SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine

poruka: 17
|
čitano: 7.850
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine".
16 godina
odjavljen
offline
SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine

Jel netko sa foruma mozda presao sa bezicnog misa na misa sa zicom? To mi je potpuno nezamislivo. Koristim G700s vec dugo (prije toga G700) i nikako ne mogu zamisliti da sad imam mis sa zicom. Spojen je na zicu dok radim i surfam ali igrati nesto sa zicom mi je uzas.

Freak Show Inc.
 
2 1 hvala 0
2 godine
offline
SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine

Čudno, no nikada nisam ni imao bežičnog mišonju, jer su mi kao mlađahnome rekli da ne valja za igre.

Tako da sve radim sa žičnim miškom, iako znam da je za druge poslove, bežični zakon.

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Zaporožac kaže...

Čudno, no nikada nisam ni imao bežičnog mišonju, jer su mi kao mlađahnome rekli da ne valja za igre.

Tako da sve radim sa žičnim miškom, iako znam da je za druge poslove, bežični zakon.

 

Ta prica kako bezicni misevi ne valjaju za igre je totalno zastarjela. Vec dugo vremena to ne drzi vodu...

Freak Show Inc.
2 godine
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Friday kaže...
Ta prica kako bezicni misevi ne valjaju za igre je totalno zastarjela. Vec dugo vremena to ne drzi vodu...

 aj, hvala...

 

danas si kupim jednoga  (ozbiljno)

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
15 godina
offline
SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine

Ja imam bezicni unknown mis od 30 kn nabavne cijene, i ok je...cak i u igrama, dosad sam imao steelseries zicni i super je bio ali ta zica zivcira... Volio bih nabavit steelseries bezicni al nisu bas jeftini

battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
dado16 kaže...

Ja imam bezicni unknown mis od 30 kn nabavne cijene, i ok je...cak i u igrama, dosad sam imao steelseries zicni i super je bio ali ta zica zivcira... Volio bih nabavit steelseries bezicni al nisu bas jeftini

Imete danas (8.12.) u SD SteelSeries asortiman u pola cijene na Diners.

Uzeo sam Prime Wireless pred dva mjeseca i miš je izvrstan za igre, ali i rad općenito, prešao sa MX Mastera koji čuva stražu na stolu, ali nisam ga koristio otkako je stigao SS. Eh, da sam znao da će biti ovakav popust...

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
2 godine
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Leprechaun kaže...
Imete danas (8.12.) u SD SteelSeries asortiman u pola cijene na Diners.

Uzeo sam Prime Wireless pred dva mjeseca i miš je izvrstan za igre, ali i rad općenito, prešao sa MX Mastera koji čuva stražu na stolu, ali nisam ga koristio otkako je stigao SS. Eh, da sam znao da će biti ovakav popust...

 Imam Diners.

može preporuka do 500 kn.

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
15 godina
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Friday kaže...

Jel netko sa foruma mozda presao sa bezicnog misa na misa sa zicom? To mi je potpuno nezamislivo. Koristim G700s vec dugo (prije toga G700) i nikako ne mogu zamisliti da sad imam mis sa zicom. Spojen je na zicu dok radim i surfam ali igrati nesto sa zicom mi je uzas.

 eo, ja se vratio na žičnog miša (steelseries rival 3 - rad i igranje odrađuje savršeno; jedino svijetli u različitim bojama al ajde, nek ga voda nosi) s bežičnog logitechova (štucao je, trzao, ritao se ... neš nije štimalo u komuniciranju s prijemnikom u kanti). to je bio onaj u paketu s jednako bežičnom dugmetarom (koja je ostala jer sad, bez tog miša a s istim prijemnikom, radi izvrsno). na drugom stroju je žični razer i nemam namjeru se bežičnizirati. žice mi ne smetaju no iz preko nekoliko pokusa zaključujem kako je žična veza pouzdanija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Leprechaun kaže...
dado16 kaže...

Ja imam bezicni unknown mis od 30 kn nabavne cijene, i ok je...cak i u igrama, dosad sam imao steelseries zicni i super je bio ali ta zica zivcira... Volio bih nabavit steelseries bezicni al nisu bas jeftini

Imete danas (8.12.) u SD SteelSeries asortiman u pola cijene na Diners.

Uzeo sam Prime Wireless pred dva mjeseca i miš je izvrstan za igre, ali i rad općenito, prešao sa MX Mastera koji čuva stražu na stolu, ali nisam ga koristio otkako je stigao SS. Eh, da sam znao da će biti ovakav popust...

 Svaka ti dala. Baš gledam već neko vrijeme miševe iz steelseries ponude.

14 godina
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Zaporožac kaže...
Leprechaun kaže...
Imete danas (8.12.) u SD SteelSeries asortiman u pola cijene na Diners.

Uzeo sam Prime Wireless pred dva mjeseca i miš je izvrstan za igre, ali i rad općenito, prešao sa MX Mastera koji čuva stražu na stolu, ali nisam ga koristio otkako je stigao SS. Eh, da sam znao da će biti ovakav popust...

 Imam Diners.

može preporuka do 500 kn.

 

Ovoga ako voliš RGB (mene služi odlično):

Steelseries miš Aerox 3 Wireless Black (sancta-domenica.hr)

 

Ili ovoga ako nisi fan RGB:

Steelseries miš Rival 3 Wireless (sancta-domenica.hr)

13 godina
offline
SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine

Evo ga na. 

 

Zamjena za stari SS Kinzu

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 20:40 (dax-lax).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine

Logitech G305 maaajka :)

 
0 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Lisac1606 kaže...

Ovaj mi ima jednostavnije linije i nije RGB, odlično...

 

Pss, sad pročitam, nedostupno u SD.

 

Idem pogledat na nabava.net..

 

e, to je taj,.......... https://www.conrad.hr/p/steelseries-rival-3-wireless-bezicno-igraci-mis-opticki-osvjetljen-ergonomski-ugraeni-kotacic-za-pregled-crna-2332295?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

danas ih nazovem i skoknem u kupnju, plaća je jučer sjela. 

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
2 godine
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Denis kaže...

Logitech G305 maaajka :)

 e, sad hoćeš reći da je  https://www.links.hr/hr/mis-logitech-gaming-g305-lightspeed-bezicni-opticki-12000dpi-crni-usb-101500281?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click bolji od ovoga kojega mi je kolega preporučio...

 

...a još je i jeftiniji.... 

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
13 godina
offline
SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine

Moram priznati, ovaj opto-magnetski switch je fakat ugodan za stiskat. Daje malo veći otpor ali baš fino klikne kad magnet otpusti

Kad se već k**čimo Kad se već k**čimo
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 22:21 (dax-lax).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Friday kaže...

Jel netko sa foruma mozda presao sa bezicnog misa na misa sa zicom? To mi je potpuno nezamislivo. Koristim G700s vec dugo (prije toga G700) i nikako ne mogu zamisliti da sad imam mis sa zicom. Spojen je na zicu dok radim i surfam ali igrati nesto sa zicom mi je uzas.


Ja sam presao sa Roccat Leadr na Roccat Tyon (isti mish samo zicni). Jednostavno mi je bezicni pretezak (zbog baterije) za raditi 8-10h na dan.

I gledam da uzmem jos jednog Tyona za rezervu jer mi je ergonomski super i tipke za progrmairanje komandi su mi tocno na mjestima gdje mi pashe ali nema ih bas na lageru nigdje a sam Roccat ne prodaje :(.

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 10:07 (Lewis).
16 godina
moderator
offline
Re: SteelSeries Prime+ - Skrivene vještine
Zaporožac kaže...
Denis kaže...

Logitech G305 maaajka :)

 e, sad hoćeš reći da je  https://www.links.hr/hr/mis-logitech-gaming-g305-lightspeed-bezicni-opticki-12000dpi-crni-usb-101500281?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click bolji od ovoga kojega mi je kolega preporučio...

 

...a još je i jeftiniji.... 

Nisam školovala kad je riječ o mišonjama, ali mogu ti reći je meni G305 vrh, nakon MX518 žičnog, G9 žičnog, nekog Corsair gaming žičnog i bežičnog. G305 je malen, lagan, baterija dura koliko hoćeš + što je jedna AA, pa mijenjaš bez problema, bežična veza vrh, a uz to sve i ne košta puno. 

Fakat ne znam što bi više od miša. Dugo vremena sam brijao na krupnije miševe s više tipki, s điđa bajama, ali sam s tim G305 skužio da mi baš pašu ti maleni i lagani miševi. Naravno, na žicu se ne bi više nikada vratio. :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice