Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olakšao

poruka: 12
|
čitano: 3.669
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olakšao ".
11 godina
neaktivan
offline
Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olakšao

Fake and gay!!! Stay woke

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olakšao

*promo clanak

 

bas me zanima koje profi materijale je snimio mobitelom

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olakšao

Pa kad pogledaš televizijske reportaže ili slike u novinama, mobitel je sasvim dovoljan za takav profesionalni posao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olakšao

Filipe, mi te potpuno razumijemo. i mi bi svašta učinili za lovu. čuvaj si ovu sliku, trebat će ti jednoga dana. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olak
filmska industrija sve više koristi mobitele a ne kamere od više milijuna kuna...Avangersi:end game...u potpunosti snimljen sa mobitelom
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olakšao

Čisto sumnjam da se u profesionalnom okruženju ozbiljnije koriste mobiteli za snimanje samog materijal. Kud i kamo je veća fleksibilnost na profesionalnoj opremi i ne vidim smisla koristiti mobitel ako netko već ima opremu. Istina je da je razlika u kvaliteti sve manje primjetna amaterskom oku. 

 

Ono s čim se mogu složiti je - softver. Na mobitelu je softver miljama daleko od onog na DSLR-ima i video kamerama pa vjerujem da se na taj način može koristiti mobitel u profesionalnoj domeni. Doduše, čini mi se da je upravo za to i koristio mobitel snimatelj iz članka.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olak
HCMAA kaže...
filmska industrija sve više koristi mobitele a ne kamere od više milijuna kuna...Avangersi:end game...u potpunosti snimljen sa mobitelom

Ne znam otkud ti to, ali Google kaže Avengers: End Game was filmed entirely with IMAX cameras.

7 godina
offline
Re: Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olak

Meni se čini da je kolega gledao neki CAMrip pa je u opisu pročitao da je usnimljen mobitelom 

 

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olak
Da je Huawei uložio truda u foto i video aspekte Mate koliko u marketing i laži, možda bi i imali mobitel koji daje kvalitetan foto i video...
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olak
Neka baksa nesto komentira ak smije, ili ste mu rekli da zacepi blendu :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olak
Marko :D kaže...
HCMAA kaže...
filmska industrija sve više koristi mobitele a ne kamere od više milijuna kuna...Avangersi:end game...u potpunosti snimljen sa mobitelom

Ne znam otkud ti to, ali Google kažeAvengers: End Game was filmed entirely with IMAX cameras.

A ti ga isto odgovaraš na glupandarije, čemu i zbog čega kad vidiš da neko samo trola.

 

Kad smo več tu jedan usputni primjer, dakle specifični stari Holivudski hit koji je 50% snimljen sa sve samo ne profi filmskoj opremi.Ukratko 50% scena ili mirnije scene, to je odradila Sony kamera koja je koštala kolko 110 000$.Dvije manje Panasonic kamere odradile su posao u svim scenama, gdje je ciljano snimljena velika drmusava zbrka i strka.

 

https://pro.sony/en_HR/products/digital-cinema-cameras/f23

 

https://www.bhphotovideo.com/c/product/381410-REG/Panasonic_AG_HVX200_AG_HVX200_3_CCD_HD_Format.html

 

https://www.bhphotovideo.com/c/product/482162-REG/Panasonic_AG_HSC1U_AG_HSC1U_AVCHD_3CCD_High.html

 

Teške i velike kamere jednostavno nisu upotrebljive za ovakvu specifičnu namjerno snimljenu drmusavu zbrku.

 

 

Realno kao i obično, badave ti i najskuplje kamere ako film ništa ne valja to je drek na šibici.Kolko košta IMAX kamera hm, pa 500 000+ tu negdje pa eto plati ili iznajmi po danu itd.

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Snimatelj Filip Tot: Huawei mobitel mi je olak
Baksa se specijalizirao za obranu Hrvatske poste i naplacivanje ceduljica. Tip ne zna snimiti ni zvuk kako treba za bug tv.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice