmjeriti, ali ako posjedujete MEIS test.

Ili, vi to onako online i telefonski, minuta čekanja na kontakt s genijem za odokativnu procjenu emocionalne inteligencije; "nazovi Dr.dery-a" za 50 kn minuta čekanja do javljanja, pa izvolite.

 

 

 

 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
5 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Zaporožac kaže...
BroccDaRock kaže...

 Vjera u struku mi odmah raste čim vidim doktora kako lajka ovakve nebuloze, za koje ja iskreno nisam siguran jesu li satira ili neka psihotična epizoda?

 

dery kaže...

 "Doc" licenca ti vrijedi komad posranog papira kad si na ovako nešto stavio lajk.

Doktora Igora Bereckog sam upoznao prije desetak godina na jednom seminaru koji nije bio vezan isključivo za medicinu.

Nako jednog predavanja smo se malo opustili uz čašu vrhunskog piva, i nas četvorica muškaraca i dvije žene smo se lijepo ispričali jedno dva sata.

 

Rijetko kad to doživim, no uvijek me impresionira nečija nadljudska inteligencija, široko obrazovanje, način komunikacije... a sve sam to uočio kod Dr. Bereckog.

 

Malo je narcisoidno reći za nekoga da je inteligentan, jer samim time sebe pretpostavljaš kao isto, ili inteligentiju osobu, od osobe koju si proglasio inteligentnom.

Ne možeš kao prosječno inteligentan reći za nekoga da je "jako" ili što ja kažem "nadljudski" inteligentan, jer "ti" kao jedinka s npr Iq 110 , uopće ne možeš pojmiti kako se ponaša i tko je , koliko je neka osoba inteligentna.

Možeš pretpostaviti, no ne možeš znati.

 

To je skrivena ljudska narcisoidnost, no eto, ja sam tu nadinteligenciju kod Dr. Bereckog primjetio, pa me osudite, jer ulazim u konfrontaciju sa svojim stavom.

 

Primjetio sam da ima imbecila i psihotičnih osoba na ovome forumu, koji su na redovnoj terapiji antipsihoticima, a koju ponekad preskoče, a nekima je potrebna ovakva tema kako bi pokazali svoje pravo lice i sumanuto ponašanje.

 
@Zaporozac
Ova pandemija je, uz sve svoje nedostatke, bol, patnju koju je prouzrokovala, donijela i nesto pozitivno. Pokazala je koliko ima latentnih fasista i wannabe diktatora medju ljudima, dan-danas.
Koji su se manje-vise uspjesno skrivali do 2020. 

Novinari koji su cinkali ljude koji idu kupovat cugu na benzinsku. Ekipa koja je trazila zabranu prosvjeda. Uvodjenje COVID propusnica. Cjepiva sa ocitim nedostatcima, koja su dobila dozvolu iskljucivo zbog lobiranja (sjetimo se kako su unistili cjepivo J&J). Ljudi koji su lizali dupe onima koji su uvodili mjere, trazili "kratke, ali ultra-stroge lockdowne", pravdajuci se kako se time spasavaju starci. A 90% istih tih ljudi, pije, pusi, predebelo je, ne bavi se sportom. 

Mogu do sutra nabrajati licemjere, ali previse ih je. 

Ti i ljudi profila slicnog tvom - to su isti oni ljudi koji su u vrijeme 2. svj. rata cinkali svoje susjede i dojucerasnje prijatelje koji su skrivali zidove u podrumu. 

Dalje se necu nastavljati - povijest nas je naucila kako zavrsavaju stvari koje se pokusaju na silu nametnuti. 


73 DE 9A3BGG
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2022 10:54 (JTAG).
15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Hm. Ako pogledamo rizik da dijete strada od covid bolesti, on je blizu nule, npr. manji je od rizika od utapanja u bazenu.

Ipak, proizvođač jako lobira da se na djeci odobri cjepivo, iako studija odnosa koristi VS rizika nije napravljena - jer tu je jasno da je korist cijepljenja manja od rizika koji cijepljenje donosi.

Pa zašto onda cijepljenje forsiraju da ide djeci, kad sada znamo da time ne štite starije jer i cijepljeni prenose bolest?

Na to pitanje odgovara Robert F. Kennedy Jr i prilično je zabrinjavajuće za svakoga tko je roditelj:

 

 

https://rumble.com/v10kez5-robert-f.-kennedy-jr.-why-big-pharma-is-going-after-our-children.html

 

(usput, cijeli ruble je bio dolje 2 sata, sve do malo prije)

 

Idi i radi nešto korisno!
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Znači odgovorne ljude ćemo nazivati fašistima i nacistima a pičke koje se boje cijepiti su borci za slobodu?

 

Ti ljudi sličnog profila ko ti su oni koji su '91. pobjegli u Njemačku.

 

 
3 16 hvala 1
2 godine
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
JTAG kaže...
Mogu do sutra nabrajati licemjere, ali previse ih je. 

Cjepiva sa ocitim nedostatcima, koja su dobila dozvolu iskljucivo zbog lobiranja
Ti i ljudi profila slicnog tvom - to su isti oni ljudi koji su u vrijeme 2. svj. rata cinkali svoje susjede i dojucerasnje prijatelje koji su skrivali zidove u podrumu. 

Dalje se necu nastavljati - povijest nas je naucila kako zavrsavaju stvari koje se pokusaju na silu nametnuti. 


 Evo, još jedan Wannabe procjenjivač tuđih profila.

Za cjepiva nisi dovoljno pametan, pa ti to ne zamjeram.

Svaka šuša na ovome forumu se usudi govoriti, je li nešto u znanosti kvalitetno urađeno, ili nije.

 

U tome je najveći problem.

 

*****Razumijem kad je netko ironičan, ili se šali, pa onda kroz takav post provuče i dio svojih ozbiljnih teza.... kao što to inteligentno radi forumaš @Ajar

 

Sad su ljudi (u slučaju Covida 19) koji propagiraju cijepljenje postali fašisti, znanstvenici su kreteni odn. služe se (da budem blaži), fašističkim metodama, označavanja ljudi, covid propusnice, i tako to, je li ?

 

Idi, kažem ti, u NR Kinu, pa pokušaj pisati, ili pričati ovakve stvari.

 

Hrvatska je postala kao U.S.A, samo nam još i službeno treba 1. amandman, da se sjebemo totalno.

 

Ako jesam za kineske fašističke metode borbe protiv covida, jesam.

Jesam li za ograničavanje slobode govora svakoj budali, i mentalnom pacijentu, jesam.

 

Naravno, prvo uhititi, obaviti pregled, pa pustiti, ili zadržati.

 

Radi li još Goli otok, što je sad tamo trenutno ?

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
5 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Zaporožac kaže...
JTAG kaže...
Mogu do sutra nabrajati licemjere, ali previse ih je. 

Cjepiva sa ocitim nedostatcima, koja su dobila dozvolu iskljucivo zbog lobiranja
Ti i ljudi profila slicnog tvom - to su isti oni ljudi koji su u vrijeme 2. svj. rata cinkali svoje susjede i dojucerasnje prijatelje koji su skrivali zidove u podrumu. 

Dalje se necu nastavljati - povijest nas je naucila kako zavrsavaju stvari koje se pokusaju na silu nametnuti. 


 Evo, još jedan Wannabe procjenjivač tuđih profila.

Za cjepiva nisi dovoljno pametan, pa ti to ne zamjeram.

Svaka šuša na ovome forumu se usudi govoriti, je li nešto u znanosti kvalitetno urađeno, ili nije.

 

U tome je najveći problem.

 

*****Razumijem kad je netko ironičan, ili se šali, pa onda kroz takav post provuče i dio svojih ozbiljnih teza.... kao što to inteligentno radi forumaš @Ajar

 

Sad su ljudi (u slučaju Covida 19) koji propagiraju cijepljenje postali fašisti, znanstvenici su kreteni odn. služe se (da budem blaži), fašističkim metodama, označavanja ljudi, covid propusnice, i tako to, je li ?

 

Idi, kažem ti, u NR Kinu, pa pokušaj pisati, ili pričati ovakve stvari.

 

Hrvatska je postala kao U.S.A, samo nam još i službeno treba 1. amandman, da se sjebemo totalno.

 

Ako jesam za kineske fašističke metode borbe protiv covida, jesam.

Jesam li za ograničavanje slobode govora svakoj budali, i mentalnom pacijentu, jesam.

 

Naravno, prvo uhititi, obaviti pregled, pa pustiti, ili zadržati.

 

Radi li još Goli otok, što je sad tamo trenutno ?

 

 

Idi ti u Kinu, šta čekaš? I povedi bližu i dalju obitelj, da se takvi kao ti ne razmnožavaju. 

 

Kako volim kad me neki neobrazovani papak tjera iz kraja gdje sam odrastao. Pravi internet ratnik, nema što. Moraš shvatit da fašizma više nema, ne može se nekome nametati što da misli i radi..ako ti to smeta, pedala za Kinu.

73 DE 9A3BGG
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Dakle, nakon dva mjeseca. I onda opet nakon dva?
K
16 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Pokenjam se po vasem cijepivu protiv korone, nevjerojatno da zagovaranje tog buckurisa prolazi nekaznjeno!

Na youtube imate otvorene debate izmedu zastupnika i predstavnika pfizera gdje ovi priznaju kako nisu stigli testirat cijepivo za sprijecavanje zaraze.

 

Ne, nisam fakin teoreticar zavjera vec covjek koji hoce sam zivjet na miru bez prisile da injektiram ovakve supstance u svoje tijelo.

Pfizer je u toliko sudskih slucajeva dokazan kao cisti primjer farmaceutske mafije da je opce idiotski ic poslovat s takvom firmom.

 

 

Truth in engineering.
 
12 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Cjepivo je korisno za starije i rizične skupine, i tu spašava živote. Ali uplela se zarada i drugi interesi (kontrola, smanjiti prava naroda) pa preporučaju svakom i često. Tako da nije sve crno ili bijelo. Samo da priznaju da i cjepivo nosi rizik. Neka druga cjepiva protiv drugih bolesti koja nose puno manji rizik su povučena, a ovo s većim rizikom - nije. Jer se dobro prodaje. Pogotovo kad je obavezno na ovaj ili onaj način. Ima covid cjepiva koja nisu na bazi mRna, možda ona nose manji rizik, proučite.
Idi i radi nešto korisno!
 
5 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice