Spremate li se na godišnji odmor ili za godišnji p

poruka: 4
|
čitano: 2.977
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spremate li se na godišnji odmor ili za godišnji p".
15 godina
neaktivan
offline
Spremate li se na godišnji odmor ili za godišnji p

Spremam se već neko vrijeme. Ne pada mi na pamet da idem na plaže ili javne bazene. Ja i brat imamo veliku kuću u rodnom mjestu našeg oca koji je tu kuću napravio u 90 tim prošlog stoljeća. U posljednje dvije godine smo uspjeli renovirati dva sprata kuće i doveli kuću na nivo 21 stoljeća. Ove godine zbog korone smo investirali u namještaj i kućanske aparate a evo sutra sklapamo montažni bazen i kao i koš. Od ranije imamo stol za stolni tenis tako da će nam se investicija isplatiti samim tim što nećemo u more baciti planiranih 1500 EUR po obitelji. Osim toga ako se ovo saasa koronom močiću do raditi iz te kuće bar do zime. Jer sad tu imamo sve a što je najvažnije bičemo daleko od ljudi.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Spremate li se na godišnji odmor ili za godišnji p

Još i kužim kad nedaš apartman za manju cijenu,zatvoriš ga na 1 sezonu i ćao đaci,ali kad mi prodaješ muda pod bubrege da su hoteli puni i da su cijene zato iste...hahaha

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Spremate li se na godišnji odmor ili za godišnji p

Fali opcija već sam u vikendici i radim s mora, a godišnji će samo biti promjena dnevne rutine.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Spremate li se na godišnji odmor ili za godišn
Spremam se za p.m a ne za odmor.
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice