SpaceX lansirao astronaute na ISS u prvoj operativ

poruka: 4
|
čitano: 2.458
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SpaceX lansirao astronaute na ISS u prvoj operativ".
6 godina
offline
SpaceX lansirao astronaute na ISS u prvoj operativ

izgleda da Elon bude krivac što za 50 godina će ta putovanja postati dostupna svima...sad znam di budem potrošio pare od nasljedstva kad budem imao 80 godina

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
SpaceX lansirao astronaute na ISS u prvoj operativ

majkomila, koliko su se vremena promijenila! kad sam pohađao osnovnjak, "malo, žuto što leti zrakom" bio je "japanac koji je našao minu" a danas je to "japanac koji u raketlinu spejs iks putuje 27 sati (k'o hž od zagreba do splita) do međunarodne svemirske gvožđurije s rupom u ruskom modulu". inkredibl. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 10:52 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SpaceX lansirao astronaute na ISS u prvoj oper
Ajar kaže...

majkomila, koliko su se vremena promijenila! kad sam pohađao osnovnjak, "malo, žuto što leti zrakom" bio je "japanc koji je našao minu" a danas je to "japanac koji u raketlinu spejs iks putuje 27 sati (k'o hž od zagreba do splita) do međunarodne svemirske gvožđurije s rupom u ruskom modulu". inkredibl. 

Pa i slične su udaljenosti. Zagreb - Split 409 km, Zemlja - ISS 408 km.  

42
14 godina
offline
Re: SpaceX lansirao astronaute na ISS u prvoj oper
markoBT kaže...
Ajar kaže...

majkomila, koliko su se vremena promijenila! kad sam pohađao osnovnjak, "malo, žuto što leti zrakom" bio je "japanc koji je našao minu" a danas je to "japanac koji u raketlinu spejs iks putuje 27 sati (k'o hž od zagreba do splita) do međunarodne svemirske gvožđurije s rupom u ruskom modulu". inkredibl. 

Pa i slične su udaljenosti. Zagreb - Split 409 km, Zemlja - ISS 408 km.  

 Sa jednom malom razlikom: HŽ je državna uhljeb firma, puna besparice, a Space X donosi lijepu lovu svojem šefu. A, da, i ruski modul (onaj sa rupom) je od Roskosmosa - državne firme. Osim što su morali preći 409 km do ISS-a, usput su prošli oko 18 krugova oko Zemlje, što je cca 720 000km, što je ipak malo brže nego HŽ. A i NASA je državna firma, koja je odavno izgubila mogućnost slanja čovjeka u orbitu, pa joj je Space X, s obzirom da je američki dobro došao, kako bi mogli reći da im više ne trebaju rusi da pošalju čovjeka u orbitu (da ne pričam o Mjeseci i (ili) Marsu. U svakom slučaju dobro za napredak tehnike

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 18:28 (učo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice