Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

poruka: 32
|
čitano: 7.185
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+".
13 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Kolko sam pronašao bio je izbor između 100 maha i headphone jacka.

It s just cornflakes...
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Evo rekose da je Samsung odmah izbrisao reklamu gdje ismijava Apple iPhone bez headphone jack-a... hahaha https://9to5mac.com/2019/08/08/samsung-ads-mocking-iphones/ 

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
"Kolko sam pronašao bio je izbor između 100 maha i headphone jacka."

To je stvarno jadno.
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Mislio sam ga kupiti a zbog 3.5mm neću.

 
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Uz navedeno, uz Galaxy Note10 korisnici se jednim klikom mogu izravno povezati sa svojim Windows 10 računalom, i potom tamo mogu pogledati obavijesti, primati i slati poruke te pregledavati fotografije bez upotrebe pametnog telefona.

 

Ovo je neka nova opcija samo za Note?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Nikad neću shvatiti koji je problem u izostanku 3,5mm rupe. Imas adapter i bog te veselio kako bi to rekao moj bratic.
 
1 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Brk kaže...
Nikad neću shvatiti koji je problem u izostanku 3,5mm rupe. Imas adapter i bog te veselio kako bi to rekao moj bratic.

 Nemoj se hvaliti ovime.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Note je postao kapula... 

Opet kupovat ce to neki ali opet samsung nikako da shvati da ako netko ima brdo para i zeli najskuplji mobitel da ce kupit jabuku... 

A u android taboru huawei i ostala ekipa poceli su ozbiljno tresti jabuke i note a ovaj uredaj im daje asa u rukavu jer da netko kupi ovo nasprema novog mate mora bit da je malo šenuo ili mu fičr poput gesti s s penon stvarno zivot znace... 

Moj PC  
4 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Note je postao kapula... 

Opet kupovat ce to neki ali opet samsung nikako da shvati da ako netko ima brdo para i zeli najskuplji mobitel da ce kupit jabuku... 

A u android taboru huawei i ostala ekipa poceli su ozbiljno tresti jabuke i note a ovaj uredaj im daje asa u rukavu jer da netko kupi ovo nasprema novog mate mora bit da je malo šenuo ili mu fičr poput gesti s s penon stvarno zivot znace... 

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Brk kaže...
Nikad neću shvatiti koji je problem u izostanku 3,5mm rupe. Imas adapter i bog te veselio kako bi to rekao moj bratic.

 Pa da. Zasto da stvari budu jednostavne, ajmo komplicirati jos malo.

 

Na moju nesrecu, koristio sam mob bez 3.5mm jacka. Jos je donekle bilo prihvatljivo korititi mob na putu do posla i natrag sa adapterom, ali kad sam isao na put busom od 11h baterija je dosla na 10%, a ja na pola puta. I sad lijepo istekaj slusalice, spoji punjac i trpi to sto si budala koja je kupila mob bez 3.5mm jacka. Jer upravo kako kazes, imam adapter i bog me veselio. Samo sto si ga u tom slucaju mogu spojiti na jedno mjesto gjde sunce ne sija.

9 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Grozni_Zabac kaže...
Brk kaže...
Nikad neću shvatiti koji je problem u izostanku 3,5mm rupe. Imas adapter i bog te veselio kako bi to rekao moj bratic.

 Pa da. Zasto da stvari budu jednostavne, ajmo komplicirati jos malo.

 

Na moju nesrecu, koristio sam mob bez 3.5mm jacka. Jos je donekle bilo prihvatljivo korititi mob na putu do posla i natrag sa adapterom, ali kad sam isao na put busom od 11h baterija je dosla na 10%, a ja na pola puta. I sad lijepo istekaj slusalice, spoji punjac i trpi to sto si budala koja je kupila mob bez 3.5mm jacka. Jer upravo kako kazes, imam adapter i bog me veselio. Samo sto si ga u tom slucaju mogu spojiti na jedno mjesto gjde sunce ne sija.

Apologeti ce ti reci da ne ides na put od 11h, jednostavno, zar ne.  Plus da su makli supljinu za olovku mogli su dodati 500 mAh.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 22:40 (pravi_covijek).
11 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Note, ime uredaja koje je znacilo beskompromisni, jedinstven uredaj u svijetu smartphona, danas se asocira sa: - 1080p display- no headphone jack- no SD card 

 

Vidi se da im Kinezi uzimaju trziste i profit, pa treba negdje to nadoknaditi, a to su brendirani dodaci za telefone, slusalice, punjaci itd itd

 

Zato su izbacili 3.5mm i zato 45W punjac ne dolazi sa uredajem

 

Veliki FU! Samsungu, od dugogodisnjeg Note korisnika

 

Note 9 je upravo postao najbolja kupnja na trzistu

Moj PC  
9 0 hvala 2
12 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Nekako mi pada na pamet da imaš Note 9?

Po čemu je on bolja kupovina od S10+ ili P30Pro?

Ne kažem da nije nego me zanima zašto ti misliš da je?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Brk kaže...
Nikad neću shvatiti koji je problem u izostanku 3,5mm rupe. Imas adapter i bog te veselio kako bi to rekao moj bratic.

 Pa s obzirom da je Samsung odlučio izostaviti adapter iz kutije mobitela koji košta skoro 1000 eura, da problem je...

It s just cornflakes...
6 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Ožujka...2012....moj prvi Android....N7000....prvi Note.... A sad smo već dogurali do desetog... inače sada imam S7edge...Da sada kupujem... kupio bi huawei p30pro
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Grozni_Zabac kaže...
Brk kaže...
Nikad neću shvatiti koji je problem u izostanku 3,5mm rupe. Imas adapter i bog te veselio kako bi to rekao moj bratic.

 Pa da. Zasto da stvari budu jednostavne, ajmo komplicirati jos malo.

 

Na moju nesrecu, koristio sam mob bez 3.5mm jacka. Jos je donekle bilo prihvatljivo korititi mob na putu do posla i natrag sa adapterom, ali kad sam isao na put busom od 11h baterija je dosla na 10%, a ja na pola puta. I sad lijepo istekaj slusalice, spoji punjac i trpi to sto si budala koja je kupila mob bez 3.5mm jacka. Jer upravo kako kazes, imam adapter i bog me veselio. Samo sto si ga u tom slucaju mogu spojiti na jedno mjesto gjde sunce ne sija.

 Ja ipak mislim da je tvoj problem sto si isao na put od 11 sati :)

6 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

kako stoji na testovima?

hoće biti brži od iphone 8?

 
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Fascinantan mi je ovaj Samsung politika ruganja drugima i skidanja reklame kad se drugi mogu rugat njima... 

I nakon svega mogu reci da ce ovaj note biti udarac za prodajne rwzultate.

I exinos i curenje baterije je nadaleko poznata stvar u nota 9 kad uguras dvije simice ako uspije izdrzat do 3 popodne puno je... 

Moj PC  
3 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

za note obicni 3500 mah ? aj dobro.

nije mi samo jasan taj luft ( praznina ) izmedu prednje kamere i okvira.
sta tocno ce korisnik dobiti time ? osim kaj izgleda debilno.
nisu je mogli pomaknuti 2mm vise uz okvir da to lici na nes.
uvijek posebni zato ih huawei i stize ako vec i nije.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
bloodborne kaže...


uvijek posebni zato ih huawei i stize ako vec i nije.

 cijenom svakako jest

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Trenutno sam na P20 Pro i kao nasljednika sam vidio jednog od Note serije. I kaj onda oni naprave... Opet razvodne seriju. Cemu dva modela? Note je uvijek bio pojam power user mobitela a sad je N10 slabiji od S10+... Kakve su ovo budalastine. 

3,5mm jack mi ne fali jer imam kvalitetne BT slusalice, al opet... U takvu grdosiju da nije stao 3,5mm je komedija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

čekao, pogledao, zaboravio....

 

Još jedno veliko ništa od 1000 ojra, iskreno još uvijek tražim razlog zašto zamjenit svoj S7.....

Moj PC  
2 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
SimeKZ kaže...

Trenutno sam na P20 Pro i kao nasljednika sam vidio jednog od Note serije. I kaj onda oni naprave... Opet razvodne seriju. Cemu dva modela? Note je uvijek bio pojam power user mobitela a sad je N10 slabiji od S10+... Kakve su ovo budalastine. 

3,5mm jack mi ne fali jer imam kvalitetne BT slusalice, al opet... U takvu grdosiju da nije stao 3,5mm je komedija. 

 Nažalost imam gadan osjećaj da tu kopiraju Apple ovo sa predstavljanjem dvije verzije jednog te istog mobitela jer oni tako nešto slično rade!

A to nisu smjeli nikako...jbg

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 14:00 (cesnjovka).
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
@Bluemax 11:3 zamoj komentar. Al ajd prosvinetli me.
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Qudek to je vec drugi par cipela. Ja sam kupioMate 20 pro i dobio adapter... Pocet ve Samsungovci davati i 2 kad im ki ezi uzmu primat...
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
@zabac 😄 nemoj tu! Spojis power bank na bezicni punjac i presto bla puni se. Mozda kinezi imaju kakav spliter!? Salim se tvoja situacija ima opravdanje, al 90% populacine njake bez veze.
12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Brk kaže...
@zabac 😄 nemoj tu! Spojis power bank na bezicni punjac i presto bla puni se. Mozda kinezi imaju kakav spliter!? Salim se tvoja situacija ima opravdanje, al 90% populacine njake bez veze.

 Super. Imas li neku jos kompliciraniju ideju? Da mozda uvijek sa sobom imam ruksak pun alternativnih stvarcica za nesto sto bi trebalo biti dostupno bez ikakvih kemijanja?

 

Na mobitelima danasnjih gabarita, nema apsolutno niti jednog valjanog razloga da se ne ubaci 3.5mm jack. Pogotovo ne na mobitelima velicine i cijene kao Note serija. Iskreno se nadam da ce trziste to malo kazniti, ali kad vidim kakve sve komentare ljudi bacaju i sto se sve prihvaca (tu se mogu racunati i ja kao budala koja je kupila mob bez 3.5mm jacka i imala ga citavih 3 mjeseca) bojim se da ce sve vise i vise mobitela dolaziti bez jedne od realno dosta bitnih stvari na mobitelu.

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
Kupi Note 9, neces bit razocaran. Nema rupu na ekranu, ima 3.5mm, ima 2k ekran HDR, utor za mSD... Kao netko tko koristi Note 9 od kad je izasao na ovaj Note 10 gledam kao na usvojeno djete koje nece bas dugo bit pod nasim krovom. Note sa 1080p ekranom... cak se i moj stari Note 4 smije iz ladice na ovo...
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note
dark_wizz kaže...
Kupi Note 9, neces bit razocaran. Nema rupu na ekranu, ima 3.5mm, ima 2k ekran HDR, utor za mSD... Kao netko tko koristi Note 9 od kad je izasao na ovaj Note 10 gledam kao na usvojeno djete koje nece bas dugo bit pod nasim krovom. Note sa 1080p ekranom... cak se i moj stari Note 4 smije iz ladice na ovo...

 Ja sam sa Note 9 prezadovoljan.

Bite će on kod mene ako sve bude ok najmanje još godinu dvije.

12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Note10 i Galaxy Note

He he, imam Note 9 i mozda radi toga ovako agresivno reagiram kad vidim da na toliki mobitel nisu mogli staviti 3.5mm. Kao nema mjesta... Gluposti.

 

A sa Note 9 sam prezadovoljan. Dugo sam se premisljao dal da uzmem tako skupi mob, ali kad sam ga uzeo skuzio sam da vrijedi te novce.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice