Starfield - Skyrim u svemiru

poruka: 23
|
čitano: 10.171
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Starfield - Skyrim u svemiru".
16 godina
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

Trebali su ga prve 3 godine zvati Bugfield pa onda nekad poslije Starfield.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
H4X0R kaže...

Trebali su ga prve 3 godine zvati Bugfield pa onda nekad poslije Starfield.

 Ti si igrao igru pa znaš.

11 godina
protjeran
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

Hahah evo i vas u Bugu sa vijestima :D s razlogom sam rekao da ste kao INTERNET EXPLORER, jer skoro ZA SVAKU vijest kasnite jedno 10ak dana, čak i žuti tisak prije vas objavi :D 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
Gadgeti kaže...

Hahah evo i vas u Bugu sa vijestima :D s razlogom sam rekao da ste kao INTERNET EXPLORER, jer skoro ZA SVAKU vijest kasnite jedno 10ak dana, čak i žuti tisak prije vas objavi :D 

 U tome i je fora. Promisli malo zasto :)

16 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru

@pqweasdyxc

 

Jesi igrao i jedan RPG od Bethesde, ili si zivio pod kamenom sve ove godine?

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2022 16:54 (H4X0R).
9 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
H4X0R kaže...

@pqweasdyxc

 

Jesi igrao i jedan RPG od Bethesde, ili si zivio pod kamenom sve ove godine?

 Igrao sam. F4 nije bio toliko bugovit. Starfield će sigurno biti ispoliraniji od starijih igara. Zato su ga i odgodili. 

3 godine
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

Bit ce brutalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
Gadgeti kaže...

Hahah evo i vas u Bugu sa vijestima :D s razlogom sam rekao da ste kao INTERNET EXPLORER, jer skoro ZA SVAKU vijest kasnite jedno 10ak dana, čak i žuti tisak prije vas objavi :D 

 

Baš sam mislio nešto slično napisati. Prošlo je tjedan dana od najave, nekad je bolje ne napisati tekst uopće nego ga napisati tjedan dana nakon što su svi o temi vidjeli sve. Za tiskano izdanje mi je posve jasno, kašnjenja imaju sasvim opravdan razlog, ali online - ne baš.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

flop.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

Jel ikog brine 1000 planeta? Mozda je samo do mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

RPG od Bethesde?

To jedino znaci da mora biti los.

Bethesda ne zna raditi RPGove.

- Psiho246
Moj PC  
1 1 hvala 0
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
Se jos netko sjeca Star Shitizena? Jednom kad ova igra izadje trebalo bi svaki dan posjetiti jedan planet, i tamo pri kraju posjete svih planeta bi SHitizen mogao dobiti novu Alpha verziju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

 

Man'te se Starshitova i ispalite novi Elder Scrolls. Da jos jednom Fus ro dah-am ko' covjek prije nego otegnem papak.

 
1 0 hvala 0
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
Gebirgs kaže...

 

Man'te se Starshitova i ispalite novi Elder Scrolls. Da jos jednom Fus ro dah-am ko' covjek prije nego otegnem papak.

 

U izradi je vec neko vrijeme.

9 godina
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

 

Ovo je žanr koji kronično fali u gamingu već neko vrijeme - singleplayer RPG u svemiru 

 

Još od Mass Effecta ništa slično nije izašlo, svim developerima je puno lakše stavit RPG u neki srednji vijek, daj mač i nešto magije i eto ti igre. 

 

Bethesda se odlučila na ovaj pomalo "pionirski" korak, i to je nešto što cijenim. A sad hoće li igra ispasti dobra ili ne, nadam se od sveg srca da hoće.

Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
Arctic Skies kaže...

Jel ikog brine 1000 planeta? Mozda je samo do mene.

 loading...

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
Cansee kaže...

 

Ovo je žanr koji kronično fali u gamingu već neko vrijeme - singleplayer RPG u svemiru

Slažem se.

Star Shitizen me naučio da više ne vjerujem ničijim obećanjima tako da ću se Srafieldu početi veseliti - kad izađe.

 

U međuvremenu se može zabaviti Everspaceom 2 koji je već neko vrijeme u Early Accessu na Steamu i prilično je igriv:

https://store.steampowered.com/app/1128920/EVERSPACE_2/ a trebao bi bit releasan 2023.

 

Isprobao sam demo prije više od godinu dana i već tada je bilo dosta toga u igri, a od tada je bilo dosta nadopuna sadržaja.

Nisam dalje puno igrao jer su rekli da će biti progress wipe nakon svakog većeg releasa pa mi se nije dalo grindati bezveze.

5 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
Cansee kaže...

 

Ovo je žanr koji kronično fali u gamingu već neko vrijeme - singleplayer RPG u svemiru 

 

Još od Mass Effecta ništa slično nije izašlo, svim developerima je puno lakše stavit RPG u neki srednji vijek, daj mač i nešto magije i eto ti igre. 

 

Bethesda se odlučila na ovaj pomalo "pionirski" korak, i to je nešto što cijenim. A sad hoće li igra ispasti dobra ili ne, nadam se od sveg srca da hoće.

 U zadnjih 5 godina je stvarno malo toga izašlo za ljubitelje žanra saj faj... Ima nešto ali sve je to loše. Od 2020 skoro pa niš, ima nešto tih futurističkih kvazi rpgova ali sve mi je to nešto njanjavo. Pisao sam i prije a pisat ću i sad, ni ne mora bit saj faj ili apokalipsa - zašto ne neki modern day rpg? Jedini koji imaju "hrabrosti" malo se poigrati sa settingom su Spiders npr onaj njihov odličan "kolonijalni" Greedfall, pa sad dolazi od njih Steelrising - nekakav steampunk i francuska revolucija mix. Ne mora sve bit srednji vijek jebo ga ja - sere mi se više od zmajeva i kostura....

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
Srce Isusovo kaže...
Cansee kaže...

 

Ovo je žanr koji kronično fali u gamingu već neko vrijeme - singleplayer RPG u svemiru 

 

Još od Mass Effecta ništa slično nije izašlo, svim developerima je puno lakše stavit RPG u neki srednji vijek, daj mač i nešto magije i eto ti igre. 

 

Bethesda se odlučila na ovaj pomalo "pionirski" korak, i to je nešto što cijenim. A sad hoće li igra ispasti dobra ili ne, nadam se od sveg srca da hoće.

 U zadnjih 5 godina je stvarno malo toga izašlo za ljubitelje žanra saj faj... Ima nešto ali sve je to loše. Od 2020 skoro pa niš, ima nešto tih futurističkih kvazi rpgova ali sve mi je to nešto njanjavo. Pisao sam i prije a pisat ću i sad, ni ne mora bit saj faj ili apokalipsa - zašto ne neki modern day rpg? Jedini koji imaju "hrabrosti" malo se poigrati sa settingom su Spiders npr onaj njihov odličan "kolonijalni" Greedfall, pa sad dolazi od njih Steelrising - nekakav steampunk i francuska revolucija mix. Ne mora sve bit srednji vijek jebo ga ja - sere mi se više od zmajeva i kostura....

 

točno tako i ja razmišljam, iako volim srednjevjekovne RPG-ove, sad sam se prebio u Elden Ringu i to mi je jedna od najboljih igara ikad, ali je činjenica da je taj žanr baš zasićen i da smo se previše nagledali i zmajeva i kostura i sličnih pizdarija. 

 

nikako da izađe nešto gdje vozimo svoju kantu po ogromnom svemiru, pa evo nadam se da će Starfield to pokriti. Ako bude uspješno možda bude i više takvih igara. 

 

15 godina
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

na kojem od tih svjetova je manji pdv barem za osnovne životne namjernice ili su povoljnije režije? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 2
5 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
Cansee kaže...
 pa evo nadam se da će Starfield to pokriti. Ako bude uspješno možda bude i više takvih igara. 

 

 I ja ali to je bethesda i ako starfield bude pratio istu filozofiju ko i sve druge bethesdine igre za mene je igra piši kući- propalo. Ne volim nikako taj njihov rpg... E, i sad npr u falloutu 4 si na skoro svaka vrata imao "loading" pa koliko će onda tog loadinga bit u svemiru sa preko 1k planeta jebo ga ja? 

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Starfield - Skyrim u svemiru

Ma Starfield ce bit genijalna igretina samo da nas ne pokose gamebreaking bugovima na izlasku igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Starfield - Skyrim u svemiru
MEGATAMA kaže...

Ma Starfield ce bit genijalna igretina samo da nas ne pokose gamebreaking bugovima na izlasku igre.

 A sve zavisi o tome koliko je MS tj xbox division imao prste u tome... 

Sve Vas Volim
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice