Signal u nekoliko dana postao najpopularnija aplik

poruka: 42
|
čitano: 12.687
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Signal u nekoliko dana postao najpopularnija aplik".
15 godina
offline
Signal u nekoliko dana postao najpopularnija aplik

Ljudi, čujte me i počujte: probudio sam se jutros i ravno 111 kontakata na Signalu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Signal u nekoliko dana postao najpopularnija a
Sad ispada da taj GDPR i nije tako loša stvar kad shvatiš da te štiti od ovih krvopija.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Signal u nekoliko dana postao najpopularnija aplik

Nemam ja problema sa svojim osobonim podatcima (tko će mene, osim mojih buvrega, rožnjača, srca, jetre otd itd) nego samo da srušimo FB ako je to ikako mogu.

Ljudi radi FB žive u nekoj vrsti Matrixa a da toga nisu ni svjesni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Signal u nekoliko dana postao najpopularnija aplik

Whatsapp koristim od samog početka, mislim da sam platio 2$ ili nešto tako, probao sam i Telegram prije par godina(čisto da probam), međutim Viber je broj 1, to "svi" koriste i postao je sinonim za besplatnu komunikaciju.

Ja uvijek razdvojim za bliske ljude oko sebe jedan app (to je bio WA) i za sve ostale Viber. Sad malo čačkam Signal i Telegram i imam po nekih 5-10 kontakata, to mi je i nebitno jer za osobe za koje mi treba, instalirat ću :)

Kroz opciju Invite na Telegramu, izbaci mi za svaki kontakt koji imam u imeniku koliko korisnika telegrama ima? Znači dijele informaciju jednih korisnika s drugim korisnicima?

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 12:55 (Sheldon Cooper Ph.D).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Signal u nekoliko dana postao najpopularnija aplik

Ljudi moji, Facebook business spaja Whatsapp radi lakšeg community managementa!

 

Primjer:

 

Neki veći business (npr. hotel) na svojem Facebook page-u ima Whatsapp kontakt. Do sada je mogla samo jedna osoba odgovarati na WP upite, a sada će moći to raditi više ljudi putem messengera direktno na WP (i time vidjeti povijest razgovora). Do sada je to bilo moguće samo jednoj osobi koja ima pristup WPu. Pa zamisli tu jednu, jadnu osobu koja vodi WP chatove za hotel s 200 soba...

 

Osim toga, ako otvoriš razgovor s Whatsap Business accountom, na vrhu chata, većim slovima piše THIS IS A BUSINESS ACCOUNT. Tako da nema "nismo-znali" za nikoga. Pompa oko apsolutno NIČEG, as always.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Signal u nekoliko dana postao najpopularnija a
Envy kaže...

Ljudi, čujte me i počujte: probudio sam se jutros i ravno 111 kontakata na Signalu.

 i kod mene je došlo gro novih ljudi

10 godina
offline
Signal u nekoliko dana postao najpopularnija aplik

Kada klikknete na ono "I Agree" vi stupate u pravni ugovor o korištenju aplikacije i odnosima vas i pružatelja usluge. Ako u budućnosti budete imali pravnih problema svi prikupljeni podaci mogu biti iskorišteni protiv vas.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Signal u nekoliko dana postao najpopularnija aplik

Jutros u pola 11 imamo preko 100 kontakata, danas (joše se dan nije završio) Facebook.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Signal u nekoliko dana postao najpopularnija a
Noel kaže...

Kada klikknete na ono "I Agree" vi stupate u pravni ugovor o korištenju aplikacije i odnosima vas i pružatelja usluge. Ako u budućnosti budete imali pravnih problema svi prikupljeni podaci mogu biti iskorišteni protiv vas.

Ne, to ne smiju nego im dopisivanje preko WhatsApp-a preko strojnog učenja i te neke AI daje daleko više podataka nego što ih dobijaju sa Facebooka. Eto u tome je fazon.

Da će ti zaviriti u poruku - neće. Ali da će računar da zaviri u poruku i da čita zbog čega ti pišeš o pasti za zube ili o izbjeljivanju zubi - eh to hoće. I onda odmah ide reklama na FB baš o tome što si ti pisao. 

10 godina
offline
Re: Signal u nekoliko dana postao najpopularnija a
Envy kaže...
Noel kaže...

Kada klikknete na ono "I Agree" vi stupate u pravni ugovor o korištenju aplikacije i odnosima vas i pružatelja usluge. Ako u budućnosti budete imali pravnih problema svi prikupljeni podaci mogu biti iskorišteni protiv vas.

Ne, to ne smiju nego im dopisivanje preko WhatsApp-a preko strojnog učenja i te neke AI daje daleko više podataka nego što ih dobijaju sa Facebooka. Eto u tome je fazon.

Da će ti zaviriti u poruku - neće. Ali da će računar da zaviri u poruku i da čita zbog čega ti pišeš o pasti za zube ili o izbjeljivanju zubi - eh to hoće. I onda odmah ide reklama na FB baš o tome što si ti pisao. 

Kako ne smiju? Na opravdani zahtjev državnih institucija oni su dužni dati te podatke.

 

"We share information with law enforcement or in response to legal requests."

 

"Podaci koje dobivamo o vama (uključujući podatke o financijskim transakcijama u vezi s kupnjama obavljenim putem Facebooka) mogu se pristupiti i sačuvati dulje vrijeme kada su predmet pravnog zahtjeva ili obveze, vladine istrage ili istrage mogućih kršenja naših uvjeta ili politike ili na drugi način radi sprečavanja štete. Također zadržavamo podatke s računa onemogućenih zbog kršenja uvjeta najmanje godinu dana kako bismo spriječili ponavljanje zlouporabe ili kršenje drugih pravila".

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 1:08 (Noel).
15 godina
offline
Re: Signal u nekoliko dana postao najpopularnija a
Horatio_Hornblower kaže...

Jedino sto imam je i dalje whatsapp...

Jedino sto mi mogu ukrast je recept za manistru. 

 Nebu ti niko niš ukral,ali zakaj bi Zukenberg zarađival pare na meni?Nabijem ga na kitu.

16 godina
offline
Re: Signal u nekoliko dana postao najpopularnija a

Ako koristis priozvod koji je besplatan - ti si proizvod.

Zakaj Zukenberg NE BI zaradjivao na tebi i svima nama koji mukte koristimo neki proizvod? Pitanje je samo koliko daleko mu dopustamo da ide. Ako netko smatra da je otislo predaleko, postoji opcija uninstall.

Object reference not set to an instance of an object
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice