Što je Parler, američka društvena mreža koja daje

poruka: 165
|
čitano: 24.034
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što je Parler, američka društvena mreža koja daje ".
7 godina
online
Što je Parler, američka društvena mreža koja daje

Zar ovo nije ugrožavanje demokracije i poziv na nasilje ?

Video

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
@Mandor kolega zbog ovca 🐑 kao što si ti Hrvatski narod i je u kurcu.
Trump je imao više napada dronovima i takvi napadi se zovu surgical strikes, precizno odabrane mete s kontroliranim štetom.
Ja ti GARANTIRAM da je manje civila i vojnog osoblja poginula u tim kontroliranim napadima, nego u klasičnom ratovanju.

Drugo, Iranian nuclear deal.
Pa to je najveća Američka sramota, Obama nije bio u stanju urazumiti Iranskog velikog vođu pa ga je potplatio ( možda bi mi mi Srbima trebali plaćati milione drugi put kad nam zaprijete ratom? 🤔 ).

Treće, ubojstvo ratnog zločinca i jednog od najvećeg krvnika kojeg je ova zemlja vidijela TOTALNO PODRŽAVAM.
Zamisli da je Hitler pobjegao u Argentinu i Argentinci ga ne žele izručiti ,te čovjek živio u miru i ladi jaja.
8 godina
offline
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
Diaz73:

Vidi se iz kojih izvora donosiš svoja mišljenja. Stvarno znanje činjenica, povijesti i situacije u kojoj se nalaze je suvišno zar ne? Nažuljati stolicu u školi nije bila tvoja furka
Ja rekoh
5 godina
offline
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
Dronimanija kaže...

A tko odreduje na drustvenim mrezama sto je istina, a sto laz? Te iste drustvene mreze.

 Ne određuju društvene mreže. Samo mentalni zombiji misle da će naći istinu na njima. Evo niti ja ne mislim da ću naći istinu po pitanjima znanosti i tehnologije na ovom forumu, jer postoje mnogo kredibilniji izvori. Svaka ćas izvrsno potkovanim ili makar entuzijastičnim pojedincima koji pišu ovdje, ali svejedno ću potražiti jače i raznolikije izvore informacija ako želim otkriti što je istina.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
11 godina
offline
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
Antiseptik kaže...
@ markoBT

Ali, ne, zaista je znanstveno dokazano da su desničari gluplji ljudi. I iako je glupost kao takva svojstvena svim intelektualnim klasama - nebitno o naobrazbi - kod nekih je slojeva izraženija (desničari). Mislim, koliko glup moraš biti da bi bio fasciniran glupanom?

(Kod mene ne da je crvena nego crvenija ne može biti. Provjeri i kalibriraj ekran. Ili, još bolje, mozak)

Znanost je uvjek u pravu, a kad nije onda će biti. Samo joj treba malo više vremena.

 

(Moja greška. Ovo je slično kao kod trumpoida. Samo što oni od zelene boje vide crvenu.)  

42
7 godina
online
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
markoBT kaže...
Antiseptik kaže...
@ markoBT

Ali, ne, zaista je znanstveno dokazano da su desničari gluplji ljudi. I iako je glupost kao takva svojstvena svim intelektualnim klasama - nebitno o naobrazbi - kod nekih je slojeva izraženija (desničari). Mislim, koliko glup moraš biti da bi bio fasciniran glupanom?

(Kod mene ne da je crvena nego crvenija ne može biti. Provjeri i kalibriraj ekran. Ili, još bolje, mozak)

Znanost je uvjek u pravu, a kad nije onda će biti. Samo joj treba malo više vremena.

 

(Moja greška. Ovo je slično kao kod trumpoida. Samo što oni od zelene boje vide crvenu.)  

A koliko su onda glupi ljevičari koji se prave da ove riječi nikada nisu izrečene ?

Video

12 godina
online
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
Jedino gluplje od desničara su desničari koji se identificiraju sa američkim desničarima iz šupka svijeta zvanog Balkan i okolica.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
5 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
MadDogMattis kaže...
markoBT kaže...
Antiseptik kaže...
@ markoBT

Ali, ne, zaista je znanstveno dokazano da su desničari gluplji ljudi. I iako je glupost kao takva svojstvena svim intelektualnim klasama - nebitno o naobrazbi - kod nekih je slojeva izraženija (desničari). Mislim, koliko glup moraš biti da bi bio fasciniran glupanom?

(Kod mene ne da je crvena nego crvenija ne može biti. Provjeri i kalibriraj ekran. Ili, još bolje, mozak)

Znanost je uvjek u pravu, a kad nije onda će biti. Samo joj treba malo više vremena.

 

(Moja greška. Ovo je slično kao kod trumpoida. Samo što oni od zelene boje vide crvenu.)  

A koliko su onda glupi ljevičari koji se prave da ove riječi nikada nisu izrečene ?

Video

 Ok, znaci od ovih rijeci je umrlo 5 ljudi - uslo se u najbitniju (politicki) zgradu SADa, te svi ti ljudi na videu su su predsjednici?

 

Klasican whataboutism...

15 godina
offline
Što je Parler, američka društvena mreža koja daje

 

Najbolji post godine.

 

Ali Ben. JESU LI SVI TI LJUDI MASKIRANI NAPALI NAJVISI DOM VLADE I POCINILI NASILNA DJELA?

 

(Sidenote - ovo nisu jebeni zipties, ovo su Plastic Handcuffs. Ima i jebeni Wiki page za to

https://en.wikipedia.org/wiki/Plastic_handcuffs)

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
wyks kaže...

 

Najbolji post godine.

 

Ali Ben. JESU LI SVI TI LJUDI MASKIRANI NAPALI NAJVISI DOM VLADE I POCINILI NASILNA DJELA?

 

 

Nije bitno je li rekao glupost ili ne, bitno je dati 'talking point' svojima, da se ima šta reći. Baciti mentalni pojas za spasavanje. Jer ako nemaš što glupo za reći onda bi ti se moglo dogoditi da shvatiš da su tvoji napravili teško sranje. Mnogi konzervativci su nakon puča shvatili da se otišlo predaleko, ali ogroman broj se dalje bori protiv realnosti i svaka glupost koju mogu ponavljati im je spas.

 

Imaš i priču o prerušenoj Antifi na Capitolu, policiji koja ih je namamila unutra i ostale priče braće Grimm. Nema tako glupe konstrukcije da ju netko neće ponoviti ili da bi se autor postidio.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 0:18 (Visak).
12 godina
online
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
Visak kaže...
wyks kaže...

 

Najbolji post godine.

 

Ali Ben. JESU LI SVI TI LJUDI MASKIRANI NAPALI NAJVISI DOM VLADE I POCINILI NASILNA DJELA?

 

 

Nije bitno je li rekao glupost ili ne, bitno je dati 'talking point' svojima, da se ima šta reći. Baciti mentalni pojas za spasavanje. Jer ako nemaš što glupo za reći onda bi ti se moglo dogoditi da shvatiš da su tvoji napravili teško sranje. Mnogi konzervativci su nakon puča shvatili da se otišlo predaleko, ali ogroman broj se dalje bori protiv realnosti i svaka glupost koju mogu ponavljati im je spas.

 

Imaš i priču o prerušenoj Antifi na Capitolu, policiji koja ih je namamila unutra i ostale priče braće Grimm. Nema tako glupe konstrukcije da ju netko neće ponoviti ili da bi se autor postidio.

 FBI je danas pobio sve te tvrdnje. Čudo.

 

Dakle američki desničar na socijali :

- babun ga naloži da je pokraden

- provali u parlament, misli da će nešto promjeniti i sutra ići na posao normalno

- napravi sranje, ljudi poginu, cijeli svjet se zgraža

- misli da će ga babun spasiti, međutim babun se već ogradio i igra golf

- optuži Antifu, ljudi mu se smiju

- završi u buksi i dobije 10 godina po zakonu kojeg mu je vođa kulta izglasao

 

Jel ima glupljih ljudi na kugli zemaljskoj kako reče Cleese ? 

 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
14 godina
protjeran
offline
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
Keso kaže...
ansha kaže...
Diazz72 kaže...

Ja moram priznati da sam lagano zabrinut!

Kad je psihopat na celu najvece svijetske nuklearne sile sve je ok, kad se istom psihopatu zabrani kenjanje po twitteru, to je za zabrinut se. Ima smisla.

 Psihopat? On je valjda jedini US predsjednik koji nije započeo niti jedan rat. A ovi koji su započinjali ratove dobijali su nagrade za mir. "zdrava logika" onih koji ocjenjuju.

Nemoj me krivo shvatiti, ja ne podržavam nikoga, samo promatram sa strane i ne vjerujem kakve gluposti ljudi ispaljuju.

To da je psihopat je cinjenica, stav psihijatara, a i svaka normalno odgojena i razvijena odrasla osoba bi to trebala vidjet "iz aviona".

 

 

Argument pokrenutih ratova je tradicionalni i hrpu puta oboreni argument nize inteligentnih ljudi. 

8 godina
offline
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
Al crane:

Mali tip: nećeš naći istinu već samo interpretaciju iste. Koja je bolja za tebe ovisi o tome tko si
Ja rekoh
5 godina
offline
Što je Parler, američka društvena mreža koja daje

Feudalac:

:rolajz:

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što je Parler, američka društvena mreža koja d
MadDogMattis kaže...
markoBT kaže...
Antiseptik kaže...
@ markoBT

Ali, ne, zaista je znanstveno dokazano da su desničari gluplji ljudi. I iako je glupost kao takva svojstvena svim intelektualnim klasama - nebitno o naobrazbi - kod nekih je slojeva izraženija (desničari). Mislim, koliko glup moraš biti da bi bio fasciniran glupanom?

(Kod mene ne da je crvena nego crvenija ne može biti. Provjeri i kalibriraj ekran. Ili, još bolje, mozak)

Znanost je uvjek u pravu, a kad nije onda će biti. Samo joj treba malo više vremena.

 

(Moja greška. Ovo je slično kao kod trumpoida. Samo što oni od zelene boje vide crvenu.)  

A koliko su onda glupi ljevičari koji se prave da ove riječi nikada nisu izrečene ?

Video

 

Još uvijek su kolonija i wild west.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice