Sonos Roam - Najpametniji prijenosni zvučnik na sv

poruka: 2
|
čitano: 22.496
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sonos Roam - Najpametniji prijenosni zvučnik na sv".
5 godina
offline
Sonos Roam - Najpametniji prijenosni zvučnik na sv

Bas sam nedavno gledal da si piknem ovako nesot kao glavni PC zvucnik: davno sam bacio 2.1 setup jer cijenim prostor na stolu, a zvucnik u monitoru, iako je sampion u tom pogledu, ipak daje malo preplitak zvuk. 

 

Jel netko koristio ovakav "prijenosni" zvucnik kao glavni zvucnik na PC-u? Cini mi se sasvim dovoljno za gledanje filmova i ne-presera...audiofilsko slusanje glazbe. Prednost je sto u bilo kojem trenu mozes spojit mobitel na nj i ponijeti ga u drugu prostoriju 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sonos Roam - Najpametniji prijenosni zvučnik n
encoding kaže...

Bas sam nedavno gledal da si piknem ovako nesot kao glavni PC zvucnik: davno sam bacio 2.1 setup jer cijenim prostor na stolu, a zvucnik u monitoru, iako je sampion u tom pogledu, ipak daje malo preplitak zvuk. 

 

Jel netko koristio ovakav "prijenosni" zvucnik kao glavni zvucnik na PC-u? Cini mi se sasvim dovoljno za gledanje filmova i ne-presera...audiofilsko slusanje glazbe. Prednost je sto u bilo kojem trenu mozes spojit mobitel na nj i ponijeti ga u drugu prostoriju 

 

Može se, ali ne sa Sonosovim Roamom, jer on nema konektor s kojim bi ga mogao spojiti na PC. Možeš ga povezati putem Bluetootha, ali u tom slučaju vrijedi ono što sam napisao u zaključku recenzije: Roam je preskup da bi se koristio samo kao "obični" Bluetooth zvučnik.

 

Za ovakvu primjenu, a uz pretpostavku da baš inzistiraš na Bluetooth zvučniku, razmisli o nečem malo većem i s AUX konektorom. No ponavljam, može se i bez toga, uz neke potencijalne kompromise.

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 9:12 (Davor).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice