Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

poruka: 21
|
čitano: 5.453
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje".
8 godina
offline
Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

Evo moj je još uvijek živ i zdrav i ovo pišem na njemu.

Mislim da ću ove godine konačno nabaviti nešto novo.

S8 me služi već 3.5 godine. Jako dobar.

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

 Trenutno S10+ koristim, al S8 mi je definitivno jedan od naj drazih mobitela

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

i kolika je penzija? (ono, jel starosna, invalidska ili braniteljska?)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 15:35 (Ajar).
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

A koja verzija androida se trenutno ( očekivano valjda zadnja ) vrti na osmici ?! 
Ako je baš toliko dugo trajao, ima li možda android 10 gore?!  

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

9 - Pie je posljednja verzija za 8ice. Mene + služi još uvijek odlično i nemam uopće potrebe za promjenom

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
ovo pišem sa 3 godine starim(za mene) S7edge... znači službeno je izašao 2016.. znači 5 godina i dalje vrti

da je njima stalo do zelene ideje...mobiteli bi izlazili svake 2 do 3 godine
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
#Ajar

800€:(
S8 odlučio ostatak života provesti u Hrvatskoj

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

Pišem i ja sa HTC One iz 2013. godine što ne znači da za par godina neću isto to moći uraditi. Tko će se tada možći pohvaliti da piše na deceniju starom telefonu???

Ruku na srce, Samsungu su trebale godine i godine da iz Flagship plastikanera dođe gdje već sada jeste.. ali drugi zmajevi vrebaju i pušu oznad vrata. Od Samsunga nikad i ništa i ni za kakve pare.

Moj PC  
2 3 hvala 0
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
Envy kaže...

Pišem i ja sa HTC One iz 2013. godine što ne znači da za par godina neću isto to moći uraditi. Tko će se tada možći pohvaliti da piše na deceniju starom telefonu???

Ruku na srce, Samsungu su trebale godine i godine da iz Flagship plastikanera dođe gdje već sada jeste.. ali drugi zmajevi vrebaju i pušu oznad vrata. Od Samsunga nikad i ništa i ni za kakve pare.

 

Tako bi ja rekao za HTC i neke druge al hvala bogu ne ovise o jednom covjeku 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
slitinabakra kaže...
Envy kaže...

Pišem i ja sa HTC One iz 2013. godine što ne znači da za par godina neću isto to moći uraditi. Tko će se tada možći pohvaliti da piše na deceniju starom telefonu???

Ruku na srce, Samsungu su trebale godine i godine da iz Flagship plastikanera dođe gdje već sada jeste.. ali drugi zmajevi vrebaju i pušu oznad vrata. Od Samsunga nikad i ništa i ni za kakve pare.

 

Tako bi ja rekao za HTC i neke druge al hvala bogu ne ovise o jednom covjeku 

Samsungova korpa za smeće pa da je i sa srebrom obložena nikad i ni za kakve pare u moju kuću neće ući! 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
Envy kaže...
slitinabakra kaže...
Envy kaže...

Pišem i ja sa HTC One iz 2013. godine što ne znači da za par godina neću isto to moći uraditi. Tko će se tada možći pohvaliti da piše na deceniju starom telefonu???

Ruku na srce, Samsungu su trebale godine i godine da iz Flagship plastikanera dođe gdje već sada jeste.. ali drugi zmajevi vrebaju i pušu oznad vrata. Od Samsunga nikad i ništa i ni za kakve pare.

 

Tako bi ja rekao za HTC i neke druge al hvala bogu ne ovise o jednom covjeku 

Samsungova korpa za smeće pa da je i sa srebrom obložena nikad i ni za kakve pare u moju kuću neće ući! 

 Kvarova na pločama nigdje više nego kod htc-a. Lg ga prati. Odrazilo se na tržištu

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
ATJLučko kaže...

A koja verzija androida se trenutno ( očekivano valjda zadnja ) vrti na osmici ?! 
Ako je baš toliko dugo trajao, ima li možda android 10 gore?!  

 Neka s featuresima najavljenim za iOS 17.

Mislim da je Android 8 ili 9, tako nešto.

15 godina
offline
Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

Kod mene u obitelji gotovo svi imaju Samsung mobitele, neki flagshipove neki entry mobitele poput J i A serije. Mobiteli solidne kvalitete, svi uređaji rade i dan danas, jedino sam ja na polovno kupljenom S9 imao zezanciju s punjenjem koju sam u servisu riješio. S druge strane, imao sam i druge, a kvalitetom me najviše razočarao iPhone X.

Sad ne znam kakvi su im ovi noviji modeli, na prvu mi se ne sviđa mi se što npr. A serija ima ekrane sa Gorilla Glass 3.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

Hmm, ja sam još na S7, mislim da je vrijeme da tražim novi mobitel u firmi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umirovlje

Samsungov telefon sam kupio jednom 

i nažalost više nikad. Barem dok nas

dotični ne odluče počastiti snapdragonom.

 
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
Envy kaže...
slitinabakra kaže...
Envy kaže...

Pišem i ja sa HTC One iz 2013. godine što ne znači da za par godina neću isto to moći uraditi. Tko će se tada možći pohvaliti da piše na deceniju starom telefonu???

Ruku na srce, Samsungu su trebale godine i godine da iz Flagship plastikanera dođe gdje već sada jeste.. ali drugi zmajevi vrebaju i pušu oznad vrata. Od Samsunga nikad i ništa i ni za kakve pare.

 

Tako bi ja rekao za HTC i neke druge al hvala bogu ne ovise o jednom covjeku 

Samsungova korpa za smeće pa da je i sa srebrom obložena nikad i ni za kakve pare u moju kuću neće ući! 

 NIKOGA NIJE BRIGA!!!!!!!!!!!!!!!!! BOLD BOLD CAPS CAPS

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
S8 sam preskočio, vjerovatno jer je s7 edge bio savršen telefon. Da ga nisam razbio imao bih ga još uvijek.
Sad sam na s9+ koji je dosta dobar i podsjeća me na s7 edge. Da je mrvicu manji bio bi idealan.
morrisoN
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
Krenio sa S7, pa S8 pa S10 i evo me na S21 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
Samsung Galaxy Note 8 i dalje u funkciji, i dalje uredno radi.
 
2 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
Imao sam Note 10+ 5g par mjeseci. Onda mi je u djepu sa maskom nekako rub ekrana napuknuo. Za par dana cijeli je ekran crknuo.

Prvi put mi se to desilo na mobitelu. Nikad vise Samsung i njihovi zakrivljeni ekrani.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 22:48 (veliki pero).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8 serija modela službeno umiro
Igrom slučaja dobio sam S8 kad je izašao i to mi je zadnji Android koji sam imao. Generalno ako je S8 ispravan osim kamere kod novih modela ne vidim puno razloga za upgrade. Nisam ga predugo koristio i ne previše intenzivno (samo za testiranje) pa ne znam kako funkcionira nakon par updateova. Sve u svemu vjerojatno najbolji Samsungov model, iako nikad nisam uvidio koristi od tog zakrivljenog ekrana, lijepo izgleda, ali po funkcionalnosti 0 bodova
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice