Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p

poruka: 24
|
čitano: 6.202
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p".
10 godina
offline
Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p

dobili su me na marketinšku spiku, vec preorderan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Za bogate Hrvaćane slabija verzija 419, skuplja 529 eura. Najs. Pretpostavljam zbog pdv-a...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p

Tresla se brda rodio se malo veći miš.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p

ne vidim kolko je to u ovom trenutku isplativo kad je op8 trenutno na nekih 570 dolara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p
Pa razlika je što je ipak skuplji za 100-tinjak dolara, a i taj OP8 za tu cijenu sigurno nema 2 godine garancije u EU.
Po meni najveći konkurent mu je Poco F2 Pro. Bio je na akciji za 3400 kod nas, jedino bitno što mu fali je 90Hz. U ostalome dosta bolji od Nord.
Ali za kupca do 3000kn, Nord je OK i rekao bih sigurna kupnja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p

Izgleda kao jedan kvalitetan mid range paket, u niti jednom segmentu nije jako los, a u par njih je jako dobar (display, kamera), sudeći bar po ovim recenzijama zasad, jedino što mi smeta je malo poveća rupa u ekranu za selfie kamere, više bi mi se sviđalo da su stavili samo jednu kameru, sve se razmišljam da li preci sa xiaomi mi 9t 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho

Mene cijenom. Ima sve što mi treba za prihvatljivu cijenu. 

jaska jaska jaskaja
14 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho

Ista situacija. Još je Mi 9t dobio update na MIUI 12 i baš nakako leti. Ali mislim da ću ipak naručiti Nord. Ako ništa zbog tih 90Hz ekrana i OIS na kameri. A bome i da isprobam taj famozni Oxygen OS. 

4 godine
protjeran
offline
Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p

Da li se preko njihovog site-a moze telefon piknut na 2 rate npr vidim da primaju visu bivsi amex ?

Uzeo bih dva komada, medutim volio bih ako je moguce to sve na 2 rate.

Malo sam surfao po njihovoj stranici ali nisam uspio pronaci spomenutu info.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
PayPal, VISA, MasterCard, American Express

EDIT: sad skuzio pitanje, ne dozvoljava da biraš broj rata, jedino ak imaš recimo MasterCard go! card il nešto slično, i da ti sve automatski ide na 36 rata, onda rješiš taj problem
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2020 13:48 (Aki).
4 godine
protjeran
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Aki kaže...
PayPal, VISA, MasterCard, American Express

EDIT: sad skuzio pitanje, ne dozvoljava da biraš broj rata, jedino ak imaš recimo MasterCard go! card il nešto slično, i da ti sve automatski ide na 36 rata, onda rješiš taj problem

 Hvala ti na info, ehh bezveze onda radije cekam da dode kod nas u hrv 😁

9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Pozdrav,
Da li Oxygen OS ima opciju kada dode poruka da ekran samo zasvijetli (recimo ko na ajfonu ili Huaweiu? Da li notes i galerija imaju opcija zakljucavanja slika?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
mar123 kaže...

ne vidim kolko je to u ovom trenutku isplativo kad je op8 trenutno na nekih 570 dolara.

gdje?

16 godina
offline
Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p

Ima gdje u HR za prednaručiti ovo čudo? Ili informacija kada dolazi u HR, u koje trgovine i po kojoj cijeni?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Pa zar se ne moze sa sluzbene stranice Oneplus.com narucit za Hrvatsku? Cijena je 419eura.
15 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Del_Boy97 kaže...
mar123 kaže...

ne vidim kolko je to u ovom trenutku isplativo kad je op8 trenutno na nekih 570 dolara.

gdje?

 https://www.aliexpress.com/item/4001091832761.html?spm=2114.12010612.8148356.8.5d0212e5GFhmXT

 

evo ti tu, shipa iz europe(dzabe), 579 dolara. cijene se mjenjaju skoro svaki dan pa nekad padne 15-ak dolara pa se opet vrati i tak. 

 

ovaj nord nije uopce los mobitel, da nema ovu duplu selfie kameru koju jednostavno ne mogu smislit cak bi razmislio o kupnji, ovako bi radije dodao nesto love i uzeo op8 ako idem na oneplus. 

14 godina
offline
Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p

Na amazon.de tko ima Amazon Prime dobije -30 eura na OnePlus Nord tako da mobitel izađe 369€ ako ikome išta pomaže.

 

link 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2020 23:33 (rocko9).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Flas1987 kaže...
Pa zar se ne moze sa sluzbene stranice Oneplus.com narucit za Hrvatsku? Cijena je 419eura.

 To mi (tj. osobi koja bi ga uzela) nije interesantno jer se ne može platiti na rate i nema garancije u HR. Bilo bi top kad bi ga SD ubacila, ali slabo je kod nas O+ zastupljen i inače pa sumnjam da bude brzo, eventualno kroz mjesec-dva.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
4 godine
protjeran
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho

Znaci niti rate niti ne vrijedi jamstvo u eu ili samo hrv. Bezveze nista odustajem,

eventualno ako dode kod nasih operatera ili sd.

14 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Hacker002 kaže...
Flas1987 kaže...
Pa zar se ne moze sa sluzbene stranice Oneplus.com narucit za Hrvatsku? Cijena je 419eura.

 To mi (tj. osobi koja bi ga uzela) nije interesantno jer se ne može platiti na rate i nema garancije u HR. Bilo bi top kad bi ga SD ubacila, ali slabo je kod nas O+ zastupljen i inače pa sumnjam da bude brzo, eventualno kroz mjesec-dva.

 Je li to provjerena info da nema garancije ako naručiš sa njihove original stranice?

12 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Op 8 (non pro) je malo besmislen kad istovremeno prodaju op7t...
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Hacker002 kaže...
Flas1987 kaže...
Pa zar se ne moze sa sluzbene stranice Oneplus.com narucit za Hrvatsku? Cijena je 419eura.

 To mi (tj. osobi koja bi ga uzela) nije interesantno jer se ne može platiti na rate i nema garancije u HR. Bilo bi top kad bi ga SD ubacila, ali slabo je kod nas O+ zastupljen i inače pa sumnjam da bude brzo, eventualno kroz mjesec-dva.

 Garancija vrijedi tako da ako se šta desi, šalje se njima natrag u Poljsku i gotovo u roku tjedan dana. Nikakvog troška nemaš, kurir pokupi uređaj od tebe doma.

Zbog toga i bolje da nema neki ovlašteni servis kod nas.

I garancija uredno vrijedi 2 godine. Sve piše na njihovoj stranici

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2020 1:32 (zuper).
16 godina
offline
Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartphone p

Ako netko može i hoće iskoristiti $10 kupon (popust) za kupnju dodatne opreme uz kupnju mobitela, kontaktirajte me putem pp.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno predstavljen Nord, OnePlusov smartpho
Hvala na objasnjenju kolega zuper. No nisam ja rekao da nit ne vrijedi. Nozda si se krivo referirao. :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice