Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr

poruka: 13
|
čitano: 4.304
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr".
15 godina
online
Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr

Uh, nikako ne vjerujem toj tehnologiji savitljivih ekrana, toliko toga može poći po krivu

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr

...

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 10:42 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr

Baš ne vjerujem da je ovo istina što kažu....L.p.

To Each His Own.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefon
je...ja uzea dva komada... cijena sitnica
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr

U slijedjećem desetljeću će nastaviti sa izumima na području mobilnog iskustva ?!?! 

U kojem kontekstu, u kojem smislu? 

Ovo mi je malo previše obećavanja, zujanja, a meda baš i ne bude nešto! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefon
Ges kaže...

Uh, nikako ne vjerujem toj tehnologiji savitljivih ekrana, toliko toga može poći po krivu

 koliko uopce mogu izdrzati savijanja, ljudi non stop drkaju po mobitelu i kad treba i kad netreba?

6 godina
offline
Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr

kao kada je m$ predstavio svoj prvi sufrace pa je rekao da ima 10% veći ekran (ali ne i od čega :D)

 

cini se cool tehnologija ali je**ga - uspijem izgrebati o ove koji nisu savitljivi... tako da cemo jos malo pricekati :D

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr

Pa nije tu nista cudno, pogotovo za ovog Z flip 3 koji "nije pretjeran" s cijenom.

Ljudima su vec dojadili mobiteli koji slice kao jaje jajetu sa mozda 10% poboljsanja u odnosu na prethodnu godinu...

 

Mislim ono, kome je vise zaista stalo do nadolazeceg Galaxy S22 modela i slicno.(zanemarujuci fanove koji svake godine mijenjaju za novi flagship)

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 15:15 (Zero Waste).
 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr

Točno,  već je dosadio taj form factor,

A polako i Android smara.

Sve generic.

 

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefoni pr

Koliko je 4×0?

Nikad neću shvatit zašto nisu napravili telefon na kojem se dva obična ekrana kod rasklapanja savršeno spajaju u jedan (seamless). Ovo mi se i u trećoj generaciji čini prenježno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefon
jozef kaže...

Koliko je 4×0?

Nikad neću shvatit zašto nisu napravili telefon na kojem se dva obična ekrana kod rasklapanja savršeno spajaju u jedan (seamless). Ovo mi se i u trećoj generaciji čini prenježno. 

Je li to uopće moguće s trenutnim stanjem tehnološkog napretka?

14 godina
offline
Re: Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefon
love2ml86 kaže...
jozef kaže...

Koliko je 4×0?

Nikad neću shvatit zašto nisu napravili telefon na kojem se dva obična ekrana kod rasklapanja savršeno spajaju u jedan (seamless). Ovo mi se i u trećoj generaciji čini prenježno. 

Je li to uopće moguće s trenutnim stanjem tehnološkog napretka?

 mislim da je puno jednostavnije napraviti nego ovaj sklopivi ekran. Na brzinu mi padaju dva načina čak i ako sam ekran ima bezel
1. gornji sloj (pokrovno staklo) se napravi na rubovima kao leća i istegne prikaz do ruba, slika sa ekrana se kalibrira za tu leću i eto savršene slike gdje samo staklo ide do ruba, ali ne i unutarnji slojevi ekrana.
2. na rubovima se koristi tehnologija kao što imaju samsung edge telefoni gdje je sam ekran malo zaobljen (ali ne znam koliko je minimalni radijus).

 

U drugom slučaju bi spoj bio vidljiv, ali nije niti na ovim sklopivim ekranima sasvim nevidljivo mjesto gdje se ekran sklapa.

14 godina
offline
Re: Samsung se pohvalio – sklopivi pametni telefon

Pa mobitele ne rade babe s placa. Da je jednostavno svatko bi imao svoj model i svoj način izrade/izvedbe...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice