Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

poruka: 19
|
čitano: 8.544
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance".
14 godina
neaktivan
offline
Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

znači napravili su ono što je seinheiser ima par godina i rekli gle imamo nešto novo hahahahahaha

 

no tnx :)

 
0 9 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c
agaspar5 kaže...

znači napravili su ono što je seinheiser ima par godina i rekli gle imamo nešto novo hahahahahaha

 

no tnx :)

 

Mislim da Sennheiserov fokus nije na noise canceling slušalicama. 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

Sve pet jedino što bih radije vani u gradu na glavi imao Denon/Sennheiser/AKG ili slično. Ne razumijem se puno u druge marke, ali znam da potonji imaju vrhunske slušalice, dok SONY radi svašta nešta.

Usto ovo forsiranje sa "smart" tehnikalijama, baš me briga što ću staviti prst na slušalicu i on će stišati zvuk, to samo znači da će se nakon 6 mjeseci pokvariti.

Preferiram slušalice vulgaris bez ikakve konfiguracije.

 

 

Znam da nije ista cijena, ali ja se premišljam da bih si uzeo "Sennheiser HD1 Momentum 2", mislim da je to best buy. Prethodni model mi je "HD 555".

 

Moj PC  
0 11 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

Odlicne slusalice, laganije i ugodnije za nosenje od konkurencije, pogotovo (Sennheiser). Najbolji noise cancelling i kvalitetan zvuk. Ne znam cemu hrpa glupovih komentara kad je Sony odradio odlican posao. Ako su preskupe ok, ali ne znaci da su lose.

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

točno, ovo su odlične sluške, skupe jesu ali ako dobro pamtim da ih se naći na sniženjima i za 150€. Uostalom, sve što košta - valja. Toliko otprilike košta i Bose QC35 (glavni konkurent po kvaliteti ANC-a), a niti Sennheiser 550 nije puno jeftiniji.
To što Sony proizvodi sve i svašta ne čini proizvod lošim. I Grado ima lošijih modela, a tek Koss... a specijalizirani su.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c
Sony proizvodi svasta, ali u visem cijenvnom rangu su dobri. Ako cemo tako i Sennheiser ima modele za "sirotinju" :)

Meni ja najveca glupost kod Sonya da te slusalice (i prethodnik istih) nije podrzan bluetoothom na PS4. Ajd da je neki drugi brand u pitanju ali jedno i druge je pod Sonyem, pa bi ta velika cijena (ako nista drugo) trebalo omoguciti sparivanje.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

Sony je majka sta se slusalica tice, vjerojatno najbolje a svakako najkultnije slusalice svih vremena (svojedobno i najskuplje) su njihove R10 (slika), cito umjetnicko djelo u svim pogledima...

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c
Za nekoga tko leti cesto ili je u bucnom uredu noise canc. su must have. Imam qc35 i odraduju posao samo sto je problem dok recimo spavate u avionu pa taknete slusalicama sjedalo :) letim dosta i na duge relacije, ova tehnologija je spas
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

Imam doticne i ne bi ih mjenjao ni za sto. Rade savrseno, uz dvije dizajnerske mane:

1. nema pamcenja vise uparenih uredaja tako da pri svakom mijenjanju izvora treba ponovno proci cijeli proces uparivanja

2. zbog nespretne pozicije mikrofona, sugovornik cuje tvoj glas losije no kod klasicnog head seta, osobito vani ako puse vjetar (tada su neupotrebljive za pozive)

Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c
kerum kaže...

Imam doticne i ne bi ih mjenjao ni za sto. Rade savrseno, uz dvije dizajnerske mane:

1. nema pamcenja vise uparenih uredaja tako da pri svakom mijenjanju izvora treba ponovno proci cijeli proces uparivanja

2. zbog nespretne pozicije mikrofona, sugovornik cuje tvoj glas losije no kod klasicnog head seta, osobito vani ako puse vjetar (tada su neupotrebljive za pozive)

 

Pa pošalji mail proizvođaču. Ja kad imam takvu neku primjedbu onda ju pošaljem onome tko ju treba čuti. Super što si nama rekao, ali mi to ne možemo promijeniti.

Šalji njima iznenadio bi se što dobar i elaborirani email može učiniti.

16 godina
offline
Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

Taman prodao XM2 pred izdavanje XM3 i kupio XM3. Najbolji NC i zvuk (focal i b&w su mozda bolji sto se tice zvuka ali izrazito neudobne za duze nosenje).

Steta jedino sto mogu koristiti visokokvalitetni LDAC bluetooth codec jedino na telefonu. Laptopovi uglavnom rade samo sa SBC i Aptx. Nema niti za kupiti bluetooth dongleova koji podrzavaju LDAC, tesko je naci i Aptx HD. 

Kupis super skuske, playas FLAC fajlove, a bluetooth konvertira signal u 200-300kbps kvazi-mp3. Nije da bi cuo razliku od lossless u vecini pjesama, ali svejedno ...

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c
hudo kaže...

Kupis super skuske, playas FLAC fajlove, a bluetooth konvertira signal u 200-300kbps kvazi-mp3. Nije da bi cuo razliku od lossless u vecini pjesama, ali svejedno ...

 

Hoćeš reći da XM3 ne podržava FLAC?? samo MP3?

12 godina
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c
makopos kaže...
hudo kaže...

Kupis super skuske, playas FLAC fajlove, a bluetooth konvertira signal u 200-300kbps kvazi-mp3. Nije da bi cuo razliku od lossless u vecini pjesama, ali svejedno ...

 

Hoćeš reći da XM3 ne podržava FLAC?? samo MP3?

 Nije stvar u slušalicama nego u codecu kojeg Bluetooth koristi. 

13 godina
offline
Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

Pozdrav ekipa, planiram kupiti ove sluške. Primarno bi ih koristio za desktop PC (dosta mi je wired slušalica i tih kabela :D ). Da li ima kakvih problema za korištenje/spajanje preko bluetootha na PC-u? Pretpostavljam da dodatno trebam kupiti usb bluetooth adapter za spajanje slušalica na komp? Hvala na savjetima :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 19:41 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c
Ako ti matična nema bluetooth moraš kupiti adapter a USB je najpraktičniji.
Vani su ove slušalice već pale na 240€ tako da ih nemoj kupovati kod nas po ovoj suludoj cijeni.
5 godina
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c
Baldurion kaže...

Pozdrav ekipa, planiram kupiti ove sluške. Primarno bi ih koristio za desktop PC (dosta mi je wired slušalica i tih kabela :D ). Da li ima kakvih problema za korištenje/spajanje preko bluetootha na PC-u? Pretpostavljam da dodatno trebam kupiti usb bluetooth adapter za spajanje slušalica na komp? Hvala na savjetima :)

 Imaj na umu kasnjenje. Ako gledas video ton ti kasni.....

Tako je na svim BT slusalicama....

16 godina
neaktivan
offline
Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise cance

Pozdrav svima!

Vidim da je cijena ovih slušalica trenutno relativno povoljna (1700 kn) pa me zanima mišljenje nekoga tko ih koristi, jesu li stvarno toliko dobre ili bolje uzeti nešto drugo?

Hvala :)

HP ProBook 4530s
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c
uocio sam ih kao i ti te krenuo u istrazivanje, kako slusam rock pokazale su se lose za tu vrstu glazbe pa sve ovisi o tome kako ces ih koristiti

inace ovaj lik ima dosta dobre samplove pa poslusaj jel ti odgovara boja zvuka

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony WH-1000XM3 - Podizanje letvice za noise c

Možeš li reći što je konkretno loše kod slušanja rock glazbe na ovim slušalicama? Također slušam rock i pikiram ove slušalice pa me zanima. 

 

Može li netko reći kakve su što se tiče zakuhavanja uha? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice