Samsung traži kupce za višak OLED zaslona koji su

poruka: 7
|
čitano: 3.600
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung traži kupce za višak OLED zaslona koji su ".
12 godina
offline
Samsung traži kupce za višak OLED zaslona koji su
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Samsung traži kupce za višak OLED zaslona koji su

Koliko košta jedan u veleprodaji? :D I koliko ih im je ostalo? Znam ja jednog lika... 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung traži kupce za višak OLED zaslona koji su

Da li je ovo "svježa" vijest? Zar nije demantovano da Apple ima manju prodaju modela X?? Ovo je ipak korekcija koja je napravljena sigurno na bazi dosadašnje prodaje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung traži kupce za višak OLED zaslona koji su

Zanimljivo - kada je nestasica, guraju cijene u nebo, a kada ima viska niti rijeci o pojeftinjenju.

Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung traži kupce za višak OLED zaslona koji

Samsung bi mogao taj višak prodati u pola manjoj cijeni od Appleove i prodavati kao zamjenski ekran za iphone X ? Ionako je skupo kod applea a ovako bi i usput zaradio 

15 godina
offline
Samsung traži kupce za višak OLED zaslona koji su

Neznam nisam upucen bas, ali nijeli logicno da kod tolikih kolicina ima neki ugovor izmedju proizvodjaca i narucioca o kolicini i obavezama?

 

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung traži kupce za višak OLED zaslona koji
Vijest je glupost, svi imaju velike sezonske oscilacije u prodaji apple posebno jer ima uvjerljivo najjači kvartal za novu godinu tako da u siječnju proizvodnja uvijek ide za 40-50 na dolje. I to je sve pokriveno ugovorima i tako je otkad iphone postoji.
U ovoj vijesti je jedna stvar potpuno kriva - samsung proizvodi točno određeni panel prema appleovoj narudžbi i apecifikacijama, taj panel sigurno neće završiti nigdje drugdje jer je appleov. Ono što samsung ima viška je proizvodni KAPACITET s kojim mogu raditi što god hoće samo sumnjam da će naslijepo proizvoditi generičke panele za nepoznatog kupca negdje na jesen obzirom da sada svi imaju mrtvačku sezonu. To je zasigurno već uračunato u deal s appleom jer se govorilo da ih deru skoro sto dolara po ekranu
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice