Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

poruka: 559
|
čitano: 153.963
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron".
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
wyks kaže...
..

U originalu je to zajednička tehnologija Iluminata, Masona i Žida, oni to kotiste da nas iskorištavaju ko lutke.

 

..

 -netočno, tj svi znaju (s navodnicima) da to rade kradljivci tijela, kukuljicu, kloniranje.. oni neki marsovci (opet navodnici) koji nas zamjenjuju, ljudi-gušteri .. :)

... a dokaz ti je upravo ta paučina u žilama obduciranih na opskurnim mjestima, dvije ulice iza a51..

 

Keso kaže...
Sjećaš se dva naša vojnika koji se se nedavno srušili nakon treninga, jedan umro? Imamo li uzrok smrti? Imamo li nekog tko obducira pa da opovrgne tvrdnje u videu?

 -i što? nešto čudno ili nešto dokazujuće? npr (karikiram) bilo bi čudno (čudnije?) da su pali-srušili se prije treninga.. tj ako padnu nakon to samo potvrđuje da je trening zahtijevan i da ga ne može svatko (bez posljedica, radirano umor-zamor-odustajanje..) proći. .. odnosno, dvojica mogu dobiti jackpot, može ih pogoditi grom, mogu biti i marsovci.. tj baš ništa time ne možemo zaključiti jer su samo dvojica + baš ništa ostalog (potrebnog) ne znamo nit ćemo znati... npr možda su pali nakon udarca metka u čelo, oče to tako :) .. a izvještaj koji javnost dobije može (i ne mora) biti činjenično točna ili provjerljiva, jer to je .. itd itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Keso kaže...
Sjećaš se dva naša vojnika koji se se nedavno srušili nakon treninga, jedan umro? Imamo li uzrok smrti? Imamo li nekog tko obducira pa da opovrgne tvrdnje u videu?

 Cijepljenjem protiv koronavirusa spašeno 11.000 života - tportal

 

Što se obdukcija tiče pokušaj pitati na obdukcijezaforumskapitanja.hr

12 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Keso kaže...
Sjećaš se dva naša vojnika koji se se nedavno srušili nakon treninga, jedan umro? Imamo li uzrok smrti? Imamo li nekog tko obducira pa da opovrgne tvrdnje u videu?

 Nemamo uzrok smrti ali imamo informacije kako je jedan bio cijepljen, a drugi ne dok su kod jednog u krvi pronađeni steroidi.

Osim toga obdukcija najčešće kod nenasilnih smrti kao uzrok navodi zatajenje nekog organa. Nekad se može utvrditi zašto je do zatajenja došlo, najčešće ne. Vrlo teško da će netko pokušati, a kamoli uspjeti s obdukcijom doći tako daleko da utvrdi kako je zbog zatajenja srca došlo zbog posljedica koje je srcu nanijelo preboljenje COVID-a.

Iznenadnih smrti uvijek je bilo. Moj susjed je s 13 godina umro na tjelosnom (godine 1989), prijateljeve sestre muž je s 24 godine umro u snu(2001.), kažu srčani udar, bio je rukometaš. Sandru Suknu su liječnici tek na pregledu u Italiji otkrili srčanu manu i istog trenutka mu zabranili igrati te se čudili kako je uopće živ. Riječ je o najboljem vaterpolistu svijeta koji je ko zna koliko pregleda prošao prije toga. 

COVID u jako puno slučajeva ostavlja teške posljedice na organizmu. Kod djece je to najčešće na bubrezima, kod odraslih na srcu.

 

Prije bi u žrtve cijepljenja ubrojao poznanikovog susjeda iz Sarajeva koji je išao na organizirano cijepljenje i onda umro u trenutku kad je ulazio u ordinaciju. Da se nije išao cijepiti i čekao u redu pola dana po ogromnoj vrućini vjerojatno bi poživio barem još koji dan.

 

 

3 godine
protjeran
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Nisam se cijepio, a na tu odluku najviše su utjecali mnogobrojni woke stručnjaci (bilo ih je i ovdje na forumu) koji su doslovce svršavali na ideju obaveznog cijepljenja neograničenim brojem doza i boostera. Iskustvo me uči da su takvi ljudi po prirodi najčešće luzeri koji zbog svojih krivih odluka u životu konstantno trpe frustracije i failove. Nisam se prevario ni u ovom slučaju.

 
10 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Ti imaš nešto protiv kuhara?
12 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
kcharuso kaže...

Nisam se cijepio, a na tu odluku najviše su utjecali mnogobrojni woke stručnjaci (bilo ih je i ovdje na forumu) koji su doslovce svršavali na ideju obaveznog cijepljenja neograničenim brojem doza i boostera. Iskustvo me uči da su takvi ljudi po prirodi najčešće luzeri koji zbog svojih krivih odluka u životu konstantno trpe frustracije i failove. Nisam se prevario ni u ovom slučaju.

 Nije ti baš za pohvaliti se da odluke o svom zdravlju donosiš iz dišpeta internetskim stručnjacima.

16 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Old Iggy kaže...
Keso kaže...
Sjećaš se dva naša vojnika koji se se nedavno srušili nakon treninga, jedan umro? Imamo li uzrok smrti? Imamo li nekog tko obducira pa da opovrgne tvrdnje u videu?

Ti miliš da takvi podaci idu u javnost?!? Ozbiljno?

A potencijalni uzrok smrti je još onda bio naznačen...

 

Ja kad sam davnih dana bio u JNA, od nas 120 iz čete živo samo 20 dočekalo kraj vojnog roka, svaki dan se neko srušio mrtav.

Ovo sad je ništa, obuka za mlakonje, kakva je to obuka kad ih max 10 umre godišnje?

15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

   Promicatelji zagovaratelji ubadala šta se dogodilo? Gdje je nestala opasna po život strašna bolest? Nestalo jer je stiglo nogometno prvenstvo kao šta je nestalo kad je putin napao.Mediji vas fino masovno hipnotiziraju, zagrizete naravno kao dobre ovčice sljedite upute. Eno u kini je buknilo opet, nije nikad ni prestalo kod njih. Dok ostatak svijeta ništa nula čudo spasilo nas spasonosno ubadalo. Kinezima nema spasa jer imaju kinesko cjepivo, made in china šta očekivat.  Isti mediji su ovog znanstvenika difamirali i sad moraju platiti simboličnu kaznu. Obrana im je bila kao držali su se famoznog faktografa, te yebo. Tada proglašen luđakom i lažovom sad je sud otkrio da je vrsni znanstvenik. Hipnotizirani će i dalje tvrditi da govori gluposti jel da. 

Ovaj znanstvenik je samo jedan od mnogih koji su isto tvrdili te cenzurirani.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 21:33 (dery).
Moj PC  
12 1 hvala 0
15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

U medijima je strah od bolesti zamijenjen strahom od rata, doslovno preko noći. Jedina poveznica je - strah. Jer dok su ovčice u strahu, lakše im je izbiti novce iz ruku (moraš kupiti cjepivo, profit proizvođača je u stotinama milijardi eur). A potom su narodu oduzeli slobodu govora (cenzura), izražavanja misli. Napalo se i slobodu rada (otkazi ako nisu cijepljeni), mnogima čak i fizičku slobodu (zatvorili novinarku koja je govorila nešto što pridonosi lošijoj prodaji cjepiva).

Idi i radi nešto korisno!
 
11 1 hvala 1
15 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Tako je. Strah i nečija korist. Sada ova situacija u Ukrajini najviše odgovara SAD-u. Proizvodnja i prodaja oružja Ukrajini i europskim državama (kao i prodaja Tajvanu, pa i Japanu i Južnoj Koreji zakuha li se tamo sukob, a sve ide u tome smjeru) i zarada na plinu. A mediji su po tko zna koji put sudionici zločina (redovito se pravdaju postupci SAD-a i njihovih saveznika).

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/razotkrivena-drama-u-velikoj-agenciji-nas-novinar-je-riskirao-da-izazove-treci-svjetski-rat-15279820

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/na-ratu-u-ukrajini-najvise-profitira-sad-cim-prijede-atlantik-cijena-plina-raste-400-posto-15279764

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 22:19 (Izzy).
Moj PC  
6 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Keso kaže...

U medijima je strah od bolesti zamijenjen strahom od rata, doslovno preko noći. Jedina poveznica je - strah. Jer dok su ovčice u strahu, lakše im je izbiti novce iz ruku (moraš kupiti cjepivo, profit proizvođača je u stotinama milijardi eur). A potom su narodu oduzeli slobodu govora (cenzura), izražavanja misli. Napalo se i slobodu rada (otkazi ako nisu cijepljeni), mnogima čak i fizičku slobodu (zatvorili novinarku koja je govorila nešto što pridonosi lošijoj prodaji cjepiva).

 

Bogme nije lako biti ni u medijima, a ići kontra struje, začas te cancelaju

 

15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Ovo je strašno. Ukinuli joj pristup novcu jer nema isti politički stav. Mislio sam da će s time krenuti tek kada ukinu gotovinu. Ne može kupiti hranu, platiti režije, može gladna na cestu. Potezom računala iz daljine, bez suđenja.
Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Najviše novca slijeva se iz proračuna SAD (novac građana) u ruke vlasnika tvrtki za prodaju oružja. Dakle nemaju korist građani SAD-a nego mala grupa ljudi, prodavači i proizvođači oružja. Da nema ratova, bili bi bez posla i profita. U interesu im je da ima rata i da je dug, jer dok traje, slijeva im se novac u džepove, milijarde USD. Zanimljivo da bivši dužnosnici tamo nađu zaposlenje nakon političke karijere. To je oblik mita i utjecaja na odluke dok su na dužnosti. Ne bih se čudio da "potpale i pogurnu malo" tamo gdje se dimi. Možda su Vladeku objasnili da će lako pregaziti Ukrajinu pa neka krene (on u rat a oni u prodaju oružja). Sve će to građani platiti, jedni novcem, drugi životima.
Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

Htio sam pokazat šta mediji rade i koliko imaju utjecaja. Eto ni to se nesmije, sve jasno.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 10:39 (dery).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
dery kaže...

Htio sam pokazat šta mediji rade i koliko imaju utjecaja. Eto ni to se nesmije, sve jasno.

 -problem.. sjećam se teme tu, sjećam se kartoniranja-bananja i brisanja postova moderatora... sjećam se, no oni izgleda ne, tj kriterij moderiranja... mi-vi, naši-vaši..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Taj uvaženi znastvenik je pričao kak je na otvaranju olimpijade iz 2012. vidio zanamljive stavri koje povezuje sa 2019. i covid krizom. Meni to govori apsolutno sve a sudovi su presudili svašta, sinkope, ličko rukovanje i dr. a povjerenje u sudove je najniže od svih institucija u HR po zadnjim istraživanjima.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Koji su onda zaključci nakon osam stranica rasprave naših dežurnih profesora doktora znanosti virologije i epidemiologije ovdje na forumu? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
ihush kaže...
 -vrijeđaš, besmisleno, u ovom slučaju-primjeru protivno sudskoj presudi.. možda će modovi napokon reagirati?

To nisu uvrede takvim likovima.

To je njihovo prirodno stanje.

Dery i ekipa su zluradi, odn. maliciozni, kad god se piše o Covidu kao bolesti..

 

Sad pokušava provući antivaksersku ideologiju kroz nešto što nema veze s naslovom teme, a ipak se tiče Covida.

 

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
 
3 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi

-uvjek možeš birati, način-ton, argumenti ili ostalo.. uopće ne ''ulazim'' u to za-protiv, točno i sl. nego način, možeš i 'bolje' no biraš lošije (način).

-argumenti? ne sama presuda nego argumentacija suda, pročitaj.. i poveži s tad aktualnom temom i kriterijima moderiranja-bananja svake kritike ili propitkivanja 'mainstreama' (vlasti-stožer, medijske buke itd.).. a pogotovo s antivaxerima koji su po pisanju medija svemoćni, tj šacica bezveznih likova ima moć zatrovati medijski prostor kojeg oni kontroliraju.. besmislica, kao i trumpek-twiter saga.. tj u tome ti je i odgovor, vlast-moć dok ne padneš pri čemu su mediji uvjek na strani pobjednika-jačeg, tek ponekad-slučajno na strani istine, činjenica ili neutralnih izvora-interpretacija svega nabacanog.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Riječ je o sudu prava a ne o sudu struke. Optužen je medij koji je tvrdio da Pavelića laže. Pavelić na sudu nije trebao potvrditi točnost svojih teorija već je medij treba potvrditi točnost svojih. Tko ne razumije razliku, taj ne zna kako pravo funkcionira.
Kako će novinar dokazati da vrhunski redikul nije 2012 vidio nešto što je povezao s COVID-om?
Nikako, ovaj je to mogao povezati i s vanzemaljcima. Predmet suđenja nije stručnost redikula nego utemeljenost pisanja medija. Onaj ko misli kako ova presuda govori o stručnosti redikula glup je ko Qrac.
 
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Žalosno da to treba nekome crtati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
BlueMax kaže...
Riječ je o sudu prava a ne o sudu struke. Optužen je medij koji je tvrdio da Pavelića laže. Pavelić na sudu nije trebao potvrditi točnost svojih teorija već je medij treba potvrditi točnost svojih. Tko ne razumije razliku, taj ne zna kako pravo funkcionira.
Kako će novinar dokazati da vrhunski redikul nije 2012 vidio nešto što je povezao s COVID-om?
Nikako, ovaj je to mogao povezati i s vanzemaljcima. Predmet suđenja nije stručnost redikula nego utemeljenost pisanja medija. Onaj ko misli kako ova presuda govori o stručnosti redikula glup je ko Qrac.

 -da (da je tako) i ne.. tj sud je u obrazloženju odgovorio medijima, tj oni su se pozivali 'da je netko nešto rekao' što je sud odbacio time da medij to nije naveo 'ime-prezime' osobe, neog su ipak mediji to napisali.. tj držimo se činjenica, ne svega ostalog :)

-kraće, oni su naveli da laže, da ne postoji studij itd. i to je sad sudski riješeno, pri čemu i dalje stručnost nije kriterij nego činjenice, tko je što naveo a tad i tko to mora dokazivati, stojati iza navedenog-izrečenog.. i snositi posljedice, kao za uvredu, klevetu itd. .. čovac može biti i lud-glup, no medij je kažnjen, s pravom, po pravu, činjenica. (mada će i dalje svaka strana vidjeti samo ono što želi, bio je gol ili offside.. ovisi navijamo li za jedne ili druge.. a činjenice?).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Slažem se, samo to nikakve veze s njegovom stručnošću nema. Za sud on je prof. dr. sc. i tu nema ništa upitno. Sve što sud gleda je ono što je navedeno u prijavi - kleveta.
U našem zakonu kad se novinara optuži za klevetu on je taj koji mora dokazati nevinost (vrlo čudan zakon). Kao što sam napisao, nemoguće je dokazati da prof. Pavelić nije neke stvari iz 2012 povezao s COVID-om. To ne znači da te stvari imaju veze s COVID-om.
Kad bi se osim klevete istraživalo ono što je prof. Pavelić rekao onda o tome ne bi odlučivao sudac Općinskog suda jer je totalno nekompetentan nego bi se doveli stručnjaci iz tog područja a sasvim je jasno kakvo oni mišljenje o temi imaju.
 
1 1 hvala 0
2 godine
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
BlueMax kaže...

U našem zakonu kad se novinara optuži za klevetu on je taj koji mora dokazati nevinost (vrlo čudan zakon).

 ?!

Što je tu čudno ?

Taj zakon je isti u cijelom civiliziranom svijetu.

 

Moram opet spomenuti tu već otrcanu frazu; "teret dokazivanja je na onome koji tvrdnju iznosi"

 

Ti si npr. javna osoba, a ja kao novinar napišem da si nelegalno stečenim novcem sagradio vilu od 500 kvadrata na Krku.

 

Ti mene kao novinara tužiš za klevetu, a na meni je kao novinaru dokazati kako si taj novac stekao nelegalno, odn. da si lopov, jer sam ja to u npr pisanom članku tvrdio (bez dokaza).

Ako ne mogu to dokazati, kriv sam, plaćam kaznu koju odredi sud, ili po tvojoj volji dužan sam objaviti samo ispriku i sl.

 

 

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
16 godina
offline
Što trebate znati o novim cjepivima protiv omikron

Kad sam već ranije spomenuo cancelanje, što je Arnie napravio?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 11:06 (segregator).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Nažalost, u pravu si i dobar primjer si dao jer u našem zakonu ne postoji dokazivanje porijekla imovine tako da je kleveta čak i ako dokazanom lopovu napišeš da je kuću sagradio ilegalno stečenim novcem. Upravo to je problem "zakona o kleveti". Skrojen je tako da štiti lopove /kriminalce/političare a novinare prisiljava na autocenzuru.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
BlueMax kaže...
Nažalost, u pravu si i dobar primjer si dao jer u našem zakonu ne postoji dokazivanje porijekla imovine tako da je kleveta čak i ako dokazanom lopovu napišeš da je kuću sagradio ilegalno stečenim novcem. Upravo to je problem "zakona o kleveti". Skrojen je tako da štiti lopove /kriminalce/političare a novinare prisiljava na autocenzuru.

 A kako bi inače krali? Zakonodavstvo je još od pretvorbe posloženo da se lakše krade i za to ne odgovara. A ovčice će i dalje glasati isto, uz vrh inteligentnog zaključka: "Drugi bi MOŽDA krali, pa bolje da glasamo za one koji SIGURNO kradu!". Zato je narod siromašan, narod želi da ga kradu i želi biti siromašan - na svakim izborima to potvrđuje.

Idi i radi nešto korisno!
2 godine
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
Keso kaže...
 narod želi da ga kradu i želi biti siromašan - na svakim izborima to potvrđuje.

 

Pravilno je "Narod želi da mu kradu".

Kradu narodu, ne mogu ukrasti narod....

 

Narod u Hrvatskoj jednostavno trenutno nema drugu opciju. Trebate uzeti u obzir da nije na vlasti HDz, već koalicija, u kojoj su i tri srpska predstavnika, predstavnici, Mađara, Talijana itd.

Bez jednog glasa od nacionalnih manjina Vlada ne bi mogla donijeti ni jednu bitnu odluku.

 

Za dvije godine je prilika zamijeniti ove koji "vas kradu".

SDP, Možemo, i Most uz još kojega koalicijskog partnera po sadašnjim istraživanjima može lagano pregaziti HDz, i doći na vlast.

Izađite na izbore,a ne da izlaznost bude 37%

Ja idem na svake izbore glasati, za HDZ, normalno.

 

Nikome nisam ništa ukrao, nisam se zaposlio preko veze, zaposlen sam prvi put u Jugoslaviji, zaposlio me je "za stalno" crveni komunist, i zamisli, čovjek je još bio Srbin.

Pokoj mu duši, čovjek je umro prije desetak godina.

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 5:55 (Zaporožac).
6 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
segregator kaže...

Kad sam već ranije spomenuo cancelanje, što je Arnie napravio?

 

 

 kolikogod volim dobru urotu ova slika je BS jer sa čak i sa vpn-om na USA arnie se pojavljuje prvi...  (sandboxan browser)

NULL!=NULL
16 godina
offline
Re: Što trebate znati o novim cjepivima protiv omi
VladRi kaže...
segregator kaže...

Kad sam već ranije spomenuo cancelanje, što je Arnie napravio?

 

 

 kolikogod volim dobru urotu ova slika je BS jer sa čak i sa vpn-om na USA arnie se pojavljuje prvi...  (sandboxan browser)

 

Pa sad su ga vratili, tj i meni radi, prije provjereno nije bio tamo

 

https://otakukart.com/363827/arnold-schwarzenegger-is-missing-from-google/

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 8:55 (segregator).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice