Siri više neće automatski imati ženski glas

poruka: 6
|
čitano: 2.585
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Siri više neće automatski imati ženski glas".
15 godina
offline
Siri više neće automatski imati ženski glas

napokon će sirogojno dobiti priliku ("neka se vidi, bre, ko ovde nosi pantalone"). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Siri više neće automatski imati ženski glas

A hoćemo li moći odabrati crnački glas?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Siri više neće automatski imati ženski glas
Mandor kaže...

A hoćemo li moći odabrati crnački glas?

Hahahha nemoj još zaboraviti transiće i gejeve

15 godina
offline
Re: Siri više neće automatski imati ženski glas
Ali Siri je žensko, nema smisla drugi glas osim ženskog imati. To je kao kad bi Ivana ili Marija, ili Manuela ili Aleksandra pričali muškim.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Siri više neće automatski imati ženski glas
Envy kaže...
Ali Siri je žensko, nema smisla drugi glas osim ženskog imati. To je kao kad bi Ivana ili Marija, ili Manuela ili Aleksandra pričali muškim.

Dobro došao u moderna vremena, SJW i ta sranja...

Tko smo mi da kažemo da je žensko žensko i da mora imati ženski glas, zaostalo razmišljamo.

Ne definiraju nečiji spoj splovilo/a, izgled i glas, nego ovisi kak se taj dan osjeća dotična individua.

Neki dan sam na poslu skakao ko crvenkapica kad ide bakici u šumu i rekao svima da se danas identificiram kao parmezan.

Naravno, nisam naišao na odobravanje, ali tko ih jebe...

 

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Siri više neće automatski imati ženski glas
Treba staviti opciju da bude dostupan i glas Iveka (iz Kneginca, Gornjeg) kojeg je utjelovio Kerekeš 😉
https://m.youtube.com/watch?v=868ae7s-TTo
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice