U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punjivim

poruka: 8
|
čitano: 3.373
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punjivim ".
15 godina
offline
U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punjivim

Netko je zaboravio kako izgleda bauštela.

Kad krene betoniranje, pogotovo pumpani beton....  volio bih vidjeti tu mrežu elektroda u šalungu 😂

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punjivim

Od toliko struje oko sebe, mene zanima kakvi su utjecaji zračenja na čovjeka da sam u nekakakvom "strujno-betonskom kavezu" 24/7 i 6 mjeseci godišnje...

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punji
makopos kaže...

Od toliko struje oko sebe, mene zanima kakvi su utjecaji zračenja na čovjeka da sam u nekakakvom "strujno-betonskom kavezu" 24/7 i 6 mjeseci godišnje...

 vlasti i ostali se prave da ih je briga za zdravlje ljudi, samo što njihove ovce puše tu priču pa misle da ih vlada spašava cijepivima i sličnim stvarima.

ovce će obavezno dati jedan TD na moj komentar

15 godina
offline
U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punjivim

samo da još smisle kako će te baterizgrade strpati u telefone i eto autonomije! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punji
Ajare kad budeš se selio u novi stan tamo ne daleke 2070 kad ovo zaživi... Zapamti isključivo ovakvi tip zgrada
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punji
Samozapaljenje nebodera.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punji
HCMAA kaže...
Ajare kad budeš se selio u novi stan tamo ne daleke 2070 kad ovo zaživi... Zapamti isključivo ovakvi tip zgrada

 da sam joža manolić, ne bih to doživio. možda kao pantelija topalović ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: U skoroj budućnosti mogli bi stanovati u punji
HCMAA kaže...
Ajare kad budeš se selio u novi stan tamo ne daleke 2070 kad ovo zaživi... Zapamti isključivo ovakvi tip zgrada

2070. ce Ajar vec par desetljeca zivjeti u Manolicevom tijelu, Ajarov um ce biti ostar, a bome jos uvijek i Manolicevo tijelo, koje ce biti domaćin jos mnogima.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice